Tips en aanraders om te lezen

Op Boekentips.com doen wij ons best om top tiens te verzamelen van boeken die echte aanraders zijn om te lezen. Dat kan gaan om lijsten van best verkochte boeken maar evengoed om lijstjes van boeken die bij lezers wereldwijd favorieten zijn of om kookboeken. We willen ons daarbij niet beperken tot de standaard genres maar willen ook op zoek gaan naar minder bekende genres en boeken die toch erg de moeite zijn om te lezen.

De bedoeling van de site is om jou, de bezoeker, inspiratie te geven om te lezen en je je volgende favoriete boek te doen ontdekken.

Heb je nog een idee voor een boekenlijstje dat nog niet op deze site staat mag je ons dit altijd laten weten via het contactformulier. Alle tips en suggesties zijn welkom.

Bestsellers afgelopen week

Een top tien van beste boeken doorheen alle genres en soorten voor de afgelopen week.

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789047511007

Jacques Vriens
4.8 op 5 sterren
Afbeelding van Oorlogsgeheimen
Ontroerend verhaal, waarin de Tweede Wereldoorlog gezien wordt door de ogen van kinderen
Het Zuid-Limburgse dorp waar de elfjarige Tuur woont, is bezet door de Duitsers. Tuur en zijn buurmeisje Maartje vinden dit in het begin wel...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789000333981

Janneke Schotveld
4.6 op 5 sterren
Afbeelding van Superjuffie!
dyslexie vriendelijk
Onderdeel van de serie Superjuffie. Juf Josje lijkt een heel gewone juf. Maar als er een dier in gevaar is, verandert ze in Superjuffie. Zodra ze...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789048828791

Marianne Busser
4.6 op 5 sterren
Afbeelding van De Winkeltjes - Het cijferwinkeltje
Onderdeel van de serie De Winkeltjes. Oma Blom is dol op cijfers en tellen en rekenen. Ze vindt dat allemaal zo leuk dat ze, naast het...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789000351107

Sanne Rooseboom
4.6 op 5 sterren
Afbeelding van Het Ministerie van Oplossingen 1 - Het ministerie van Oplossingen
'Roald Dahl in een nieuw jasje' Boekenkrant Ontdek het geheime ministerie… Nina is een avontuurlijk meisje van 11 jaar dat niet van stilzitten...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789048838998

Marianne Busser
4.4 op 5 sterren
Afbeelding van De sproeipoeper
vrolijke versjes over vieze dieren
Wist je dat een nijlpaard met zijn staartje in de rondte draait - precies als hij hoognodig moet! Hij wordt dan ook niet voor niets de sproeipoeper...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789000366101

Anna Ruhe
4.6 op 5 sterren
Afbeelding van De magische apotheek 1 - Er hangt een geheim in de lucht
Een magisch verhaal voor de fans van Harry Potter en Nevermoor! Het ruikt vreemd in de oude villa, naar… naar wel duizend dingen tegelijk! Dat is...
›› meer info
Nederlands | Luisterboek | 9789048847785 | Speelduur: 05:18:00

Carry Slee
4.8 op 5 sterren
Afbeelding van Juf Braaksel en de magische ring
Lotte en Thijs zitten op een fijne school en hebben een lieve juf, juf Evi. Maar dan wordt de enge juf Brakel directeur en alles verandert:...
›› meer info
Nederlands | Luisterboek | 9789048852895 | Speelduur: 01:24:00

Carry Slee
4.8 op 5 sterren
Afbeelding van Meester Paardenpoep
Abdoul heeft helemaal geen zin om met Pleun mee te gaan naar de manege. Hij vindt dat paardengedoe maar stom, echt iets voor meiden. Maar als blijkt...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789048850891

Carry Slee
5 op 5 sterren
Afbeelding van Juf Braaksel en het meesterbrein
Juf Brakel is onterecht verkozen tot liefste juf van de provincie en daar is groep 6 niet blij mee! Lotte en Thijs zijn vastbesloten om een plan te...
›› meer info
Nederlands | Luisterboek | 9789000371440 | Speelduur: 02:54:27

Janneke Schotveld
3 op 5 sterren
Afbeelding van Superjuffie 8 - Superjuffie en het apencircus
Een nieuw avontuur van de leukste juf van Nederland! Het is zomervakantie en er is een circus in de stad! Eentje zonder dieren natuurlijk, want wilde...
›› meer info

 

Laatst toegevoegde boekentips

beste kookboeken 2019

Beste kookboeken van 2019

een top 10 van de allerbeste kookboeken van dit jaar

AlgemeenBest verkocht | Hobby en vrije tijdKookboeken

Beste kinderboeken voor 9 tot 11 jaar

Beste kinderboeken voor 9 tot 11 jaar

een top 10 van beste kinderboeken

GenresKinderboeken

Beste kinderboeken voor 5 tot 8 jaar

Beste kinderboeken voor 5 tot 8 jaar

de beste kinderboeken voor kleuters en jonge kinderen

GenresKinderboeken

Beste kookboeken van 2018

Beste kookboeken van 2018

een top 10 van de allerbeste kookboeken van dit jaar

AlgemeenBest verkocht | Hobby en vrije tijdKookboeken

Beste kinderboeken voor 0 tot 2 jaar

Beste kinderboeken voor 0 tot 2 jaar

een top 10 van beste baby- en peuterboeken

GenresKinderboeken

Beste kinderboeken voor 3 tot 4 jaar

Beste kinderboeken voor 3 tot 4 jaar

een top 10 van beste kinderboeken

GenresKinderboeken

Deel deze pagina