Nieuw uit te komen ebook Literaire thrillers boeken van 2021 van 1 tot 10

Ontdek de nieuw en opnieuw te verschijnen boeken van 2021 in de categorie Literaire thrillers. Een volledige lijst van de nieuwe Literaire thrillers boeken in 'ebook ' van 1 tot 10.

Als je in deze lijst van nieuwe Literaire thrillers boeken nog niet je gading vindt kan je ook eens kijken naar onze lijst van best verkochte Literaire thrillers boeken van 2021

In deze lijst staan enkel de nieuw te verschijnen ebooks. Klik op de volgende linken om alleen bepaalde soorten boeken te zien: Alle soorten nieuwe boeken in 'Literaire thrillers' Nieuwe gedrukte boeken in 'Literaire thrillers' Nieuwe audioboeken in 'Literaire thrillers'

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789024582280
Boek cover De Camino van Anya Niewierra (Onbekend)
In het nieuwe boek van Hebban Thrillerprijs-winnaar Anya Niewierra komt er een duister geheim naar boven als Lotte een jaar na de zelfmoord van haar man besluit zijn route over de Camino te herlopen. Het is precies een jaar geleden dat Lottes man onverwacht zelfmoord pleegde tijdens het wandelen van de Camino. Emil had als vluchteling uit Bosnië en Herzegovina een moeilijke jeugd, maar toch zou hij nooit zelfmoord plegen. Emil was een geweldige vader, was dol op zijn vrouw en gefocust op zijn werk. Lotte besluit exact dezelfde route te lopen, in de hoop erachter te komen wat hem tot deze...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402761351
4.3 op 5 sterren
Boek cover De nachtegaal van Johanna Mo (Onbekend)
Dé nieuwe Zweedse thrillersensatie, verkocht aan 17 landen! Het eerste deel in de Eilandmoorden-reeks. Toen Hanna Duncker negentien jaar oud was, werd haar vader veroordeeld voor moord. De schaamte en verwarring zorgden ervoor dat ze van het eiland Öland wegvluchtte en ergens anders een nieuw leven opbouwde. Pas zestien jaar later, na het overlijden van haar vader, keert ze terug naar haar geboortedorp, om aan het werk te gaan als rechercheur bij de politie van Kalmar, aan de andere kant van de zeestraat. Op haar eerste dag wordt ze samen met haar partner Erik Lindgren naar een plaats...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402761948
Boek cover Valse getuige van Karin Slaughter (Onbekend)
Een geweldige standalone-thriller van de onbetwiste Queen of Crime: Karin Slaughter levert eersteklas spanning. Ze dachten ermee weg te komen… Ze hadden het mis. Leigh en haar zus Callie zijn geen slechte mensen, maar op een avond meer dan twintig jaar geleden hebben ze iets vreselijks gedaan. Het resulteerde in een leven dat getekend werd door schuldgevoelens, verraad en geheimen. Jaren later heeft Leigh, inmiddels werkzaam bij een succesvol advocatenkantoor, de herinneringen aan die avond verdrongen. Tot ze tegen haar wil gedwongen wordt om een nieuwe cliënt aan te nemen en de...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 2 | E-book | 9789044932676
Boek cover Poolnacht van Ragnar Jonasson (Onbekend)
Siglufjörður, een dorp waar niemand de waarheid wil kennen, en waar geheimen een levenswijze zijn. POOLNACHT is het derde deel in de verslavende thrillerserie van Ragnar Jónasson, de kroonprins van de IJslandse misdaadfictie. 1955. Twee jonge stellen verhuizen naar de onbewoonde, geïsoleerde fjord Héðinsfjörður. Hun verblijf eindigt abrupt wanneer een van de vrouwen onder mysterieuze omstandigheden om het leven komt. De zaak wordt nooit opgelost. Vijftig jaar later duikt een oude foto op, en daaruit wordt duidelijk dat de stellen wellicht helemaal niet de enige bewoners van de fjord...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789403129419
Boek cover De pop van Yrsa Sigurdardottir (Onbekend)
Wanneer er een oude verweerde pop wordt gevonden in de netten van een vissersboot, neemt een vrouw die mee naar huis voor haar jonge dochter. Dit vriendelijke gebaar heeft echter grote gevolgen, en vijf jaar later worden in dezelfde oceaan de resten van een onbekend menselijk skelet gevonden. Maar in een land waar zowat iedereen elkaar kent lijkt het onmogelijk dat niemand weet van wie dit skelet kan zijn. Terwijl de zoektocht naar de identiteit voortduurt, doet Huldar onderzoek naar de moord op een dakloze drugsverslaafde en houdt Freyja zich bezig met een vermeende kindermishandeling in...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026352133
4.1 op 5 sterren
Boek cover Wie niet horen wil van Nicci French (Onbekend)
In de psychologische thriller Wie niet horen wil van Nicci French gaat Tess op onderzoek uit als haar dochtertje Poppy vreemde taal begint uit te slaan en een lugubere tekening maakt. Wie niet horen wil van Nicci French gaat over Tess, die net haar leven weer op orde heeft. Jason en zij zijn een jaar geleden vriendschappelijk uit elkaar gegaan en delen de voogdij over hun dochtertje Poppy. Ze moet nog wennen aan haar nieuwe situatie, maar is blij met de hulp die ze krijgt van haar vrienden. Dat Jason inmiddels is getrouwd, daar probeert ze te zich overheen te zetten. Zelf is ze ook weer...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789083096520
4.5 op 5 sterren
Boek cover Agonia van Marja Boomstra (Onbekend)
Steven de Wit is een corrupte politieagent die nauwe banden heeft met Aram, de leider van maffiaorganisatie ‘il Circolo’. Wanneer hij kort na zijn arrestatie dood in zijn cel wordt aangetroffen, weet de zwangere Lotte dat de nachtmerrie voor haar nog niet voorbij is en dat niet alleen haar grote liefde Don, maar ook Aram zijn pijlen op de baby in haar buik heeft gericht. Wat doe jij als je net als Lotte op bent van de zenuwen? Als je al je nagels hebt afgekloven en niet meer weet waar je het zoeken moet? Wanneer het beklemmende gevoel steeds groter wordt en de kwelling maar niet ophoudt?...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Spaanstalig | E-book | 9788409264919
Boek cover Jota; melodía homicida van Pepe Cantalejo (Onbekend)
Prosigue la historia del subinspector Jota César Tergot, el capitán, ya sabe la mala noticia y moverá ficha para llevar a cabo, no solo su venganza, sino la recuperación del proyecto. El cadáver hallado en el parque no es fruto de la casualidad ni de ninguna fiesta. Se dan cita aquí, otra vez en Sevilla, los mismos personajes, solo que ahora suman muchas más cosas: la maldita Alicia ha llegado a la vida de Jota. Y las traiciones brotarán como gotas de lluvia. Sinopsis: Un proyecto energético que podría quedar en el olvido, pero el capitán Tergot no lo dejará escapar. Pondrá...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789047205845
Boek cover Schaduwdag van Noortje Brink (Onbekend)
In de thriller Schaduwdag van Noortje Brink keert Naomi terug naar Zeeland, waar ze vijftien jaar geleden halsoverkop vertrok. Voor de fans van Suzanne Vermeer, Kiki van Dijk en Linda van Rijn. Schaduwdag is de nieuwe thriller van Noortje Brink, bekend van de spannende bestsellers Hotel van sneeuw, Waddenstorm en Dun ijs. Voor de fans van Suzanne Vermeer, Kiki van Dijk en Linda van Rijn. In Schaduwdag wordt Naomi verrast door haar vriend Jim. Om te vieren dat ze een jaar samen zijn, heeft hij een vakantie geboekt naar Zeeland, haar geboortegrond. Het zal hun eerste vakantie worden als...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | E-book | 9788726869064
4.3 op 5 sterren
Boek cover Dood door verdrinking van Torkil Damhaug (Onbekend)
"Hij werpt zich in de golf die vlak voor hem breekt en gaat op weg naar de boeien, zwemt er voorbij. Hij voelt het in zijn borst prikken en kloppen alsof er iets afschuwelijks zal gebeuren." Welk drama er zich in de opening van ‘Dood door verdrinking’ afspeelt, zal de Noorse Liss Bjerke pas twaalf jaar later ontdekken. Liss studeert design in Amsterdam, maar achter haar mooie verschijning gaat een duistere wereld schuil vol cocaïne, verdachte fotosessies en een dubieuze loverboy als vriend. Wanneer haar zus in Oslo plotseling vermist raakt, reist ze naar Noorwegen om haar te vinden....
›› meer info en gelijkaardige boeken

 

Bovenliggende lijsten: ›› Thrillers & Spanning