Nieuw uit te komen Klassieke teksten boeken van 2022 van 1 tot 10

Ontdek de nieuw en opnieuw te verschijnen boeken van 2022 in de categorie Klassieke teksten. Een volledige lijst van de nieuwe Klassieke teksten boeken van 1 tot 10.

Als je in deze lijst van nieuwe Klassieke teksten boeken nog niet je gading vindt kan je ook eens kijken naar onze lijst van best verkochte Klassieke teksten boeken van 2022

In deze lijst staan alle soorten nieuw te verschijnen Klassieke teksten boeken samen. Klik op de volgende linken om alleen bepaalde soorten boeken te zien: Nieuwe ebooks in 'Klassieke teksten' Nieuwe gedrukte boeken in 'Klassieke teksten' Nieuwe audioboeken in 'Klassieke teksten'

Engels | Paperback | 9780349424019
Boek cover A Cornish Homecoming van Terri Nixon (Paperback)
The perfect treat for fans of Downton Abbey, Poldark and Dilly Court - discover the third novel in a heart-warming new series set in the 1920s in a glamorous hotel on the Cornish Riviera . . . 1930, Liverpool. Reformed con-artist Leah Marshall has long yearned for the thrills of her former life. Now she has the chance to relive it all as an exciting new 'game' beckons, but she soon discovers the rules have changed. One slip-up and she could lose everything . . . including her life. Back home in Cornwall, the Foxes are making their own difficult decisions. An old agreement has turned...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | E-book | 9781467464031
Boek cover Ancient Wisdom van Walter T Wilson (Onbekend)
An Introduction to Sayings Collections
This book surveys and analyzes twenty-seven major collections of wisdom sayings from antiquity, including texts from ancient Egypt, the ancient Near East, ancient Israel and early Judaism, early Christianity, and the Greco-Roman world. Through the diversity of these selections, readers are exposed to wisdom literature from a wide array of historical, cultural, and linguistic settings, which unfolds into a larger understanding of how different ancient peoples articulated a gnomic understanding of life. Throughout this useful guide, Walter Wilson keeps a constant eye on the relation of the...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Hardcover | 9780802875433
Boek cover Ancient Wisdom van Walter T Wilson (Hardcover)
An Introduction to Sayings Collections
This book surveys and analyzes twenty-seven major collections of wisdom sayings from antiquity, including texts from ancient Egypt, the ancient Near East, ancient Israel and early Judaism, early Christianity, and the Greco-Roman world. Through the diversity of these selections, readers are exposed to wisdom literature from a wide array of historical, cultural, and linguistic settings, which unfolds into a larger understanding of how different ancient peoples articulated a gnomic understanding of life. Throughout this useful guide, Walter Wilson keeps a constant eye on the relation of the...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Luisterboek | 9781405544658
Boek cover A Cornish Homecoming van Terri Nixon (Onbekend)
The perfect treat for fans of Downton Abbey, Poldark and Dilly Court - discover the third novel in a heart-warming new series set in the 1920s in a glamorous hotel on the Cornish Riviera . . . 1930, Liverpool. Reformed con-artist Leah Marshall has long yearned for the thrills of her former life. Now she has the chance to relive it all as an exciting new 'game' beckons, but she soon discovers the rules have changed. One slip-up and she could lose everything . . . including her life. Back home in Cornwall, the Foxes are making their own difficult decisions. An old agreement has turned...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Duitstalig | E-book | 9783423439923
Boek cover Die Abenteuer des Odysseus van Bernard Evslin (Onbekend)
Neu erzählt von Bernard Evslin
Evslin erzählt mit Witz, lebendig und in einer modernen Sprache das große Heldeneops nach. 10 lange Jahre hat der Inselfürst Odysseus am Krieg um Troja teilgenommen, und weitere 10 Jahre wurde er übers Meer getrieben mit seinen immer weniger werdenden Reisegefährten. Ein Spielball der Götter mit einem gerüttelt Maß an Mitschuld an seiner Lage. Gerissen und wortgewandt, neugierig: Ein Mann, der mit harten Bandagen kämpft, aber auch gut einstecken kann. Und diese Nehmerqualitäten werden auch gefordert, beispielsweise vom einäugigen Menschen fressenden Polyphem, von den riesigen...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789464260656
Boek cover Wreed en pervers van Olivier Hekster (Paperback)
De Romeinse bronnen over Keizer Domitianus, toegelicht en vertaald door Olivier Hekster en Vincent Hunink
De Romeinse keizer Domitianus staat in het algemeen bekend als een ‘slechte’ keizer. Dat komt mede door de negatieve manier waarop hij in antieke bronnen wordt behandeld. De voornaamste antieke auteurs die over Domitianus’ leven en regering schrijven zijn de Romeinse biograaf Suetonius (ca. 70 ca. 130) en de Griekse geschiedschrijver Cassius Dio (ca. 164 – na 229). Hun teksten zijn in deze uitgave voor het eerst te samen in het Nederlands vertaald. De beide teksten zijn voorzien van uitgebreide historische toelichtingen. De samenstellers van dit boek zijn beiden verbonden aan de...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Duitstalig | Luisterboek | 9783844544435
Boek cover Heilige und ihre Legenden: Dezember van Gert Heidenreich (Onbekend)
Barbara - Nikolaus - Evangelist Johannes
Heiligenlegenden zum Monat Dezember: Barbara, Nikolaus, Evangelist Johannes Legenden – das sind Geschichten, die seit zweitausend Jahren erzählt und immer wieder aufgeschrieben wurden, Geschichten von Mut und Glaubensstärke, von Wundern und Visionen, von Menschen, die für das Gute einstanden, im Glauben lebten und dem Tod furchtlos ins Auge sahen.Enthält Legenden über die Heiligen: Barbara, Nikolaus und Evangelist Johannes Anthologie mit Gert Heidenreich, Laura Maire, Stefan Wilkening 0h 34min
›› meer info en gelijkaardige boeken
Duitstalig | Luisterboek | 9783844544442
Boek cover Heilige und ihre Legenden: Januar van Rolf Boysen (Onbekend)
Die heiligen drei Könige - Paulus von Theben und Antonius der Große - Sebastian
Heiligenlegenden zum Monat Januar: Die heiligen drei Könige, Paulus von Theben und Antonius der Große, sowie Sebastian Legenden – das sind Geschichten, die seit zweitausend Jahren erzählt und immer wieder aufgeschrieben wurden, Geschichten von Mut und Glaubensstärke, von Wundern und Visionen, von Menschen, die für das Gute einstanden, im Glauben lebten und dem Tod furchtlos ins Auge sahen.Enthält Legenden über: die heiligen drei Könige, Paulus von Theben und Antonius der Große, sowie Sebastian Anthologie mit Rolf Boysen, Gert Heidenreich, Laura Maire 0h 41min
›› meer info en gelijkaardige boeken
Duitstalig | Luisterboek | 9783844544541
Boek cover Heilige und ihre Legenden: November van Rolf Boysen (Onbekend)
Martin - Elisabeth - Gregorius - Andreas
Die Heiligenlegende zum Monat November: Elisabeth, Martin, Andreas und Gregorius Legenden – das sind Geschichten, die seit zweitausend Jahren erzählt und immer wieder aufgeschrieben wurden, Geschichten von Mut und Glaubensstärke, von Wundern und Visionen, von Menschen, die für das Gute einstanden, im Glauben lebten und dem Tod furchtlos ins Auge sahen.Enthält die Legenden über die Heiligen: Elisabeth, Martin, Andreas und Gregorius Anthologie mit Rolf Boysen, Gert Heidenreich, Nico Holonics, Laura Maire 1h 2min
›› meer info en gelijkaardige boeken