Nieuw uit te komen boeken over Gezondheid & Psychologie van 2019 van 1 tot 10

Ontdek de nieuw en opnieuw te verschijnen boeken van 2019 in de categorie Gezondheid. Een volledige lijst van de nieuwe boeken over Gezondheid & Psychologie van 1 tot 10.

Als je in deze lijst van nieuwe boeken over Gezondheid & Psychologie nog niet je gading vindt kan je ook eens kijken naar onze lijst van best verkochte boeken over Gezondheid & Psychologie van 2019

In deze lijst staan alle soorten nieuw te verschijnen boeken over Gezondheid & Psychologie samen. Klik op de volgende linken om alleen bepaalde soorten boeken te zien: Nieuwe ebooks in 'Gezondheid' Nieuwe gedrukte boeken in 'Gezondheid' Nieuwe audioboeken in 'Gezondheid'

Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789401450799
Boek cover Onze hersenen van Steven Laureys (Paperback)
Gebruiksaanwijzing en onderhoudsboekje
'Elke deur die we openwrikken, komt uit op onverkende gangen. Toch denk ik dat we ons brein ooit helemaal zullen begrijpen.' Die hoop drijft neuroloog Steven Laureys om een nieuw boek te schrijven over ons belangrijkste orgaan. Met zijn enorme expertise inzake bewustzijnsstoornissen als coma en het locked-insyndroom, is Francqui-prijswinnaar Laureys geschikt om de werking van de hersenen en het bewustzijn uit te leggen. Hij neemt daarbij geen blad voor de mond. 'Als we de hersenen écht willen doorgronden, moeten we ook niemandsland kunnen betreden, of controversiële onderwerpen als...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789401453752
Boek cover Anders omgaan met boosheid van David Dewulf (Hardcover)
De weg van mindfulness, compassie en verbondenheid
Boosheid hoort bij het leven. Het is een emotie die toont dat er aan een behoefte niet is voldaan en die aanzet tot actie en verandering. Maar het kan ook een destructieve emotie zijn, die zorgt voor verbittering, verharding en langdurige woede. David Dewulf bouwt verder op inzichten uit mindfulness, compassietraining en geweldloze communicatie om boosheid om te buigen tot een positieve kracht. Thema's die hierbij aan bod komen, zijn waarden en waardigheid, persoonlijke kracht, vergeving en verzoening. Aan de hand van praktische oefeningen en tips leer je boosheid bij jezelf herkennen, er...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789492093783
Boek cover Het Grote Rouwboek van Daan Westerink (Paperback)
50 manieren om je weg te vinden in het land van rouw
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026344794
Boek cover Laten we er het beste van hopen van Carolina Setterwall (Paperback)
Carolina Setterwall – Laten we er het beste van hopen Laten we er het beste van hopen van Carolina Setterwall is een hartverscheurend verhaal over verlies en tegelijkertijd een gevoelige, moderne liefdesgeschiedenis die op zo'n intieme manier beschreven wordt dat het zowel ontroert als confronteert. Op een ochtend in 2014 ontvangt Carolina Setterwall een onverwachte mail van haar vriend, met daarin zijn computerwachtwoorden, "voor het geval hij doodgaat'. Het eindigt met: "Laten we er het beste van hopen.' Vijf maanden later is hij dood. In twee verhaallijnen, in dagboekvorm, vertelt...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789020608823
Boek cover Rust in je leven van Maureen Du Toit (Paperback)
Rust in je leven Maureen werkt drie dagen per week als gastvrouw, ze vlogt voor Gezondheidsnet en geeft presentatietrainingen. Daarnaast heeft ze een samengesteld gezin met vier kinderen. Hoe hou je dan je relatie gezond en je sociale leven op peil, terwijl je ook nog fit blijft en gezond wilt eten? O, en hoe maak je tijd voor jezelf zodat je niet langzaam opbrandt? Herkenbaar? Begrijpelijk! Een steeds groter wordende groep Nederlanders kampt dagelijks met gevoelens van stress, druk en onrust. In haar boek Rust in je leven leert Maureen du Toit je aan de hand van eenvoudige tips en...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789401461443
Boek cover Eerste hulp bij verslaving van Inez Vandenbussche (Paperback)
10 mythes over jongeren en drugs
Jongeren komen gemakkelijk in contact met drugs. Maar wanneer is dat iets om je zorgen over te maken? Is druggebruik soms onschuldig? Is elke jongere even kwetsbaar? En wat moeten we doen bij ernstige problemen? Dit boek geeft ouders en hulpverleners een heldere blik op jonge druggebruikers en leert ze beter om te gaan met jongeren in moeilijke situaties. Hardnekkige misverstanden over druggebruik, verslaving en behandeling worden daarbij stevig aangepakt.
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789401611688
Boek cover De Cyclus Strategie van Maisie Hill (Paperback)
Life changing: de nieuwe manier van omgaan met hormonen en stemming in de maandelijkse cyclus. Acupuncturist Maisie verstaat de kunst van het samenwerken met je hormonen, in plaats van ze te beschouwen als een "vrouwenprobleem' dat vrouwen "onberekenbaar' maakt. En daarmee maakt ze van iets lastigs iets krachtigs. Dit revolutionaire boek vertelt je alles wat je moet weten over het proces dat je lichaam elke maand doormaakt. Ze introduceert De Cyclus Strategie om je te helpen in elk stadium het beste uit jezelf te halen. Je ontdekt onder andere hoe: Je elke fase van je cyclus herkent en...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789045037950
Boek cover Ouder maar beter maar ouder van Caroline de Maigret (Paperback)
De Parijse kunst van het volwassen worden
Zijn de volgende situaties herkenbaar? Je bent met een geweldig gevoel opgestaan maar krijgt te horen "dat je er zo moe uitziet'. Het geboortejaar van je collega is het jaar dat jij afstudeerde. Je haalt een herinnering op en realiseert je dat die gebeurtenis niet tien, maar twintig jaar geleden is. Voor elke vrouw komt er een moment dat je je realiseert dat je ouder wordt. In sommige opzichten is dat een verademing. Waarom zou je je nog druk maken over wat anderen van je denken? Pas la question, je bent gewoon jezelf. En misschien heb je in deze jaren wel de beste seks van je leven. Maar...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789401464024
Boek cover Basisrecepten van Ww (Weight Watchers) (Hardcover)
De basis voor jouw gezonde WW-keuken
WW laat je in dit boek graag zien hoe gemakkelijk het is om gezond te koken. En vaak zijn een paar kleine veranderingen in een recept al voldoende! Naast de grondbeginselen van de gezonde WW keuken en een massa basisrecepten vind je in dit kookboek heel wat handige kooktips, interessante info en leuke weetjes. WW verklapt hoe je jouw favoriete gerechten een gezonde twist kunt geven en door de duidelijke stap voor stap foto's kun je alle recepten heel eenvoudig volgen. Dagelijkse recepten, echte klassiekers en verrassende variaties: tussen de meer dan 100 recepten vind je vast een nieuwe...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026343254
Boek cover Lichter leven van Marian Mudder (Paperback)
Met zin, vertrouwen en zonder angst
In ‘Lichter leven’, het vervolg op het boek ‘Sofasessies’, geeft personal coach Marian Mudder een zevenstappenplan voor een leuker leven zonder angsten. Voor de lezers van Brené Brown en Elizabeth Gilbert. ‘Lichter leven’ is een no-nonsense en geestig zevenstappenplan dat oefeningen bevat waarmee je leert hoe je effectief moet omgaan met negatieve gevoelens zoals stress, angst, schaamte en verdriet. Als een wijze vriendin bij wie je je volledig op je gemak voelt, moedigt Marian Mudder je aan je zelfbeeld te onderzoeken en te verbeteren door te lachen (en misschien een beetje te...
›› meer info en gelijkaardige boeken