Kookboeken met recepten uit de Indiase keuken van 1 tot 10

Ontdek de huidige top 10 van kookboek bestsellers van het moment in de categorie 'Indiaas'. Een uitgebreide lijst van de best verkochte kookboeken met recepten uit de Indiase keuken.

Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789059565852 | 320 pagina's
4.8 op 5 sterren
Boek cover Made in India van Meera Sodha (Hardcover)
recepten uit een Indiaas familiearchief
Echt Indiaas eten is vers, eenvoudig en boordevol smaak. In dit boek dient Meera Sodha de gerechten op waarmee ze zelf opgroeide. Anders dan het eten dat we kennen van ons plaatselijke Indiase restaurant, zijn haar gerechten fris en verrassend gemakkelijk en snel te maken. Meera verzamelde voor haar boek meer dan 130 verrukkelijke recepten afkomstig uit drie generaties. Van Hot chapati's en de volmaakte Lamscurry met kaneel, tot kleurrijke bijgerechten als Raita met granaatappel en munt en zalige desserts als Mango-limoengelei met passievruchten. Een essentieel boek voor iedereen die van...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: 1 | Paperback | 9780241200421
5 op 5 sterren
Boek cover Fresh India van Meera Sodha (Paperback)
130 Quick, Easy and Delicious Vegetarian Recipes for Every Day
FROM THE BESTSELLING AUTHOR OF EAST AND MADE IN INDIA ________________________________ Guardian columnist Meera Sodha reveals a whole new side of Indian food that's fresh, delicious, meat-free and quick to make at home. This is a book all about vegetables, but whether you call it a vegetarian cookbook is up to you. There are familiar and classic Indian recipes like dals, curries and pickles, alongside less familiar ones that use seasonal British ingredients. Discover everyday recipes using easy to find ingredients, delicious showstoppers and luscious puddings including: -...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789059567368 | 304 pagina's
4.9 op 5 sterren
Boek cover Puur India van Meera Sodha (Hardcover)
130 vegetarische recepten voor elke dag
In 'Puur India' laat Meera Sodha zien dat de Indiase keuken allesbehalve bewerkelijk en ingewikkeld is. De 130 recepten in dit boek zijn stuk voor stuk gebaseerd op groente, barsten van de smaken en zijn eenvoudig thuis te maken met makkelijk verkrijgbare ingrediënten. 'Puur India' bevat bekende gerechten als dals en curry's, maar ook opmerkelijke recepten als kebab van rode biet en paneer, bloemkoolkorma en samosa's met paddenstoelen en walnoten. Je hoeft beslist geen vegetariСr te zijn om dit boek te waarderen: iedereen die graag meer groente eet en op zoek is naar smakelijke, moderne...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: 1 | Hardcover | 9781787014176
4.5 op 5 sterren
Boek cover Epic Hikes of the World van Lonely Planet (Hardcover)
Explore the Planet's Most Thrilling Treks and Trails
With stories of 50 incredible hiking routes in 30 countries, from New Zealand to Peru, plus a further 150 suggestions, Lonely Planets Epic Hikes of the World will inspire a lifetime of adventure on foot. From one-day jaunts and urban trails to month-long thru-hikes, cultural rambles and mountain expeditions, each journey shares one defining feature: being truly epic. In this follow-up to Epic Bike Rides and Epic Drives, we share our adventures on the worlds best treks and trails. Epic Hikes is organised by continent, with each route brought to life by a first-person account, beautiful...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789021573236 | Geen personage
5 op 5 sterren
Boek cover Wanderlust van Gestalten (Hardcover)
De meest legendarische hiking trails ter wereld
Sla Wanderlust open voor de mooiste en meest legendarische wandelroutes ter wereld. Van hikes door de spannende Canyon Trail in het Zion National Park, de avontuurlijke Caminito del Rey in Spanje of het pelgrimspad op de heilige Kumano Kodo in Japan. Over dun ijs en woestijnzand, langs de kust of over bospaden. Spectaculaire fotografie illustreert fenomenale vergezichten en locaties. Met kaarten, achtergrondinformatie en praktische tips kan iedereen de wereld verkennen, of je nu een beginner of een ervaren hiker bent.
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Hardcover | 9780008386429
4.8 op 5 sterren
Boek cover Think Like a Monk van Jay Shetty (Hardcover)
The secret of how to harness the power of positivity and be happy now
Jay Shetty, social media superstar and host of the #1 podcast On Purpose, distils the timeless wisdom he learned as a practising monk into practical steps anyone can take every day to live a less anxious, more meaningful life. Over the past three years, Jay Shetty has become a favourite in the hearts and minds of millions of people worldwide. One of his clips was the most watched video on Facebook last year, with over 360 million views. His social media following totals over 32 million, he has produced over 400 viral videos, which have amassed more than 5 billion views, and his podcast, On...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789461432278
4.5 op 5 sterren
Boek cover The Curry Guy Veggie van Dan Toombs (Hardcover)
meer dan 100 vegetarische curry's en andere gerechten uit de Indiase keuken
'The Curry Guy Veggie' is de logische opvolger van de succestitels 'The Curry Guy' en 'The Curry Guy Easy'. Waar anders dan in India is de vegetarische keuken diepgeworteld in de cultuur, ruim 30% van de bevolking is er vegetariër. In zijn nieuwe boek geeft Dan Toombs meer dan 100 vegetarische curry's en andere vegagerechten voor de thuiskok. 'The Curry Guy Veggie' is een verzameling van heerlijk gekruide, vegetarische gerechten volgens authentieke Indiase bereiding. Van samosa's en gevulde chapati's als voorgerecht of snack, tot klassieke groentecurry's, idli's en dosa's en zalige...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789461432452
4.5 op 5 sterren
Boek cover The Curry Guy Compleet van Dan Toombs (Hardcover)
meer dan 200 curry's, tandoorimaaltijden en bijgerechten uit de Indiase keuken
De beste Indiase (curry)recepten gebundeld: meer dan 160 beproefde en een toegift van 50 nieuwe recepten ineen, van Dan Toombs (a.k.a. 'The Curry Guy'). 'The Curry Guy Compleet' geeft je niet alleen de meest lekkere receptuur, het is bovendien een overzichtelijk kookboek: in een oogopslag zie je of het recept een lange of juist snelle bereidingstijd kent, of het vegetarisch dan wel veganistisch is of juist glutenvrij. Begin met essentiële basisrecepten waarmee je, als je ze eenmaal hebt gemaakt, binnen 10 minuten een klassieke curry op tafel zet. Leer de technieken kennen en maak je eigen...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789401305068 | 240 pagina's
5 op 5 sterren
Boek cover Boost je immuunsysteem met ayurveda van Janesh Vaidya (Paperback)
Een goed functionerend immuunsysteem staat sinds de huidige pandemie steeds meer in de belangstelling. Maar hoe verbeter je je eigen weerbaarheid? In dit boek maakt ayurvedisch deskundige Janesh Vaidya de traditionele kennis van ayurveda toegankelijk voor de moderne westerse wereld. Hij laat zien hoe je met behulp van ayurveda je afweersysteem kunt versterken door slechts enkele eenvoudige aanpassingen in je dagelijkse gewoonten aan te brengen, gebaseerd op je eigen body/mind-type. Janesh Vaidya komt uit India en is auteur, ayurvedisch deskundige en een internationaal spreker. Zijn boeken...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789401615303
4.3 op 5 sterren
Boek cover De magie van het parfum van Cristina Caboni (Onbekend)
In De magie van het parfum van bestsellerauteur Cristina Caboni vindt Elena in de zoektocht naar het perfecte parfum ook zichzelf. Voor de fans van Lucinda Riley en Anne Jacobs. Elena woont met haar vriend en dochter in Parijs, waar ze sinds kort een kleine, knusse parfumeriewinkel runt. Het is een droombaan, maar als ze plotseling haar feeling voor parfums kwijtraakt, is ze ten einde raad. Samen met haar dochter en vriend keert Elena terug naar haar ouderlijk huis in Florence. Maar ook daar lukt het haar niet haar oude zelf terug te vinden. Ze besluit samen met haar moeder een reis te...
›› meer info en gelijkaardige boeken