Boek cover De 6:20 man van David Baldacci (Paperback)

De 6:20 man

Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789400515130 | 400 pagina's
Paperback 24,99
2.5 op 5 sterren
uitgever A.W. Bruna Uitgevers
Taal Nederlands
Bindwijze Paperback
Afmetingen 22,4 x 15 x 3,4 cm
Aantal pagina's 400 pagina's
Illustraties Nee
Auteur(s) David Baldacci
Uitgever A.W. Bruna Uitgevers
Gewicht 583 g
Studieboek Nee
Verpakking breedte 150 mm
Verpakking hoogte 34 mm
Verpakking lengte 224 mm

Boekbeschrijving

Wall Street meets The Firm

Voormalig Army Ranger Travis Devine werkt als financieel analist op Wall Street. Zes dagen per week neemt hij de trein van 6:20 om naar New York te forenzen.
Wanneer op een dag een van zijn collega’s wordt vermoord, wordt Travis aangemerkt als verdachte. Tegelijkertijd wordt hij door Homeland Security onder druk gezet om zijn baas, multimiljonair Bradley Cowl, te bespioneren. Weigeren is geen optie, want de geheime dienst dreigt de duistere reden naar buiten te brengen waarom Travis het leger heeft moeten verlaten. Langzaam maar zeker komt Travis erachter dat de financiële wereld waarin hij verstrikt is geraakt, net zo dodelijk is als de oorlogen waarin hij als Ranger vocht. En veel verraderlijker…

Gelijkaardige boeken

Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789044361650
4.6 op 5 sterren
Boek cover Daar waar de rivierkreeften zingen van Delia Owens (Paperback)
Een onwaarschijnlijk succesverhaal. Ruim 6 miljoen exemplaren verkocht in de VS! Kya Clark is in haar eentje opgegroeid in het moeras van Barkley...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789400513716
4.3 op 5 sterren
Boek cover Aloysius Archer 2 -   Dodelijk spel van David Baldacci (Paperback)
Een corrupte politicus, een femme fatale en een private eye die voor niets en niemand terugdeinst. Onderweg naar Californië maakt Aloysius Archer...
›› meer info
4.9 op 5 sterren
Boek cover Atlee Pine 4 -   Spiegelbeeld van David Baldacci
Dertig jaar lang is ze voorgelogen over haar tweelingzus. Het is tijd voor de waarheid… Al van jongs af aan leeft FBI-agent Atlee Pine in...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789400512795
5 op 5 sterren
Boek cover Sparringpartners van John Grisham (Paperback)
Drie spannende verhalen van de meester van de legal thriller. Jake Brigance – uit Een tijd om te doden en Een tijd voor genade – is terug. Zijn...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789400514683
5 op 5 sterren
Boek cover Jack Ryan  -   Tom Clancy Schaduw van de draak van Marc Cameron (Paperback)
In dit bloedstollende nieuwe deel in Tom Clancy’s Jack Ryan-serie verslechtert de relatie tussen China en de Verenigde Staten in een rap tempo, met...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789400512825 | 416 pagina's
4.6 op 5 sterren
Boek cover Aloysius Archer 3 -   Schaduwstad van David Baldacci (Paperback)
Een scenarioschrijfster in Hollywood wordt met de dood bedreigd… Privédetective Aloysius Archer viert samen met zijn goede vriendin Liberty...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789402710540 | 416 pagina's
4.6 op 5 sterren
Boek cover Gewetenloos van Karin Slaughter (Paperback)
De waarheid komt altijd aan het licht...
‘Een thriller die geen moment verveelt.’ VN Detective en Thrillergids **** De nieuwe standalone topthriller van #1 bestsellerauteur Karin...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789400514669
Boek cover Amos Decker 6 -   Ondergronds van David Baldacci (Paperback)
Een dubbele moord. Een geheime militaire basis. Een FBI-agent met een exceptioneel geheugen. Amos Decker en zijn FBI-collega Alex Jamison worden...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789400514102 | 544 pagina's
5 op 5 sterren
Boek cover Orphan X 7 -   De machthebbers van Gregg Hurwitz (Paperback)
Een razendsnelle thriller vol actie, twists en gedenkwaardige personages, voor liefhebbers van David Baldacci, Lee Child en James Patterson. Aragón...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022596609
4.4 op 5 sterren
Boek cover Fairy Tale van Stephen King (Paperback)
Een nieuw meesterwerk van Stephen King Charlie Reade ziet eruit als een doorsnee scholier. Hij is goed in honkbal en American football, en is een...
›› meer info