Boek cover Als ik heel eerlijk ben van Mevr. Tamara Gijrath

Als ik heel eerlijk ben

30 openhartige gesprekken tussen moeders en dochters

12,99
nog geen rating
uitgever Fontaine Uitgevers
Taal Nederlands
Bindwijze E-book
Aantal paginas 187 pagina's
Ebook formaat Adobe ePub
Auteur(s) Mevr. Tamara Gijrath
Uitgever Fontaine Uitgevers
Lees dit ebook op Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)
Studieboek Nee

Boekbeschrijving

'Een boek over de unieke band tussen moeders en hun dochters' - Linda.
Gezien in VROUW, Nouveau, Koffietijd, Tijd voor MAX, Radio 1, Margriet, ZIN en Shownieuws.

In een persoonlijke zoektocht naar de context van de vaak mooie, soms gecompliceerde relatie tussen moeders en dochters sprak journaliste Tamara Gijrath met 30 bekende moeder-dochterduo's. Unieke vrouwen met één grote gemene deler, want moeder en dochter blijf je altijd, wie of waar je ook bent en wat je ook doet.

Tamara: 'Ik hoop dat vrouwen van alle leeftijden zich ergens in dit boek zullen herkennen. Laat het een leidraad voor je zijn op momenten dat je het nodig hebt. En een viering van de prachtige dynamiek die kan bestaan tussen een moeder en haar dochter.'

Met o.a. Maike Meijer, Edsilia Rombley, Monique des Bouvrie, Quinty Trustfull, Nada van Nie, Noortje Herlaar, Thérèse Boer, Francis van Broekhuizen, Inge de Bruijn, Hella de Jonge, Aaltje van Zweden, Nancy Poleon, Simone van Trojen, Debby Petter en Frederique van der Wal.

* Van elk verkocht exemplaar wordt 1 euro gedoneerd aan Pink Ribbon. *

'Niks is zo sterk als de band tussen moeder en dochter, dat blijkt maar weer uit de prachtige interviews die Tamara Gijrath hield voor haar boek Als ik heel eerlijk ben.' - VROUW Telegraaf
'Een prachtig boek waarin moeders en dochters vertellen over hun bijzondere band.' - Nouveau
'Mooi, krachtig intens maar soms ook best gecompliceerd.' - Koffietijd
'30 bekende moeder-dochter duo's gaan in gesprek over band in dit nieuwe boek.' JAN
'Dertig openhartige gesprekken en intieme portretten in tekst en beeld.' - Margriet
'In het boek van Tamara zie je de mooie en krachtige vrouwen die praten over het leven. Dat wat glans bracht en dat wat het dof maakte. Het is eerlijk en echt.' - Amayzine

Gelijkaardige boeken

5 op 5 sterren
Boek cover Voor altijd moeder van Marion Bloem
Marion Bloem was twintig toen ze haar zoon kreeg. Na enkele maanden werd geconstateerd dat hij een levensbedreigende hartziekte had. Ruim vier jaar...
›› meer info
4.5 op 5 sterren
Boek cover Yours, Faithfully van Sheila OFlanagan
A page-turning and touching story by the #1 bestselling author
Sheila O'Flangan's wonderfully gripping, dramatic and touching novel YOURS, FAITHFULLY is essential reading for fans of Marian Keyes and Freya...
›› meer info
Boek cover Neem mij zoals ik ben van Catalijn Claes
Germ Agema overdenkt zijn leven, nu hij bijna tachtig wordt. De onbedwingbare herinneringen vormen beelden. Lucas, Anna-Sofia, Hein, Doeran Namen...
›› meer info
Boek cover Als het tij keert van Gerda van Wageningen
Historische roman over het wel en wee van het leven van een Rotterdamse familie in de negentiende en begin twintigste eeuw. In Als het tij keert is...
›› meer info
4.2 op 5 sterren
Boek cover Als jij mij bent van Lisa Renee Jones
Sara McMillan is gefascineerd door de duistere fantasieën uit de dagboeken die ze heeft ontdekt. Ze vereenzelvigt zichzelf steeds meer met de...
›› meer info
4.5 op 5 sterren
Boek cover Mijzelf genoeg van Dick Geurts
Evert Haan is de jongste uit een gezin van drie kinderen. Een nakomertje of, zoals zijn broer Bert hem soms noemt: ‘een ongelukje’. Graag had...
›› meer info
4 op 5 sterren
Boek cover Precies genoeg van Jackie van Laren
Een heerlijk herkenbaar, meeslepend kort verhaal van Jackie van Laren: 100% feelgood en romantiek gegarandeerd! Toen Thysia en Felix elkaar in hun...
›› meer info
5 op 5 sterren
Boek cover Mama, mag ik afspreken? van Miranda Aerts
Merel heeft al veel te vaak afscheid moeten nemen van de mensen van wie ze houdt. Haar broer Rolf wordt verdacht van brandstichting en is op jonge...
›› meer info
Boek cover Als ik later groot ben van Saskia Idema
Van de ene op de andere dag wordt de achttienjarige Jasmijn wakker in het lichaam van een volwassen vrouw. Haar eigen lichaam welteverstaan! Door...
›› meer info
5 op 5 sterren
Boek cover Vaarwel, mijn liefste van Sara Alptekin
Afscheid van een destructieve relatie
Lara is een jonge vrouw die opgroeide tussen twee culturen: geboren en getogen in België, maar van Turkse origine. Tijdens een avondje uit met...
›› meer info