Boek cover De samaritaan van Cilla En Rolf Börjlind

De samaritaan

14,99
5 op 5 sterren
uitgever A.W. Bruna Uitgevers
Taal Nederlands
Bindwijze E-book
Aantal paginas 336 pagina's
Ebook formaat Adobe ePub
Illustraties Nee
Auteur(s) Cilla En Rolf Börjlind
Uitgever A.W. Bruna Uitgevers
Lees dit ebook op Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)
Studieboek Nee

Boekbeschrijving

De zevende Rönning & Stilton-thriller, van de auteurs van Springvloed. Topkwaliteit uit Zweden.
Iemand die anderen wil helpen
Is niet altijd een goed mens

Wanneer Olivia Rönning wordt vermist, gaat haar collega Lisa Hedqvist samen met Tom Stilton – die daarvoor zijn zelfgekozen coronaquarantaine in de Stockholm-archipel beëindigt – naar haar op zoek. Het spoor leidt naar een afgelegen vakantiehuisje, dat echter in lichterlaaie staat wanneer ze er aankomen. In de nog nasmeulende resten wordt even later het verkoolde lichaam van een vrouw gevonden…
Intussen is Mette Olsäter, de inmiddels gepensioneerde leidinggevende van Olivia, benoemd tot nationale veiligheidscoördinator rondom de levering van de Covid-vaccins. Maar iemand lijkt er alles aan te doen de transporten te saboteren.

Gelijkaardige boeken

4 op 5 sterren
Boek cover Bevroren goud van Cilla En Rolf Börjlind
De zesde Rönning & Stilton-thriller, van de auteurs van 'Springvloed'. Topkwaliteit uit Zweden. Als aan het einde van een lange zomer de sneeuw...
›› meer info
4.6 op 5 sterren
Boek cover Toen was ze weg van Lisa Jewell
Toen was ze weg is Lsa Jewells meest succesvolle en meest aangrijpende thriller tot nu toe. Ze was vijftien, haar moeders oogappel. Ze had haar hele...
›› meer info
3.9 op 5 sterren
Boek cover Sneeuwwit van Samuel Björk
Holger Munch en Mia Krüger, de inspecteurs uit Samuel Bjørks wereldberoemde thrillerreeks, zijn terug. En deze keer gaan we terug in de tijd. In...
›› meer info
2.4 op 5 sterren
Boek cover De gunst van Nicci French
In De gunst, de nieuwste Nicci French, moet Jude alles op alles zetten om zich staande te houden en het er levend van af te brengen. Nicci French is...
›› meer info
4 op 5 sterren
Boek cover De match van Harlan Coben
Zal Wilde het mysterie rondom zijn verleden eindelijk oplossen?
In deze nieuwe nagelbijter zet de meester van het hedendaagse thrillergenre zijn traditie van ongekende spanning en adembenemende wendingen voort ...
›› meer info
Boek cover Slagzij van Jørn Lier Horst
Een inspecteur wordt in koelen bloede neergeschoten, afrekening of waarschuwing? Wie is nog te vertrouwen? Inspecteur Sofia Kovic ontdekt een...
›› meer info
Boek cover Schaduwstad van David Baldacci
Privédetective Aloysius Archer gaat op zoek naar een vermiste scenarioschrijfster in het Hollywood van de jaren vijftig. Privédetective Aloysius...
›› meer info
4.3 op 5 sterren
Boek cover Zijn nieuwe vriendin van Michelle Frances
Ze wil jouw leven. Ze begint bij je zoon.
De internationale megabestseller: wereldwijd ruim 500.000 exemplaren verkocht Voor de fans van Paula Hawkins, B.A. Paris en Karen Rose Laura...
›› meer info
Boek cover De geheimen van de kostschool van Lucinda Riley
In de detective De geheimen van de kostschool van bestsellerauteur Lucinda Riley onderzoekt detective Jazz de moord op een vijftienjarige jongen. En...
›› meer info
4.3 op 5 sterren
Boek cover Natriumchloride van Jussi Adler-Olsen
Op haar zestigste verjaardag pleegt een vrouw zelfmoord. Haar dood leidt tot de heropening van een onopgeloste zaak uit 1988. In eerste instantie...
›› meer info