Boek cover Provence van Linda van Rijn (Onbekend)

Provence

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789460687389
Onbekend 7,99
3.4 op 5 sterren
uitgever Uitgeverij Marmer B.V.
Taal Nederlands
Bindwijze E-book
Aantal paginas 192 pagina's
Ebook formaat Adobe ePub
Illustraties Nee
Auteur(s) Linda van Rijn
Uitgever Uitgeverij Marmer B.V.
Lees dit ebook op Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Overige e-reader | Overige e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)
Studieboek Nee

Boekbeschrijving

Een groot kasteel in de Provence, een peperdure jurk en een feest waar het aan niets ontbreekt - de bruiloft van presentatrice Leila en zanger Bram lijkt op het eerste gezicht een sprookje. Visagiste Nadia Schutte weet echter wel beter. De escapades van Bram uit het verleden - ook met haarzelf - maken dat ze hem voor geen meter vertrouwt. Het liefst was ze niet naar de bruiloft gekomen, maar afzeggen zou te grote gevolgen hebben voor haar werk. Tijdens de ceremonie en het feest houdt ze zich wat afzijdig en ze neemt zich voor de volgende dag zo snel mogelijk naar huis te gaan. Maar de volgende ochtend is iedereen in het kasteel in rep en roer: de bruidegom is spoorloos verdwenen. Leila is in alle staten en Nadia maakt zich grote zorgen. Wat als uitkomt dat zij Bram die nacht nog heeft gezien?

Gelijkaardige boeken

Nederlands | Druk: 2 | E-book | 9789044978834
4.2 op 5 sterren
Boek cover Souvenir van Suzanne Vermeer (Onbekend)
Een Italiaanse zomer vol geheimen... Nienke Dijkstra en haar moeder Carolien zijn op vakantie in Umbrië, waar ze een meerdaagse kookcursus willen...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789401614009
3.4 op 5 sterren
Boek cover Vlieland van Kiki van Dijk (Onbekend)
Vlieland, de nieuwe vakantiethriller van Kiki van Dijk, gaat over Charlie. Charlie is reisblogger, maar zoekt het dit jaar noodgedwongen dichter bij...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402761382
3.6 op 5 sterren
Boek cover Zomers Madrid van Evi Dekker (Onbekend)
Na hun trouwfeest reist Lara met haar nieuwe man naar Madrid. Daar verdwijnt haar stiefzoon...
Heerlijke vakantiethriller met spannende setting in zonnig Madrid, voor fans van Suzanne Vermeer en Linda van Rijn. Lara’s scheiding is...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402761948 | Geen personage
3.6 op 5 sterren
Boek cover Valse getuige van Karin Slaughter (Onbekend)
'Slaughter heeft een meesterstuk afgeleverd.' – ★★★★ VN Detective & Thrillergids Een geweldige standalone-thriller van de onbetwiste Queen...
›› meer info
Nederlands | Druk: 2 | E-book | 9789044932560 | Geen personage
4.2 op 5 sterren
Boek cover Zomeravond van Suzanne Vermeer (Onbekend)
Lauren Martens is met haar zusje Celeste en hun ouders op vakantie in de Ardèche, wanneer Celeste op een avond niet terugkeert van een bezoek aan...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026352362
3.5 op 5 sterren
Boek cover Vluchtweg van Jet van Vuuren (Onbekend)
Vluchtweg van Jet van Vuuren is de ultieme zomerthriller: origineel, grappig, meeslepend en bovenal zeer spannend! Waar zou jij heen gaan als je...
›› meer info
Nederlands | Druk: 2 | E-book | 9789044933192
4.4 op 5 sterren
Boek cover Dwaalspoor van Suzanne Vermeer (Onbekend)
Tijdens een vakantie in het Zwarte Woud komt zakenman Vincent Mulder om het leven bij het mountainbiken. In eerste instantie wordt het afgedaan als...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789460687402
4.2 op 5 sterren
Boek cover Zandvoort aan Zee van Linda van Rijn (Onbekend)
Een heerlijke familievakantie slaat om in een nachtmerrie als Mandy’s zus tijdens een strandwandeling spoorloos verdwijnt. Mandy gaat op onderzoek...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789083139029
3.7 op 5 sterren
Boek cover Alleen een beetje verliefd misschien van Lonneke van Engelen (Onbekend)
Van moeder en echtgenote, naar minnares en leugenaar... Het kan snel gaan. Ze is er voor gegaan. Zonder zekerheid, zonder garantie. Waargebeurd,...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789044643596
3.6 op 5 sterren
Boek cover De nachtdienst van Esther Verhoef (Onbekend)
De nieuwe Esther Verhoef – spannender dan ooit Een mysterieuze patiënt verstoort je nachtdienst. Nu ben je nooit meer veilig. Dierenarts...
›› meer info