Boek cover Soms sneeuwt het in april van Janneke Siebelink (Onbekend)

Soms sneeuwt het in april

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026355172
Onbekend 6,99
5 op 5 sterren
uitgever Ambo|Anthos
Taal Nederlands
Bindwijze E-book
Aantal paginas 244 pagina's
Ebook formaat Adobe ePub
Illustraties Nee
Auteur(s) Janneke Siebelink
Uitgever Ambo|Anthos
Lees dit ebook op Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)
Studieboek Nee

Boekbeschrijving

Soms sneeuwt het in april van Janneke Siebelink is een prachtige debuutroman, gebaseerd op een waargebeurd verhaal, voor de lezers van Susan Smit en Judith Fanto.

  1. Katharina en Peter staan op een beslissend punt in hun relatie. Na twintig jaar hadden ze niet meer op Katharina’s zwangerschap gerekend en ze vragen zich af of ze dit wel willen samen. Midden in een zomerse nacht op Texel spreken ze hun twijfels uit, in de auto, langs de kant van de weg. Terwijl ze praten dringt het verleden van Katharina zich op. Haar vader en oma overleden toen zij twaalf was, haar moeder Helena bemoeide zich nauwelijks met haar en Katharina voelde zich nergens thuis. Later kwam ze erachter dat haar familie nog een andere geschiedenis kent, een die terugvoert naar de Tweede Wereldoorlog.
  2. In Amsterdam-Zuid werkt Helena op feestjes van de Duitse bezetter. Ze is voortdurend alert, want hoe later het wordt, hoe openhartiger de hoge heren praten over de toestand in de stad. Helena speelt de informatie door, maar wanneer ze in de gaten loopt moet ze de stad ontvluchten. Haar bestemming wordt het relatief vredige Waddeneiland Texel, maar ook daar ontkomt ze niet aan de oorlog.

Soms sneeuwt het in april vertelt het verhaal van een meisje dat opgroeit met het gewicht van haar moeders oorlogstrauma op haar schouders. Een aangrijpende en meeslepende geschiedenis die gebaseerd is op ware gebeurtenissen.

Gelijkaardige boeken

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402311495
4.7 op 5 sterren
Boek cover Aan het einde van de wereld van Kristin Hannah (Onbekend)
Een hartverscheurende roman over verlies, familiebanden en de kracht van liefde
Een prachtig en spannend verhaal over liefde, verlies en het gevecht om het bestaan te midden van de oerkrachten van de natuur Voor een gezin in...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789044353242
4.6 op 5 sterren
Boek cover De boekbinder van Bridget Collins (Onbekend)
Emmett, een boerenzoon, gaat in de leer bij een boekbindster. Zij weet dat hij de aangeboren gave heeft om herinneringen van mensen te wissen en in...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789044358919
4.5 op 5 sterren
Boek cover Daar waar de rivierkreeften zingen van Delia Owens (Onbekend)
In Barkley Cove, een rustig stadje aan de kust van North Carolina, gaan al jarenlang geruchten over het moerasmeisje. Kya is in haar eentje...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789401613149
4.5 op 5 sterren
Boek cover De zilverboom van Lucinda Riley (Onbekend)
Wanneer Greta in De zilverboom van bestsellerauteur Lucinda Riley door een ongeluk haar geheugen kwijtraakt, keert ze terug naar het landgoed uit...
›› meer info
Nederlands | Druk: 2 | E-book | 9789044932669
4.7 op 5 sterren
Boek cover Toen was ze weg van Lisa Jewell (Onbekend)
Toen was ze weg is Lsa Jewells meest succesvolle en meest aangrijpende thriller tot nu toe. Ze was vijftien, haar moeders oogappel. Ze had haar hele...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402764239 | 410 pagina's
5 op 5 sterren
Boek cover De postbezorgster van Parijs van Meg Waite Clayton (Onbekend)
Gebaseerd op een waargebeurd oorlogsverhaal
Meeslepende en op waarheid gebaseerde oorlogsroman van de bestsellerauteur van De laatste trein naar vrijheid. Frankrijk, 1940. Haar berichten...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789028451940
4.6 op 5 sterren
Boek cover Violeta van Isabel Allende (Onbekend)
Na het grote succes van Bloemblad van zee opnieuw een grootse, meeslepende historische roman van Isabel Allende. Violeta del Valle komt ter wereld...
›› meer info
4 op 5 sterren
Boek cover Zijn nieuwe vriendin van Michelle Frances
Ze wil jouw leven. Ze begint bij je zoon.
De internationale mega-bestseller: wereldwijd ruim 500.000 exemplaren verkocht Laura heeft het allemaal: een succesvolle carrière, een prachtig...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789020545043
3.5 op 5 sterren
Boek cover Het huis met de rode luiken van Marja Visscher (Onbekend)
'Het huis met de rode luiken' van Marja Visscher is het indrukwekkende verhaal van Aleida van Vlierden. Marja Visscher, succesvol auteur van onder...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789401617246
4.6 op 5 sterren
Boek cover De geheimen van de kostschool van Lucinda Riley (Onbekend)
In de detective De geheimen van de kostschool van bestsellerauteur Lucinda Riley onderzoekt detective Jazz de moord op een vijftienjarige jongen. En...
›› meer info