Boek cover Voor het donker thuis van Riley Sager (Paperback)

Voor het donker thuis

Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026353062
Paperback 21,99
4.6 op 5 sterren
uitgever Ambo|Anthos
Taal Nederlands
Bindwijze Paperback
Afmetingen Afmeting: 21,6 x 13,7 x 2,3 cm
Aantal paginas 416 pagina's
Aanbevolen leeftijd 12 - 100 jaar
Illustraties Nee
Auteur(s) Riley Sager
Uitgever Ambo|Anthos
Gewicht 520 g
Studieboek Nee
Verpakking breedte 137 mm
Verpakking hoogte 23 mm
Verpakking lengte 216 mm

Boekbeschrijving

Voor het donker thuis is de nieuwste thriller van Riley Sager, bekend van De laatste meisjes en Mijn laatste leugen. Voor de fans van Netflix' The Haunting of Hill House. Spannend van begin tot eind.

Voor het donker thuis is de razend spannende nieuwe thriller van bestsellerauteur Riley Sager, auteur van De laatste meisjes, Mijn laatste leugen en Sluit alle deuren.

Hoe was het om in dat huis te wonen? Maggie Holt is die vraag wel gewend. Vijfentwintig jaar geleden verhuisde ze met haar ouders, Ewan en Jess, naar Baneberry Hall, een negentiende-eeuws landhuis in Vermont. Drie weken later waren ze er halsoverkop uit vertrokken; een traumatische gebeurtenis waarover Ewan later een bestseller zou schrijven.

Tegenwoordig knapt Maggie oude woningen op en ze kan zich de gebeurtenissen van toen nauwelijks herinneren. Ze gelooft ook eigenlijk geen woord van wat er in haar vaders boek staat. Wanneer ze na zijn dood Baneberry Hall erft, gaat ze terug naar de plek waar het allemaal begon. Ze is van plan om het pand een facelift te geven en te verkopen. Haar terugkeer wordt met argusogen bekeken door de inwoners, want het kleine stadje is er niet goed vanaf gekomen in haar vaders boek. Zodra Maggie over de drempel van Baneberry Hall stapt begint ze zich af te vragen of er toch geen waarheid in het boek schuilt.

Van Riley Sagers boeken zijn inmiddels ruim 40.000 exemplaren verkocht in Nederland en België. Voor het donker thuis is de perfecte read voor de fans van Netflix' The Haunting of Hill House.

‘Deze pakkende thriller is een must-read!’ – J.D. Barker

‘Een heerlijk beangstigend boek. Dit moet je lezen wanneer het donker wordt, als de wind huilt en er in de verte een raam klappert. Zorg dat je dicht bij een lichtschakelaar zit. Die zou je weleens nodig kunnen hebben.’ – Ruth Ware

‘Wederom een adembenemende hit van Sager.’ – Booklist

‘King of thrillers Sager is terug met een verhaal over een vrouw die terugkeert naar haar ouderlijk huis; een horrorsetting bij uitstek en goed voor een razendsnelle hartslag en kippenvel.’ – Newsweek

‘Een verslavende thriller.’ – The Washington Post

Gelijkaardige boeken

Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026344299
4.2 op 5 sterren
Boek cover De laatste meisjes van Riley Sager (Paperback)
Een bloedstollende thriller met een totaal onverwachte ontknoping en dé tip van 2017 van Stephen King, Lisa Gardner en Karin Slaughter! ‘De...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026348235
4.2 op 5 sterren
Boek cover Mijn laatste leugen van Riley Sager (Paperback)
Riley Sager, geprezen door Stephen King, Karin Slaughter en Lisa Gardner om de intelligente verhaalopbouw en onverwachte ontknopingen, vertelt in...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026352751
4.3 op 5 sterren
Boek cover Sluit alle deuren van Riley Sager (Paperback)
Sluit alle deuren is de nieuwste thriller van Riley Sager, bekend van De laatste meisjes en Mijn laatste leugen. Spannend van begin tot eind. Sluit...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789400513280
4.2 op 5 sterren
Boek cover Brandende meisjes van C.J. Tudor (Paperback)
In een dorp met een duistere geschiedenis maakt een vrouwelijke dominee een nieuwe start. Brandende meisjes is de steengoede nieuwe thriller van de...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026355240
4 op 5 sterren
Boek cover De therapeut van B.A. Paris (Paperback)
De therapeut van BA Paris is een nieuwe psychologische thriller vol onderhuidse spanning en onbetrouwbare personages. Van de auteur van Achter...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022593073
4.6 op 5 sterren
Boek cover De kustmoorden van J.D. Barker (Paperback)
Je hebt het slachtoffer nooit eerder gezien. Maar de politie zegt van wel.
Het begin van een bloedstollende nieuwe serie door thrillerlegende James Patterson en bestsellerauteur J.D. Barker Al sinds hun traumatische...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022590119
4.3 op 5 sterren
Boek cover Kate Marshall 2 -   Schaduwland van Robert Bryndza (Paperback)
Een Kate Marshall-thriller
Je kunt hem niet zien. Maar hij jou wel… Criminologe Kate Marshall is met haar zoon aan het duiken als ze een huiveringwekkende ontdekking doen....
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789401614283
3.8 op 5 sterren
Boek cover De zeven zussen 7 -   De zevende zus van Lucinda Riley (Paperback)
De mysterieuze zevende zus was altijd onvindbaar, maar als Georg Hoff man onthult dat hij haar misschien op het spoor is, ontdekken Maia en Ally dat...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026352126
3.4 op 5 sterren
Boek cover Wie niet horen wil van Nicci French (Paperback)
In de psychologische thriller Wie niet horen wil van Nicci French gaat Tess op onderzoek uit als haar dochtertje Poppy vreemde taal begint uit te...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022591208
Boek cover Helen Grace 10 -   Niemand zeggen van M.J. Arlidge (Paperback)
Hij was de enige die de moorden kon stoppen
Deel 10 van de Helen Grace-serie, verschijnt tegelijk met de Engelstalige editie Na covid-19 bevindt het land zich in een van de zwaarste...
›› meer info