Boek cover Op het eerste gezicht van Nick Hornby

Op het eerste gezicht

9,99
3.7 op 5 sterren
uitgever Atlas Contact
Taal Nederlands
Bindwijze E-book
Aantal paginas 352 pagina's
Ebook formaat -196943
Illustraties Nee
Auteur(s) Nick Hornby
Uitgever Atlas Contact
Lees dit ebook op Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Overige e-reader | Overige e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)
Studieboek Nee

Boekbeschrijving

Bestsellerauteu Nick Hornby schreef een hilarische roman over een op het eerste gezicht onmogelijke liefde. ‘Op het eerste gezicht’, de nieuwe roman van bestsellerauteur Nick Hornby. De 42-jarige Lucy ligt in scheiding. Wat in eerste instantie het perfecte huwelijk leek tussen twee mensen die bijna alles gemeen hebben is geëindigd in een regelrechte ramp. Terwijl haar ex zich verder wentelt in zijn alcoholisme wordt Lucy spoorslags verliefd op Joseph, hulpkracht bij de plaatselijke slager in Lucy’s chique, witte wijk in Noord-Londen. De liefde is geheel wederzijds. Alleen hebben zij ogenschijnlijk niets gemeen. Joseph is van arme komaf, laagopgeleid, twintig jaar jonger en zwart. Tegen de achtergrond van de brexit – en de scheidslijnen die deze blootlegt tussen Lucy’s bemoeizuchtige vriendenkring en de omgeving waar Joseph vandaan komt – tekenen zich de asymmetrieën in hun relatie nog scherper af. En toch voelt het precies goed.

Gelijkaardige boeken

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402315813
3 op 5 sterren
Boek cover Dit heb je verdiend van Carla Kovach (Onbekend)
De perfecte vrouw. Het perfecte huis. De perfecte moord?
Na het lovend ontvangen Stil maar verschijnt nu de tweede thriller met rechercheur Gina Harte in de hoofdrol. ‘Een pageturner met een finale die...
›› meer info
4.3 op 5 sterren
Boek cover Leef, lach, loch van Vanessa Gerrits
De feelgoodroman Leef, lach, loch van Vanessa Gerrits is het eerste deel van de serie North Ness Inn en gaat over toerismestudente Esme, die stage...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789024582280
4.6 op 5 sterren
Boek cover De Camino van Anya Niewierra (Onbekend)
Het nieuwe boek van Hebban Thrillerprijs-winnaar Anya Niewierra. Een jaar na de zelfmoord van haar man besluit Lotte zijn route over de Camino te...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026353796
4.3 op 5 sterren
Boek cover Een tweede kans voor Missy van Beth Morrey (Onbekend)
Een tweede kans voor Missy van Beth Morrey is een roman die doorspekt is met liefde, verlies en eenzaamheid, maar vooral met hoop. Een aangrijpend...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026346040 | 323 pagina's
4.4 op 5 sterren
Boek cover Lenoir van Bas Haan (Onbekend)
In de thriller Lenoir van Bas Haan komt coldcaserechercheur Jacob Lenoir bij bewustzijn met een pistool in zijn hand. Naast hem ligt zijn zwager,...
›› meer info
4.3 op 5 sterren
Boek cover De verborgen apotheek van Sarah Penner
Meeslepende en spannende historische roman voor de lezers van Santa Montefiore en Corina Bomann Londen, 1791. Nella Clavinger wacht in haar...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402761399
4.4 op 5 sterren
Boek cover Hoogzomer van Kim Faber (Onbekend)
***** De Telegraaf De waarheid achterhalen kan levensgevaarlijke gevolgen hebben… Inspecteur Martin Juncker is verbitterd over zijn degradatie...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789029730686
4.9 op 5 sterren
Boek cover Papieren paradijs van Marlies Medema (Onbekend)
Het waargebeurde verhaal van een domineesvrouw die in 1845 emigreerde naar exotisch Suriname
Een meeslepende historische roman, gebaseerd op het waargebeurde verhaal van domineesvrouw Anna Pannekoek, die in 1845 tegen haar zin naar Suriname...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789045043838
4.3 op 5 sterren
Boek cover De tuinen van Buitenzorg van Jan Brokken (Onbekend)
Jan Brokken gaat in ‘De tuinen van Buitenzorg’ op zoek naar de geschiedenis van zijn moeder, die in 1935 naar Nederlands-Indië verhuisde en in...
›› meer info
4.5 op 5 sterren
Boek cover Naar Lillehammer van Vonne van der Meer
Een vrouw krijgt onverwacht de zorg voor een kind én de moeder. Daar begint een reis door een duistere wereld, met een rechercheur, een pooier en...
›› meer info