Boek cover Tussen de beesten en wilde rozen van Ashley Poston (Onbekend)

Tussen de beesten en wilde rozen

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789000375288
Onbekend 12,99
4.3 op 5 sterren
uitgever van Goor
Taal Nederlands
Bindwijze E-book
Aantal paginas 304 pagina's
Ebook formaat Adobe ePub
Illustraties Nee
Auteur(s) Ashley Poston
Uitgever van Goor
Lees dit ebook op Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)
Studieboek Nee

Boekbeschrijving

Een betoverende fantasy om jezelf keer op keer opnieuw in te verliezen

Cerys is veilig in het koninkrijk Aloriya. Er is geen ziekte of honger en er heerst al jaren vrede. Zo is het al sinds de eerste koning een deal maakte met de Vrouwe die het bos dat aan het koninkrijk grenst regeerde. Maar terwijl Aloriya opbloeide, werd het bos donker, vervloekt en verboden. Cerys weet dit maar al te goed: ze wist maar net te ontsnappen toen het bos haar vrienden en moeder vermoordde. Nu draagt Cerys een klein beetje van de vloek in haar bloed, een herinnering aan de dag dat ze alles verloor. Het grootste gevaar waar ze nu mee geconfronteerd wordt, als dochter van de tuinman, is de vervelende vos die haar maar niet met rust laat.

Als een nieuwe koningin wordt gekroond, dalen de dingen die lang verborgen lagen in het bos neer op het koninkrijk. Cerys wordt gedwongen te vluchten, met als enige metgezellen de kleine vos, een vreemde en krachtige beer en de magie in haar bloed. Het is aan haar om de legendarisch Vrouwe van het Woud te vinden en haar dorp te redden. Maar het bos is gevaarlijker dan ze ooit gedacht had en als de geheimen uit het verleden worden onthuld, is er alles voor nodig om te overleven.

Gelijkaardige boeken

4.6 op 5 sterren
Boek cover De nieuweling van Taran Matharu
De nieuweling van Taran Matharu Het eerste deel in de Summoner-serie Als smidsleerling Fletcher ontdekt dat hij demonen uit een andere wereld kan...
›› meer info
Nederlands | Druk: 2 | E-book | 9789025874995
5 op 5 sterren
Boek cover Ash Princess van Laura Sebastian (Onbekend)
Als ik dit wil overleven, zal ik sterk moeten zijn. Sterk als een koningin.
Eerste deel in een spannende fantasy-trilogie over moed, onmogelijke keuzes en verraad. Prinses. Gevangene. Wees. Rebel. Ze hebben alles van me...
›› meer info
4.4 op 5 sterren
Boek cover De wrede prins van Holly Black
De nieuwe serie van internationale bestsellerauteur Holly Black, van wie er wereldwijd al miljoenen boeken over de toonbank gingen. Natuurlijk wil...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789020543971
5 op 5 sterren
Boek cover Uit bloed en as van Jennifer L. Armentrout (Onbekend)
'Uit bloed en as' van bestsellerauteur Jennifer L. Armentrout is het eerste deel van de bekroonde Blood and Ash-hitserie. 'Uit bloed en as' van...
›› meer info
4.7 op 5 sterren
Boek cover De genezer van Zalindov van Lynette Noni
TikTok made me buy it! Deel 1 van de Genezer-serie, voor de lezers van Sarah J. Maas, Holly Black en De hongerspelen van Suzanne Collins De...
›› meer info
4 op 5 sterren
Boek cover Bloed van Holly Black
Het tweede deel uit de betoverende Faerie-trilogie van de auteur van de Elfhame-serie De zeventienjarige Valerie is haar leven zat en besluit van...
›› meer info
4 op 5 sterren
Boek cover Het koninkrijk der bruggen van Danielle L. Jensen
Wat als je verliefd wordt op de man die je gezworen had te vernietigen?
Voor de lezers van Sarah J. Maas en Holly Black Prinses Lara heeft maar één gedachte voor haar kersverse echtgenoot op hun trouwdag: ik zal jouw...
›› meer info
4.5 op 5 sterren
Boek cover Dief van de nacht van Holly Black
‘Er is geen verhaal dat Holly Black niet in goud kan veranderen.’ V.E. Schwab, The New York Times-bestsellerauteur van Het onzichtbare leven van...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789020544008
Boek cover Rijk van vlees en vuur van Jennifer L. Armentrout (Onbekend)
'Rijk van vlees en vuur' van Jennifer L. Armentrout is het tweede deel van Blood & Ash, haar beste fantasysaga tot nu toe! Nu in een exclusieve...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789020543940
5 op 5 sterren
Boek cover Kroon van gouden beenderen van Jennifer L. Armentrout (Onbekend)
Het verhaal van Poppy en Casteel gaat verder in 'Kroon van gouden beenderen', het derde deel van de Blood & Ash-serie van Jennifer L. Armentrout,...
›› meer info