Boek cover Vrij uitzicht van Anya Niewierra (Onbekend)

Vrij uitzicht

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789024592111
Onbekend 4,99
4.6 op 5 sterren
uitgever Luitingh-Sijthoff
Taal Nederlands
Bindwijze E-book
Aantal paginas 464 pagina's
Ebook formaat -505228
Illustraties Nee
Auteur(s) Anya Niewierra
Uitgever Luitingh-Sijthoff
Lees dit ebook op Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)
Studieboek Nee

Boekbeschrijving

Van de auteur van Het bloemenmeisje (winnaar van de Hebban Thrillerprijs 2020) komt nu een compleet herziene editie van Vrij uitzicht, met nieuw voorwoord van de auteur. De succesvolle zakenvrouw Tess Clement keert na 25 jaar terug naar het Zuid-Franse bergdorp Mosset waar zij ooit betrokken was bij een raadselachtige verdwijning. Haar besluit om het eeuwenoude chateau als vastgoed te ontwikkelen zet de verhoudingen in Mosset al snel op scherp. Zeker als de mysterieuze kasteelbewoner haar leven binnendringt. Beetje bij beetje wordt een aangrijpend familiedrama blootgelegd dat de sleutel tot de verdwijningen vormt. Er ontstaat een wreed kat-en-muisspel, waardoor Tess uiteindelijk ervaart dat er een diepe kloof gaapt tussen haar herinneringen van toen en de werkelijkheid van nu.

Gelijkaardige boeken

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789028440364
4.6 op 5 sterren
Boek cover Zeg me wie ik ben van Julia Navarro (Onbekend)
Een onvergetelijke vrouw: bourgois, revolutionair, minnares, spionne, moordenares. Een pageturner: liefde, politiek, intrige en verraad. Een...
›› meer info
4.8 op 5 sterren
Boek cover Het dossier van Anya Niewierra
Na haar debuut Vrij uitzicht, dat vele nominaties in de wacht sleepte, komt Anya Niewierra nu met Het Dossier. De ingrediënten - de voormalige DDR,...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789024581696
4.4 op 5 sterren
Boek cover Het bloemenmeisje van Anya Niewierra (Onbekend)
Winnaar van de Hebban Thrillerprijs 2020! Het bloemenmeisje van Anya Niewierra is een zinderende psychologische thriller over moederschap, verraad...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789044358919
4.5 op 5 sterren
Boek cover Daar waar de rivierkreeften zingen van Delia Owens (Onbekend)
In Barkley Cove, een rustig stadje aan de kust van North Carolina, gaan al jarenlang geruchten over het moerasmeisje. Kya is in haar eentje...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789024582280
4.6 op 5 sterren
Boek cover De Camino van Anya Niewierra (Onbekend)
Het nieuwe boek van Hebban Thrillerprijs-winnaar Anya Niewierra. Een jaar na de zelfmoord van haar man besluit Lotte zijn route over de Camino te...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402761399
4.3 op 5 sterren
Boek cover Hoogzomer van Kim Faber (Onbekend)
Geweldige Scandinavische thriller, voor de lezers van Lars Kepler en Jussi Adler-Olsen. Inspecteur Martin Juncker is verbitterd over zijn...
›› meer info
Nederlands | Druk: 2 | E-book | 9789044932669
4.6 op 5 sterren
Boek cover Toen was ze weg van Lisa Jewell (Onbekend)
Toen was ze weg is Lsa Jewells meest succesvolle en meest aangrijpende thriller tot nu toe. Ze was vijftien, haar moeders oogappel. Ze had haar hele...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026159442
4.5 op 5 sterren
Boek cover De perfecte leugen van Jo Spain (Onbekend)
Erin adoreert haar man Danny. Dan springt hij voor haar ogen vanaf het balkon zijn dood tegemoet. Anderhalf jaar later staat Erin terecht voor de...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789021030791
Boek cover Witte ballonnen van Anya Niewierra (Onbekend)
Een kort verhaal van Hebban Thrillerprijs-winnaar Anya Niewierra. een toevallige ontmoeting bij het Genocide Memorial in Srebrenica heeft...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789024599639
5 op 5 sterren
Boek cover Ook dat nog van Anya Niewierra (Onbekend)
In Ook dat nog van thrillerauteur Anya Niewierra en haar dochter Merel Godelieve verandert in één jaar alles voor drie generaties vrouwen. In deze...
›› meer info