Boek cover Vrouwen van de Leeuwenhof 3 - Solveigs belofte van Corina Bomann (Onbekend)

Vrouwen van de Leeuwenhof 3 - Solveigs belofte

Eén vrouw kan het landgoed van haar familie redden. Maar heeft ze de moed om te doen wat nodig is?

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402313888
Onbekend 12,99
3.2 op 5 sterren
uitgever Boekerij
Taal Nederlands
Bindwijze E-book
Ebook formaat -72234
Illustraties Nee
Uitgever Boekerij
Lees dit ebook op Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Overige e-reader | Overige e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)

Boekbeschrijving

Het afsluitende deel van de razend populaire trilogie De vrouwen van de Leeuwenhof

*'*Er is een nieuwe Lucinda Riley opgestaan, en ze heet Corina Bomann.' de Volkskrant

Als jonge bruid leek Solveig een stralende toekomst tegemoet te gaan, maar een tragisch ongeval maakt een einde aan haar geluk. Verdrietig trekt zij zich terug op de Leeuwenhof, bij haar moeder en grootmoeder. Daar is ze hard nodig, want het eerbiedwaardige landgoed verkeert in slechte staat. Solveig heeft allerlei ideeën om het huis en het omringende landgoed te redden, maar welke zijn goed en haalbaar?

Als er een gast uit Amerika en een aantrekkelijke zakenman uit Stockholm op de Leeuwenhof arriveren, opent hun inbreng en kennis voor Solveig de deur naar de wijde wereld. Ze wil niets liever dan een nieuwe start maken, voor de Leeuwenhof en voor de liefde. Maar kan ze haar verdriet om haar verloren geluk achter zich laten?

In de pers

‘Deel 1 van de trilogie De vrouwen van de Leeuwenhof staat als een huis. Over keuzes maken en je hart volgen. Een aanrader.’ Algemeen Dagblad

‘De verslavende nieuwe serie voor de lezers van De zeven zussen.’ NCRV-gids

‘Houdt u van de boeken van Lucinda Riley en Santa Montefiore? Dan zult u Corina Bomann zeker waarderen.’ MAX Magazine

Gelijkaardige boeken

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789460235559
4.4 op 5 sterren
Boek cover Vlindereiland van Corina Bomann (Onbekend)
Een oud huis, een brief uit het verleden, een familiegeheim…
Een oud huis, een brief uit het verleden, een familiegeheim Nadat Diana s huwelijk op de klippen is gelopen, ontfermt ze zich over de nalatenschap...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402305173
4.1 op 5 sterren
Boek cover De stormroos van Corina Bomann (Onbekend)
De boot die Annabel koopt, blijkt een dramatisch verleden te hebben
Een intrigerende, meeslepende mix van geheimen, romantiek en interessante details uit een turbulent verleden Als Annabel in een haven aan de...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402309171
4.3 op 5 sterren
Boek cover Het klaprozenjaar van Corina Bomann (Onbekend)
Om haar kind een toekomst te kunnen geven, moet Nicole eerst het verleden ontrafelen
Een ontroerende roman over liefde, eenzaamheid en familiebanden Nicole groeide op als enig kind zonder vader en sindsdien droomt ze ervan zelf...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402309799
4.4 op 5 sterren
Boek cover Winterbloesem van Corina Bomann (Onbekend)
Een oud gebruik geeft twee jonge vrouwen onverwacht hoop op een nieuwe toekomst
Een heerlijke feelgoodroman voor de winterse maanden Corina Bomann is langzamerhand uitgegroeid tot een grote naam in het romantische genre Een...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789401613484
4.1 op 5 sterren
Boek cover Welkom bij Hotel Flanagans van Asa Hellberg (Onbekend)
Stap binnen bij Hotel Flanagans, waar kristallen kroonluchters een zachte gloed werpen over fluwelen sofa’s terwijl de Londense high society...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402313871
4.7 op 5 sterren
Boek cover Vrouwen van de Leeuwenhof 2 - Mathildas geheim van Corina Bomann (Onbekend)
Een vrouw gaat op zoek naar haar herkomst. Tot de Tweede Wereldoorlog alles ontwricht.
‘Er is een nieuwe Lucinda Riley opgestaan, en ze heet Corina Bomann.’ de Volkskrant Het prachtige Zweedse landgoed de Leeuwenhof is het decor...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402315493
5 op 5 sterren
Boek cover Bridgerton 5 - De hand van de gravin van Julia Quinn (Onbekend)
Deel 5 van de Familie Bridgerton-serie
Nu te zien als Netflix-serie met Julie Andrews - voor de fans van Jane Austen en Lucinda Riley Acht boeken – acht broers en zussen – acht...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402315837
4.5 op 5 sterren
Boek cover Het geheime kistje van Elle van Aline van Wijnen (Onbekend)
Om haar oorlogsverleden te vergeten veranderde ze haar naam. Maar niets blijft voor eeuwig verborgen.
Voor de lezers van De nachtegaal van Kristin Hannah, Bloemen voor mijn dochter van Sarah Jio en Het familieportret van Jenna Blum Een aangrijpend...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789401613903
Boek cover Het geheim van Silvermoor van Tracy Rees (Onbekend)
De veertienjarige Tommy is voorbestemd voor een ruig en uitzichtloos leven in de mijnen. Elke dag daalt hij af in het stoffige en benauwde duister,...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789401614337
5 op 5 sterren
Boek cover De zevende zus van Lucinda Riley (Onbekend)
Ebook ontvang je na het bestellen op de dag van verschijnen (6 mei 2021) Na de onthulling van Georg Hoffman dat de missende zus misschien is...
›› meer info