Afbeelding van Perfecte prooi

Perfecte prooi

Nederlands | Druk: 2 | Paperback | 9789049808082

Helen Fields
13,99
nog geen rating
uitgever Dwarsligger
Taal Nederlands
Bindwijze Paperback
Afmetingen 12 x 8,2 x 1,9 cm
Illustraties Nee
Uitgever Dwarsligger
NUR code 305

Beschrijving product

In Perfecte prooi van Helen Fields, het vervolg op Perfecte resten, gaan inspecteurs Luc Callanach en Ava Turner achter een moordenaar aan die zijn slachtoffers uitzoekt op basis van hun onschuld.



Dwarsligger 684 is Perfecte prooi van Helen Fields. Perfecte prooi is na Perfecte resten het tweede deel in de serie met inspecteurs Luc Callanach en Ava Turner in de hoofdrol. Voor de fans van de Helen Grace-serie van M.J. Arlidge.


Tijdens een rockfestival valt een medewerker van een liefdadigheidsinstelling midden in het publiek dood neer. Zijn buik is met één haal opengesneden. Niemand heeft de moordenaar gezien. Een week later wordt in een vuilcontainer het lichaam van een basisschoollerares aangetroffen. Ze is gewurgd met haar eigen sjaal. Inspecteurs Ava Turner en Luc Callanach hebben geen aanknopingspunten en kunnen geen motieven vaststellen. Ze tasten in het duister, totdat blijkt dat de slachtoffers op diverse gebouwen in de stad met graffiti worden beschreven. Dan ontdekken ze dat de boodschappen geschreven zijn voordat de mensen vermoord werden en begrijpen ze dat de moordenaar zijn volgende slachtoffer zo aankondigt. Hoe onschuldiger de prooi, hoe beter…


Perfecte prooi van Helen Fields is een must-read voor lezers die houden van duister, dodelijk, griezelig en aangrijpend.


"Met Perfecte resten heeft Fields al een prachtige thriller geschreven. Perfecte prooi is zo mogelijk nog beter.' – Scotland Correspondent

Gelijkaardige artikelen

Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789048828036

Wouter Laumans
4.2 op 5 sterren
Afbeelding van Mocro maffia
geld, ambitie, hoogmoed en verraad in de onderwereld
Herziene en geactualiseerde editie 'Gedetailleerd, beeldend en met gevoel voor drama' - Vrij Nederland 'Iedereen in dit conflict wordt...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026339936

B.A. Paris
4.2 op 5 sterren
Afbeelding van Achter gesloten deuren
het perfecte huwelijk of de perfecte leugen?
‘Achter gesloten deuren’ lees je in één ruk uit! In Engeland zijn er meer dan 500.000 exemplaren van verkocht. ‘Achter gesloten deuren’ is...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789044641196

Esther Verhoef
4.1 op 5 sterren
Afbeelding van Façade
Hij leek zo aardig. Dat je hem ontmoette, was toeval. Of niet? Twee jaar na haar pijnlijke scheiding komt jonge moeder Iris van der Steen eindelijk...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026343315

Nicci French
3.5 op 5 sterren
Afbeelding van Huis vol leugens
Huis vol leugens is de nieuwste literaire thriller van Nicci French, hun eerste boek na de veelbekroonde Frieda Klein-serie. Huis vol leugens is...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789056725723

David Lagercrantz
4.4 op 5 sterren
Afbeelding van Millennium 6 - Zij die moet sterven
Onderdeel van de serie Millennium. Lisbeth Salander maakt zich op voor de finale strijd met haar zus… Op een morgen wordt een dakloze man dood...
›› meer info

Karin Slaughter
4.6 op 5 sterren
Afbeelding van Will Trent - Laatste weduwe
een Will Trent thriller
★★★★ AD Een onschuldig uitje verandert in een nachtmerrie wanneer Michelle Spivey wordt ontvoerd terwijl ze met haar dochter aan het...
›› meer info

Helen Fields
4.3 op 5 sterren
Afbeelding van Perfecte resten
Perfecte resten van Helen Fields is het 1e deel van de Schotse thrillerserie Perfect remains. Voor de fans van M.J. Arlidge, Mo Hayder en Samuel...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026351082

Esther Verhoef
3.4 op 5 sterren
Afbeelding van Labyrint- De verhalen
In Labyrint – de verhalen laat Esther Verhoef de lezer met dertien spannende, verrassende en meeslepende verhalen alle hoeken van het thrillergenre...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022588819

Robert Bryndza
Afbeelding van Kate Marshall 1 - Zonder gezicht
Deel 1 van de Kate Marshall-serie
Kate Marshall is een sterke vrouwelijke hoofdpersoon à la Erika Foster en Helen Grace Zestien jaar geleden was Kate Marshall een veelbelovende...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022589953

Angela Marsons
Afbeelding van Kim Stone 2 - Wreed spel
Mijn wraak zal zoet zijn. Jouw dood is pas het begin.
"Deze thriller is goed voor een doorwaakte nacht en heeft een detective naar je hart. Graag meer Kim Stone!' Libelle Voor de fans van M.J....
›› meer info