Afbeelding van Verborgen levens

Verborgen levens

Als Rose het huis van haar oma erft, komt ze op het spoor van een lang verborgen familiegeheim

Judith Lennox
12,5
4.3 op 5 sterren
uitgever Boekerij
Taal Nederlands
Bindwijze Paperback
Afmetingen 21,6 x 14 x 3,7 cm
Aantal paginas 432 pagina's
Illustraties Nee
Uitgever Boekerij
NUR code 302
Subtitel Als Rose het huis van haar oma erft, komt ze op het spoor van een lang verborgen familiegeheim

Beschrijving product



Een episch verhaal vol geheimen, jaloezie, passie en spanning in het Engeland van de twintigste eeuw


Na de dood van haar oma erft Rose Martineau tot haar grote verbazing een huis op het platteland van Sussex. Het mysterieuze huis was ooit van haar oma's jongere zus Sadie, over wie Rose tot voor kort nog nooit iets had gehoord. Wie was Sadie, en waarom had zij geen contact meer met haar zus? Rose' zoektocht naar de antwoorden brengt haar terug naar de jaren dertig van de twintigste eeuw.


Intussen heeft Rose in haar dagelijks leven ook genoeg te verwerken: haar bestaan wordt overhoop gehaald door een schandaal dat haar huwelijk dreigt te verwoesten. Verscheurd tussen heden en verleden ontdekt Rose dat ze pas aan haar eigen toekomst kan werken als ze de geheimen van Sadies verleden heeft weten te ontrafelen.

Gelijkaardige artikelen

Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789401607988

Lucinda Riley
4.7 op 5 sterren
Afbeelding van De Zeven Zussen 2 - Storm
Ally's verhaal
Onderdeel van de serie De Zeven Zussen. Ally D'Aplièses zeilvakantie is bijna ten einde als ze bericht krijgt over de plotselinge dood van haar...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789401608718

Lucinda Riley
4.7 op 5 sterren
Afbeelding van De Zeven Zussen 3 - Schaduw
Stars verhaal
Onderdeel van de serie De Zeven Zussen. Star D'Aplièse staat op een keerpunt in haar leven. Na de dood van haar vader, heeft ook zij net als...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789401609326

Lucinda Riley
4.8 op 5 sterren
Afbeelding van De Zeven Zussen 4 - Parel
CeCe's verhaal
Onderdeel van de serie De Zeven Zussen. CeCe heeft altijd het gevoel gehad dat ze nergens echt bij hoorde. De dood van haar vader is...
›› meer info
Nederlands | Druk: 15 | Paperback | 9789401609371

Lucinda Riley
4.5 op 5 sterren
Afbeelding van De Zeven Zussen 1 - De zeven zussen
Maia's verhaal
Onderdeel van de serie De Zeven Zussen. Na de plotselinge dood van hun vader komen Maia en haar zussen bij elkaar in hun ouderlijk huis, een...
›› meer info

Judith Lennox
4.3 op 5 sterren
Afbeelding van De Italiaanse minnaar
Welke prijs kun je betalen voor de liefde?
De zussen Tessa en Freddie Nicolson zijn geboren en getogen in Italië. Wanneer ze in hun tienerjaren naar Engeland worden gestuurd, verandert hun...
›› meer info

Kate Morton
3.3 op 5 sterren
Afbeelding van De dochter van de klokkenmaker
Eindelijk weer een nieuw boek van de auteur van Aan de rand van het meer Voor de lezers van Santa Montefiore en Kristin Hannah Een groep jonge,...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789029526227

Ilja Leonard Pfeijffer
4.3 op 5 sterren
Afbeelding van Grand Hotel Europa
Genomineerde Libris Literatuurprijs 2019
De schrijver neemt zijn intrek in het illustere maar in verval geraakte Grand Hotel Europa om te overdenken waar het is misgegaan met Clio, op wie...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789401610247

Lucinda Riley
4.7 op 5 sterren
Afbeelding van De Zeven Zussen 5 - Maan
Tiggy's verhaal
Onderdeel van de serie De Zeven Zussen. Na de dood van haar vader vertrekt Tiggy D'Aplièse naar de afgelegen bossen van Schotland om daar te...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789401611039

Lucinda Riley
3.9 op 5 sterren
Afbeelding van De Zeven Zussen 6 - Zon
Electra's verhaal
Electra heeft het allemaal voor elkaar: ze is bloedmooi, schatrijk en wereldberoemd. Maar achter dit perfecte plaatje gaat een kwetsbare jonge vrouw...
›› meer info
Nederlands | Druk: 22 | Hardcover | 9789400405004

Herman Finkers
4.6 op 5 sterren
Afbeelding van De cursus Omgaan met teleurstellingen gaat wederom niet door
Verzamelde vertelsels en verzen
"Ik word wakker, doe een plas, sta op en denk: Verrek, het moest andersom.' Of, zoals Finkers ooit al zei: "De leukste grappen zijn de grappen die...
›› meer info