Boek cover Infinity son 1 -   Feniksbloed van Adam Silvera (Hardcover)

Infinity son 1 - Feniksbloed

Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789044834611
Hardcover 19,95
3 op 5 sterren
uitgever Clavis Uitgeverij
Taal Nederlands
Bindwijze Hardcover
Afmetingen 22 x 15,8 x 3,5 cm
Aantal paginas 343 pagina's
Illustraties Nee
Uitgever Clavis Uitgeverij
Gewicht 562 g
Verpakking breedte 158 mm
Verpakking hoogte 35 mm
Verpakking lengte 220 mm

Boekbeschrijving

De eerste fantasyroman van bestellerauteur Adam Silvera is een razendsnel avontuur vol plotwendingen en atypische personages, rond twee broers die voor elkaar door het vuur gaan. Voor young adults.
De New Yorkse tweelingsbroers Brighton en Emil verafgoden de Spreukwachters, mensen die geboren worden met speciale krachten en strijden tegen iedereen die de magische wereld bedreigt. Brighton zou er alles voor even om zelf mee te strijden, maar probeert in afwachting beroemd te worden met zijn eigen YouTube-kanaal. En dan blijkt dat uitgerekend zijn broer en beste vriend Emil uitverkoren is. Maar Emil zit echt niet op een leven in de spotlights te wachten...

Gelijkaardige boeken

Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789044831740
4.7 op 5 sterren
Boek cover Op het einde gaan ze allebei dood van Adam Silvera (Hardcover)
Een intrigerende roman over de laatste dag van twee Amerikaanse jongens. Een New York Times-bestseller voor young adults. Iets na middernacht krijgt...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789463491297
4.2 op 5 sterren
Boek cover Wat als dit het is van Becky Albertalli (Paperback)
De auteur van LOVE, SIMON en de auteur van AAN HET EINDE GAAN ZE ALLEBEI DOOD, schreven samen deze nieuwe romantische komedie. Arthur is alleen voor...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022589403
4.8 op 5 sterren
Boek cover Crescent City 1 - Huis van aarde & bloed van Sarah J. Maas (Paperback)
Deel 1 in de Crescent City- serie
De nieuwe serie van wereldwijde bestsellerauteur Sarah J. Maas Crescent City is een bruisende, moderne stad waar mensen en magische wezens op...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789022589571
4.3 op 5 sterren
Boek cover Elfhame 1 - De wrede prins van Holly Black (Hardcover)
Deel 1 van de Elfhame-serie
De nieuwe serie van internationale bestsellerauteur Holly Black, van wie er wereldwijd al miljoenen boeken over de toonbank gingen Natuurlijk...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022590652
Boek cover Het negende huis van Leigh Bardugo (Paperback)
In 2020 verschijnt de achtdelige Netflix-serie Shadow and Bone, gebaseerd op de vorige serie van Bardugo, van de makers van Stranger Things Alex...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026152788
5 op 5 sterren
Boek cover American Royals 1 -   American Royals van Katharine McGee (Paperback)
American Royals: The Crown meets Gossip Girl in dit sprankelende en meeslepende verhaal van bestsellerauteur Katharine McGee. Voor jongeren vanaf 14...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026152207
4.7 op 5 sterren
Boek cover Cinder & Ella 1 -   Cinder & Ella van Kelly Oram (Paperback)
Als haar moeder verongelukt moet Ella bij haar vader en zijn nieuwe gezin wonen. Ella mist haar moeder en haar blogvriend Cinder. Wat ze niet weet is...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789000375554 | 672 pagina's
4.6 op 5 sterren
Boek cover Twilight  -   Midnight Sun van Stephenie Meyer (Hardcover)
Een onsterfelijke liefde
Het langverwachte nieuwe boek van Stephenie Meyer – Twilight is terug! Toen Edward Cullen en Bella Swan elkaar ontmoetten in Twilight werd er een...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789024592371
Boek cover De Scholomance Serie 1 - Een dodelijke opleiding van Naomi Novik (Hardcover)
In dit eerste deel van de nieuwe Scholomance-trilogie van Ontworteld-auteur Naomi Novik, maken we kennis met El, en de magische school die je maar op...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789022591611
Boek cover Elfhame 2 -   De gevallen koning van Holly Black (Hardcover)
Deel 2 van de Elfhame-serie
De opvolger van De wrede prins, dat werd bejubeld door bloggers, boekhandelaren en pers Voor de fans van Sarah J. Maas en Leigh Bardugo Jude is...
›› meer info