Afbeelding van Nulpunt

Nulpunt

Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789400511378

Jørn Lier Horst
20,99
4 op 5 sterren
uitgever Bruna Uitgevers B.V., A.W.
Taal Nederlands
Bindwijze Paperback
Afmetingen 21,5 x 14 x 3,5 cm
Aantal paginas 400 pagina's
Illustraties Nee
Co-auteur Thomas Enger
Uitgever Bruna Uitgevers B.V., A.W.
NUR code 305

Beschrijving product

Oslo, 2018. De bekende atlete Sonja Nordstrøm komt niet opdagen bij de boekpresentatie van haar omstreden autobiografie. Als celebrityblogger Emma Ramm later die dag naar Nordstrøms huis gaat, ziet ze dat de deur openstaat en treft ze binnen tekenen van een worsteling aan. Op de televisie zit een papiertje geplakt met daarop het cijfer 1.
Rechercheur Alexander Blix krijgt de leiding over de zaak-Nordstrøm. Er zijn verschillende aanwijzingen, maar de timing waarmee die verschijnen lijkt zorgvuldig gepland. Is het allemaal onderdeel van een groter geheel dat ze nog niet kunnen overzien?
Uiteindelijk worden Blix en Emma gedwongen om samen te werken. Ze zijn beiden vastbesloten de moordenaar te vinden. Die hunkert naar aandacht – en hij heeft de smaak nog maar net te pakken…

Gelijkaardige artikelen


Ragnar Jonasson
2.8 op 5 sterren
Afbeelding van Sneeuwblind
Ragnar Jonasson is de nieuwe kroonprins van de IJslandse thriller. Sneeuwblind is een beklemmend en angstaanjagend debuut van een buitengewoon nieuw...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | Verteller: Christel Schimmel | 9789022588413

Angela Marsons
4.1 op 5 sterren
Afbeelding van Kim Stone 1 - Stille schreeuw
Zelfs de duisterste geheimen blijven niet eeuwig verborgen
Het eerste deel van de spannende en zeer verslavende Kim Stone-serie Voor de fans van M.J. Arlidge en Robert Bryndza Vijf mensen staan rondom...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022586723

Robert Bryndza
4.5 op 5 sterren
Afbeelding van Erika Foster 6 - Doods geheim
Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig
"Met ingrediënten als veel actie, boeiende personages, slimme twists en veel verdachten heeft Bryndza met Doods geheim weer een sterke thriller...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026351082

Esther Verhoef
3.2 op 5 sterren
Afbeelding van Labyrint- De verhalen
In Labyrint – de verhalen laat Esther Verhoef de lezer met dertien spannende, verrassende en meeslepende verhalen alle hoeken van het thrillergenre...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022588277

Carla Kovach
4 op 5 sterren
Afbeelding van Stil maar
Ze dacht dat hij haar kwam redden. Ze had het mis.
Perfect voor fans van M.J. Arlidge en Robert Bryndza Regen ketste van Debbies paraplu, terwijl ze zich over het verlaten industrieterrein...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022588222

Karin Fossum
4.2 op 5 sterren
Afbeelding van Konrad Sejer 1 - De verduistering
Commissaris Konrad Sejer zoekt naar de waarheid in een familiedrama - wat is er écht gebeurd?
Karin Fossum is onovertroffen in het beschrijven van de menselijke psyche: de kwetsbaarheid, tekortkomingen, woede en haat Sylvi en Miele...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022590034

Harlan Coben
3.3 op 5 sterren
Afbeelding van Wild
Dertig jaar geleden werd er een kind gevonden in het bos. Nu moet hij de verdwijning van een ander kind oplossen.
Een ijzingwekkend spannende standalone-thriller van de meester van de domestic suspense "Geweldig. Ik ben jaloers.' Stephen King ...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789402704891

Kim Faber
3.7 op 5 sterren
Afbeelding van Winterland
'Deze loeispannende thriller is de misdaadroman van het jaar.' - ●●●● NRC Door een professionele misstap wordt inspecteur Martin Juncker uit...
›› meer info

Maria Adolfsson
4 op 5 sterren
Afbeelding van Doggerland 2 - Stormwaarschuwing
Keer terug naar Doggerland, waar de stilte soms gevaarlijker is dan de storm. Dit is het vervolg op de Scandinavische thrillersensatie Misleiding van...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026149047

Elizabeth Haynes
4.3 op 5 sterren
Afbeelding van De dood van Harriet Monckton
1843. Harriet Monckton wordt dood aangetroffen. Vergiftigd of door eigen hand? Ze bleek verwikkeld te zijn in diverse relaties maar ook haar goede...
›› meer info