Afbeelding van De laatste dans

De laatste dans

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789047205043

Tineke Beishuizen
1,99
4 op 5 sterren
uitgever Ambo|Anthos
Taal Nederlands
Bindwijze E-book
Aantal paginas 63 pagina's
Ebook formaat EPUB met digitaal watermerk
Illustraties Nee
Uitgever Ambo|Anthos
Lees dit ebook op Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet) | Overige e-reader
NUR code 340

Beschrijving product

De laatste dans van Tineke Beishuizen bevat twee heerlijke verhalen: feelgood zoals alleen Tineke Beishuizen dat kan.


De laatste dans van Tineke Beishuizen bevat twee heerlijke verhalen: feelgood zoals alleen Tineke Beishuizen dat kan.


De man die niet wilde dansen

Dinsdagavond is dansavond. Je kunt smeken wat je wilt, een belangrijk proefwerk claimen, het helpt niet. Dansen hoort bij je opvoeding en je zult later nog weleens blij zijn dat je hebt leren dansen. Nooit heeft hij zich zo'n situatie kunnen voorstellen, en zijn hele verdere leven heeft hij die belachelijk vernederende exercitie weten te vermijden.

Tot Johanna in zijn leven kwam.

Acht jaar geleden.


Elba

Om aan haar liefdesverdriet te ontkomen, besluit ze te gaan rijden. Zomaar, in het wilde weg, naar het zuiden. In het zomerse Italië pikt ze een Ierse lifter op en op de bonnefooi rijden ze naar Elba. Daar wacht een nieuwe liefde: Julio, een jongen van het eiland. Maar dan slaat het noodlot toe.

Gelijkaardige artikelen


Edwin Winkels
4.6 op 5 sterren
Afbeelding van Haar laatste vlucht
roman naar een waargebeurd verhaal
Het is 4 december 1958. Boven de bergketen met de bijnaam De Dode Vrouw bij Madrid verdwijnt een vliegtuig. Familieleden van de vijf bemanningsleden...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026142468

Sarah Lark
4.5 op 5 sterren
Afbeelding van Een nieuwe wereld
Twee Poolse zusjes willen WO II ontvluchten naar Nieuw-Zeeland. Slechts één van hen krijgt een visum. Hun levenspad kruist zich met dat van de...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402310818

Katie Fforde
4.5 op 5 sterren
Afbeelding van Het buitenhuis
Fran droomt er al haar hele leven van op een boerderij te werken en nu lijkt die droom werkelijkheid te worden!
Ook zo'n zin in de lente? Neem een voorschot met de nieuwe Katie Fforde! Heerlijke feelgood in de altijd prachtige omgeving van het Engelse...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026148699

Tamara McKinley
4.5 op 5 sterren
Afbeelding van Matildas laatste dans
Weduwe Jenny erft een schapenboerderij in de Australische outback. Daar ontdekt Jenny dagboeken van de vorige bewoonster: Matilda. Al lezend wordt ze...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402313246

Katie Fforde
4.2 op 5 sterren
Afbeelding van Wilde tuinen
Als Althea haar baan verliest, gooit ze het roer volledig om. Ze wil droomtuinen gaan ontwerpen, maar zullen haar eigen dromen ook uitkomen?
Heerlijke feelgood in de prachtige omgeving van de Engelse Cotswolds, voor de lezers van Cathy Kelly en Marian Keyes Althea Faraday is best...
›› meer info

Tineke Beishuizen
3 op 5 sterren
Afbeelding van Hotel van verlangen
Hotel van verlangen van Tineke Beishuizen is een heerlijk romantisch boek waar je alleen maar van kunt houden! Hotel van verlangen van Tineke...
›› meer info

Karen Viggers
4.1 op 5 sterren
Afbeelding van De vrouw van de vuurtorenwachter
De vrouw van de vuurtorenwachter is een prachtig, meeslepend verhaal over een moeder en zoon die worstelen met geheimen, verlies en hun eigen leven....
›› meer info

Mariska Overman
3 op 5 sterren
Afbeelding van Het geheim van Grace - Deel 1
Dit is deel 1 van de serie Het geheim van Grace geschreven door Mariska Overman. Een heerlijk en spannend feelgoodmysterie met onvergetelijke...
›› meer info

Gillian King
4.7 op 5 sterren
Afbeelding van Ik mis je
Gillian King is helemaal terug met de levensechte feelgoodroman "Ik mis je'. Als na het uitgaan Charlottes beste vriendin Bo omkomt door een...
›› meer info

Corine Hartman
Afbeelding van Uit liefde voor jou
Sandra en Juliette zijn als kinderen de dikste vriendinnen. Tot Juliette van de een op de andere dag spoorloos verdwijnt. De jaren verstrijken, tot...
›› meer info