Boek cover Meisje zonder verleden van Michael Robotham (Paperback)

Meisje zonder verleden

Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789403177304
Paperback 20,99
4.5 op 5 sterren
uitgever Cargo
Taal Nederlands
Bindwijze Paperback
Afmetingen 21,5 x 13,6 x 3,4 cm
Aantal paginas 384 pagina's
Illustraties Nee
Uitgever Cargo
Gewicht 527 g
Verpakking breedte 133 mm
Verpakking hoogte 40 mm
Verpakking lengte 215 mm

Boekbeschrijving

Niemand weet waar ze vandaan komt, niemand weet wie ze is.

Er is maar één ding zeker, ze weet wanneer je liegt.


Er wordt een meisje gevonden in een huis waar zich een afschuwelijk drama heeft afgespeeld. Ze is uitgehongerd en vies, en wil niemand vertellen wie ze is, hoe oud ze is of waar ze vandaan komt. Misschien is ze twaalf, misschien vijftien. Niemand heeft haar als vermist opgegeven, en ook een dna-test geeft geen uitsluitsel over haar identiteit. Iemand geeft haar de naam Evie Cormac, en ze krijgt een plaatsje in een gesloten jeugdinstelling.

Zes jaar later claimt Evie dat ze achttien is en klaar om de wijde wereld in te trekken. Psycholoog Cyrus Haven moet bepalen of Evie zelfstandig genoeg is om de instelling te verlaten. Cyrus had zich op alles voorbereid, maar niet op deze fascinerende en gevaarlijke jonge vrouw, die de gave heeft te kunnen zien wie er liegt. En blijkbaar vertelt niemand in haar omgeving de waarheid.

Gelijkaardige boeken

Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789403133706
4.4 op 5 sterren
Boek cover De andere vrouw van Michael Robotham (Paperback)
Een geheim leven. Een geheim huwelijk. Een moordenaar die je geheimen kent. William en Mary zijn al zestig jaar getrouwd. William is een...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026343315
3.5 op 5 sterren
Boek cover Huis vol leugens van Nicci French (Paperback)
Huis vol leugens van Nicci French is een ijzersterke thriller. Neve treft haar minnaar dood aan in zijn appartement. In paniek begaat ze een grote...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | Verteller: Jelle Amersfoort | 9789022587423
4.6 op 5 sterren
Boek cover Het Instituut van Stephen King (Paperback)
"De koning van het spannende genre.' VN Detective en Thrillergids "Spannend, snel en gewelddadig, maar met humor.' Noordhollands Dagblad Voor...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789400511408
4.5 op 5 sterren
Boek cover De riten van het water van Eva García Sáenz de Urturi (Paperback)
Al meer dan een miljoen exemplaren verkocht van de trilogie van De witte stad. Een aanrader voor alle Zafon-liefhebbers die ook van thrillers houden....
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789044642827
4.4 op 5 sterren
Boek cover Serie Q - Slachtoffer 2117 van Jussi Adler-Olsen (Paperback)
Al meer dan 10 jaar is Assad een mysterieuze, drijvende kracht binnen afdeling Q, maar een kettingreactie aan heftige gebeurtenissen brengt hem op de...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | Verteller: Bart Oomen | 9789022585276
4.5 op 5 sterren
Boek cover Sam Porter 2 - Het vijfde meisje van J.D. Barker (Paperback)
Moord zit in de familie
"Dit boek blaast je omver, een van de beste die ik tot nu toe heb gelezen.' Clemens Gommers, Broese Boekverkopers Utrecht over Horen, zien, zwijgen...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022586723
4.5 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster - deel 6 - Doods geheim van Robert Bryndza (Paperback)
Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig
"Met ingrediënten als veel actie, boeiende personages, slimme twists en veel verdachten heeft Bryndza met Doods geheim weer een sterke thriller...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789400510036
4.5 op 5 sterren
Boek cover Atlee Pine 2 - Eén minuut voor middernacht van David Baldacci (Paperback)
FBI-agent Atlee Pines leven veranderde voorgoed toen op jonge leeftijd haar tweelingzus Mercy werd ontvoerd – en waarschijnlijk vermoord. Wanhopig...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026346996
4.3 op 5 sterren
Boek cover Perfecte resten van Helen Fields (Paperback)
Perfecte resten van Helen Fields is het 1e deel van de Schotse thrillerserie Perfect remains. Voor de fans van M.J. Arlidge, Mo Hayder en Samuel...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789403178004
3.5 op 5 sterren
Boek cover Het voorteken van Christoffer Carlsson (Paperback)
Op een koude novembernacht in 1994 wordt in het dorpje Marbäck het dode lichaam gevonden van een jonge vrouw. Ze blijkt vermoord te zijn. Een dader...
›› meer info