Afbeelding van De denkbeeldige vriend

De denkbeeldige vriend

Stephen Chbosky
14,99
3.3 op 5 sterren
uitgever A.W. Bruna Uitgevers
Taal Nederlands
Bindwijze E-book
Aantal paginas 781 pagina's
Ebook formaat EPUB met digitaal watermerk
Illustraties Nee
Uitgever A.W. Bruna Uitgevers
Lees dit ebook op Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet) | Overige e-reader
NUR code 305

Beschrijving product

Een huiveringwekkende, beklemmende, aangrijpende thriller voor de liefhebbers van Stephen King en Kazuo Ishiguro. Een boek dat je in je dromen zal achtervolgen.

Christopher is zeven.

Christopher is de nieuweling.

Christopher heeft een denkbeeldige vriend.


Alleenstaande moeder Kate Reese is op de vlucht. Vastbesloten om het leven voor haar en haar zoon te verbeteren, ontsnapt ze midden in de nacht samen met Christopher aan een gewelddadige relatie. Samen belanden ze in de hechte gemeenschap van Mill Grove, Pennsylvania, ver van de bewoonde wereld. Slechts één snelweg leidt erheen en één snelweg eruit.

Eerst lijkt het de ideale plek om eindelijk tot rust te komen. Maar dan verdwijnt Christopher. Zes afschuwelijke dagen lang kan niemand hem vinden. Totdat Christopher tevoorschijn komt uit het bos aan de rand van het dorp, ongedeerd maar niet onveranderd.

Hij keert terug met een stem in zijn hoofd die alleen hij kan horen, met een missie die alleen hij kan volbrengen: hij moet voor kerst een boomhut in het bos bouwen, anders zullen zijn moeder en alle anderen in het dorp nooit meer hetzelfde zijn.

Algauw raken Kate en Christopher verzeild in het gevecht van hun leven -- een strijd tussen goed en kwaad, met hun dorp als het strijdtoneel.

Gelijkaardige artikelen

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402311846

J.D. Barker
4.4 op 5 sterren
Afbeelding van Sam Porter 1 - Horen, zien, zwijgen
IJzingwekkend boek van een groot nieuw thrillertalent, voor de fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge De film- en televisierechten zijn verkocht...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789044978124

Eva García Sáenz de Urturi
4.4 op 5 sterren
Afbeelding van De stilte van de witte stad
Spanning, mysterie, cultuur, geschiedenis en veel sfeer: een aanrader voor alle Zafon liefhebbers die ook van thrillers houden. Tasio Ortiz de...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402313314

Stephen King
4.6 op 5 sterren
Afbeelding van Het Instituut
"De koning van het spannende genre.' VN Detective en Thrillergids "Spannend, snel en gewelddadig, maar met humor.' Noordhollands Dagblad Voor de...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402758856

Tina Frennstedt
3.7 op 5 sterren
Afbeelding van Cold Case - Verdwenen
Zestien jaar geleden verdween de negentienjarige Annika Johansson op een idyllische zomeravond in Zuid-Zweden. De zaak werd nooit opgelost en de...
›› meer info
Nederlands | Druk: 2 | E-book | 9789044978377

Eva García Sáenz de Urturi
4.4 op 5 sterren
Afbeelding van De riten van het water
Al meer dan een miljoen exemplaren verkocht van de trilogie van De witte stad. Een aanrader voor alle Zafon-liefhebbers die ook van thrillers houden....
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402314038

J.D. Barker
4.5 op 5 sterren
Afbeelding van Sam Porter 2 - Het vijfde meisje
Moord zit in de familie
"Dit boek blaast je omver, een van de beste die ik tot nu toe heb gelezen.' Clemens Gommers, Broese Boekverkopers Utrecht over Horen, zien, zwijgen ...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026149665

Diney Costeloe
4.4 op 5 sterren
Afbeelding van De verloren vader
In 1921 plant iemand in het geheim een boom voor "een onbekende soldaat', maar wie deed dat en waarom? Tachtig jaar later gaat Rachel op onderzoek...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026147777

Karen Rose
4.8 op 5 sterren
Afbeelding van Nergens veilig
Iemand bedreigt de patiënten van psychiater Tess Ciccotelli, dwingt hen tot zelfdoding en zorgt dat het lijkt of Tess schuld heeft. Dan richt het...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026347009

Helen Fields
4.3 op 5 sterren
Afbeelding van Perfecte resten
Perfecte resten van Helen Fields is het 1e deel van de Schotse thrillerserie Perfect remains. Voor de fans van M.J. Arlidge, Mo Hayder en Samuel...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789044642834

Jussi Adler-Olsen
4.4 op 5 sterren
Afbeelding van Q serie - Slachtoffer 2117
Al meer dan 10 jaar is Assad een mysterieuze, drijvende kracht binnen afdeling Q, maar een kettingreactie aan heftige gebeurtenissen brengt hem op de...
›› meer info