Boek cover Erika Foster 6 - Doods geheim van Robert Bryndza (Onbekend)

Erika Foster 6 - Doods geheim

Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402312881
Onbekend 11,99
4.5 op 5 sterren
uitgever Boekerij
Taal Nederlands
Bindwijze E-book
Ebook formaat EPUB met digitaal watermerk
Illustraties Nee
Uitgever Boekerij
Lees dit ebook op Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet) | Overige e-reader
NUR code 330
Subtitel Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig
Thema Qualifier Code 1DDU-GB-ESLF , 3MRBF
Thema Subject Code FFS , FH

Boekbeschrijving

Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig


Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge


Op een ijzig koude ochtend vindt een moeder het met bloed doordrenkte lichaam van haar dochter vastgevroren op de weg. Wie zou zo'n gruwelijke moord voor de deur van het slachtoffer uitvoeren?


Detective Erika Foster, net bekomen van haar vorige zaak, is vastbesloten om ook deze zaak te leiden. Tijdens het onderzoek stuit ze op diverse aanvallen op jonge vrouwen in een doorgaans rustige buitenwijk van Londen.


Erika is op zoek naar een angstaanjagende moordenaar, en de zaak wordt alleen maar gecompliceerder als blijkt dat de vermoorde jonge vrouw verstrikt zat in een web van geheimen. Net als Erika eindelijk een lijn begint te zien in de aanwijzingen, wordt ze gedwongen haar eigen pijnlijke herinneringen weer op te halen. Erika moet zichzelf dwingen om gefocust te blijven, diep te graven, en de moordenaar te vinden – voordat hij weer toeslaat.


Lezers over de boeken van Robert Bryndza


"Het boek is wéér niet weg te leggen, echt niet! (En ik wil meer, meer, meer!!!)'


"Voor de echte thrillerfans die van snelle actie houden. Ik kijk al uit naar de volgende Erika Foster-boeken.'


"Fantastisch geschreven boek, makkelijk om doorheen te komen en moeilijk om weg te leggen.'


"Tijdens het lezen wil je door niets of niemand gestoord worden en wat is het schrikken als de bel gaat.'


"Een echte thriller waarin je wordt meegesleurd. Een echte aanrader!'

Gelijkaardige boeken

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402309782
4.5 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 1 - Het meisje in het ijs van Robert Bryndza (Onbekend)
Ook los te lezen
Onderdeel van de serie Erika Foster. Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402311112
4.6 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 2 - De stalker in de nacht van Robert Bryndza (Onbekend)
Als de moordenaar je in het vizier heeft ben je al zo goed als dood...
Onderdeel van de serie Erika Foster. "Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402311846
4.3 op 5 sterren
Boek cover Sam Porter 1 - Horen, zien, zwijgen van J.D. Barker (Onbekend)
IJzingwekkend boek van een groot nieuw thrillertalent, voor de fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge De film- en televisierechten zijn verkocht...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402311501
4.5 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 3 - Donker water van Robert Bryndza (Onbekend)
In het water zakt het lichaam naar beneden. Op het land begint de nachtmerrie.
Onderdeel van de serie Erika Foster. Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van Karin Slaughter...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402311587
4.6 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 4 - Laatste adem van Robert Bryndza (Onbekend)
Hij is je perfecte date. Jij bent zijn volgende slachtoffer… ook los te lezen
Onderdeel van de serie Erika Foster. "Een spectaculaire en bloedstollende thriller die je vanaf het begin niet meer loslaat.' Thrillzone.com ...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402312874
4.7 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 5 - Koud bloed van Robert Bryndza (Onbekend)
Ze werd verliefd op een moordenaar. Nu is ze er zelf ook een.
Onderdeel van de serie Erika Foster. "Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.' Trouw over Het meisje in het ijs ...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789044978506
3 op 5 sterren
Boek cover Sneeuwblind van Ragnar Jonasson
Ragnar Jonasson is de nieuwe kroonprins van de IJslandse thriller. Sneeuwblind is een beklemmend en angstaanjagend debuut van een buitengewoon nieuw...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402313192
4.1 op 5 sterren
Boek cover Kim Stone 1 - Stille schreeuw van Angela Marsons (Onbekend)
Zelfs de duisterste geheimen blijven niet eeuwig verborgen
Het eerste deel van de spannende en zeer verslavende Kim Stone-serie Voor de fans van M.J. Arlidge en Robert Bryndza Vijf mensen staan rondom een...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789044977196
4.8 op 5 sterren
Boek cover Eén minuut voor middernacht van David Baldacci (Onbekend)
Op zoek naar de ontvoerder van haar zusje, komt FBI-agent Atlee Pine een seriemoordenaar op het spoor. FBI-agent Atlee Pines leven veranderde...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789044642834
4.5 op 5 sterren
Boek cover Q serie - Slachtoffer 2117 van Jussi Adler-Olsen (Onbekend)
Al meer dan 10 jaar is Assad een mysterieuze, drijvende kracht binnen afdeling Q, maar een kettingreactie aan heftige gebeurtenissen brengt hem op de...
›› meer info