Boek cover De Transsylvanië Express van Tjerk Noordraven

De Transsylvanië Express

9,99
4 op 5 sterren
uitgever Moon
Taal Nederlands
Bindwijze Luisterboek
Afmetingen 21,6 x 14,5 x 2,7 cm
Speelduur 05:00:00
Aanbevolen leeftijd 9 - 12 jaar
Illustraties Nee
Illustrator Esther Malaparte
Uitgever Moon
NUR code 283

Boekbeschrijving

Nu vampier Dragos, mummie Prins Toet, faun Eus en de hellehond door Nera zijn bevrijd, genieten ze van hun vrijheid. Maar Dragos maakt zich zorgen om zijn ouders. Als enig kind hadden zijn ouders hem volgens de wetten van Transsylvanië moeten afstaan aan graaf Dracula. Door Dragos' ontvoering is dat nooit gebeurd. De vijf vrienden besluiten op zoek te gaan naar Dragos' ouders en stappen op de Transsylvanië Express. Ze lijken de enige passagiers, maar dan wordt het donker...

Gelijkaardige boeken

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789047511007
4.8 op 5 sterren
Boek cover Oorlogsgeheimen van Jacques Vriens (Onbekend)
Het Zuid-Limburgse dorp waar de elfjarige Tuur woont, is bezet door de Duitsers. Tuur en zijn buurmeisje Maartje vinden dit in het begin wel...
›› meer info
4.6 op 5 sterren
Boek cover Superjuffie! van Janneke Schotveld
dyslexie vriendelijk
Lekker lezen ondanks dyslexie Dit ebook uit de serie PrismaDyslexie bevat het lettertype Dyslexie. De letters van dit lettertype zijn zodanig...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402307610
4.4 op 5 sterren
Boek cover Naar huis van Harlan Coben (Onbekend)
De jongen die al tien jaar wordt vermist, staat opeens voor hem...
De recente filmdeal voor De verbeelding met Julia Roberts brengt Cobens status naar een nieuwe hoogte De jongen die al tien jaar wordt vermist...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402308587
4.2 op 5 sterren
Boek cover Bij zonsondergang van Nora Roberts (Onbekend)
Vijfentwintig jaar geleden werd Alice ontvoerd. Is ze nu eindelijk gevonden?
Nora Roberts is de absolute koningin van de romantische spanning - haar fans komen altijd terug voor meer Alice Bodine heeft er geen zin meer in....
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789048845910
4.1 op 5 sterren
Boek cover DIY met Bibi van Bibi Diy (Onbekend)
Hét boek met 50 megavette ideeën van de bekendste DIY YouTuber van Nederland! Yes! Eindelijk een boek waarmee je lekker thuis aan de slag kunt...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789000366101 | Harry Potter
4.7 op 5 sterren
Boek cover De magische apotheek 1 - Er hangt een geheim in de lucht van Anna Ruhe (Onbekend)
Een magisch verhaal voor de fans van Harry Potter en Nevermoor! Het ruikt vreemd in de oude villa, naar… naar wel duizend dingen tegelijk! Dat is...
›› meer info
Nederlands | Luisterboek | 9789048847785 | Speelduur: 05:18:00
4.8 op 5 sterren
Boek cover Juf Braaksel en de magische ring van Carry Slee (Onbekend)
Lotte en Thijs zitten op een fijne school en hebben een lieve juf, juf Evi. Maar dan wordt de enge juf Brakel directeur en alles verandert:...
›› meer info
4.7 op 5 sterren
Boek cover Spijt! van Carry Slee
Jochem voelt zich niet erg gelukkig in de tweede klas. Hij is het mikpunt van getreiter. David doet er niet aan mee, maar hij durft er niks van te...
›› meer info
4.4 op 5 sterren
Boek cover De Grijze Jager - De jacht op het schaduwdier van John Flanagan
Novelle
De jacht op het schaduwdier is een verhaal dat John Flanagan speciaal voor zijn fans in de lage landen schreef. Een wereldwijde primeur! In deze...
›› meer info
4.5 op 5 sterren
Boek cover Hoe overleef ik 8 - Hoe overleef ik mijn ouders? (en zij mij!) van Francine Oomen
deel 8 uit de succesvolle serie hoe overleef ik | Winnaar Prijs van de Nederlandse Kinderjury - 10 tot 12 jaar - 2006
Net wanneer Rosa gewend is op haar nieuwe school gebeuren er weer heel onverwachte dingen. Schokkende dingen zelfs. Hoe kan het ook anders? Nooit een...
›› meer info