Afbeelding van De Transsylvanië Express

De Transsylvanië Express

Nederlands | Luisterboek | 9789048848669 | Speelduur: 05:00:00

Tjerk Noordraven
9,99
4 op 5 sterren
uitgever Moon
Taal Nederlands
Bindwijze Luisterboek
Afmetingen 21,6 x 14,5 x 2,7 cm
Speelduur 05:00:00
Aanbevolen leeftijd 9 - 12 jaar
Illustraties Nee
Illustrator Esther Malaparte
Uitgever Moon
NUR code 283

Beschrijving product

Nu vampier Dragos, mummie Prins Toet, faun Eus en de hellehond door Nera zijn bevrijd, genieten ze van hun vrijheid. Maar Dragos maakt zich zorgen om zijn ouders. Als enig kind hadden zijn ouders hem volgens de wetten van Transsylvanië moeten afstaan aan graaf Dracula. Door Dragos' ontvoering is dat nooit gebeurd. De vijf vrienden besluiten op zoek te gaan naar Dragos' ouders en stappen op de Transsylvanië Express. Ze lijken de enige passagiers, maar dan wordt het donker...

Gelijkaardige artikelen

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789047511007

Jacques Vriens
4.8 op 5 sterren
Afbeelding van Oorlogsgeheimen
Ontroerend verhaal, waarin de Tweede Wereldoorlog gezien wordt door de ogen van kinderen
Het Zuid-Limburgse dorp waar de elfjarige Tuur woont, is bezet door de Duitsers. Tuur en zijn buurmeisje Maartje vinden dit in het begin wel...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789000333981

Janneke Schotveld
4.6 op 5 sterren
Afbeelding van Superjuffie!
dyslexie vriendelijk
Onderdeel van de serie Superjuffie. Juf Josje lijkt een heel gewone juf. Maar als er een dier in gevaar is, verandert ze in Superjuffie. Zodra ze...
›› meer info

Harlan Coben
4.3 op 5 sterren
Afbeelding van Naar huis
De jongen die al tien jaar wordt vermist, staat opeens voor hem...
De recente filmdeal voor De verbeelding met Julia Roberts brengt Cobens status naar een nieuwe hoogte De jongen die al tien jaar wordt vermist...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402308587

Nora Roberts
4.2 op 5 sterren
Afbeelding van Bij zonsondergang
Vijfentwintig jaar geleden werd Alice ontvoerd. Is ze nu eindelijk gevonden?
Nora Roberts is de absolute koningin van de romantische spanning - haar fans komen altijd terug voor meer Alice Bodine heeft er geen zin meer in....
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789048845910

Bibi Diy
4.3 op 5 sterren
Afbeelding van DIY met Bibi
Hét boek met 50 megavette ideeën van de bekendste DIY YouTuber van Nederland! Yes! Eindelijk een boek waarmee je lekker thuis aan de slag kunt...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789000366101

Anna Ruhe
4.7 op 5 sterren
Afbeelding van De magische apotheek 1 - Er hangt een geheim in de lucht
Een magisch verhaal voor de fans van Harry Potter en Nevermoor! Het ruikt vreemd in de oude villa, naar… naar wel duizend dingen tegelijk! Dat is...
›› meer info
Nederlands | Luisterboek | 9789048847785 | Speelduur: 05:18:00

Carry Slee
4.8 op 5 sterren
Afbeelding van Juf Braaksel en de magische ring
Lotte en Thijs zitten op een fijne school en hebben een lieve juf, juf Evi. Maar dan wordt de enge juf Brakel directeur en alles verandert:...
›› meer info
Nederlands | Luisterboek | 9789048844814 | Speelduur: 04:20:00

Carry Slee
4.7 op 5 sterren
Afbeelding van Spijt!
Jochem voelt zich niet erg gelukkig in de tweede klas. Hij is het mikpunt van getreiter. David doet er niet aan mee, maar hij durft er niks van te...
›› meer info
Nederlands | Luisterboek | Verteller: Tim Murck | 9789025769154 | Speelduur: 02:04:38

John Flanagan
4.4 op 5 sterren
Afbeelding van De Grijze Jager - De jacht op het schaduwdier
Novelle
De jacht op het schaduwdier is een verhaal dat John Flanagan speciaal voor zijn fans in de lage landen schreef. Een wereldwijde primeur! In deze...
›› meer info
Nederlands | Luisterboek | Verteller: Dafne Holtland | 9789045123264 | Speelduur: 04:09:10

Francine Oomen
4.5 op 5 sterren
Afbeelding van Hoe overleef ik 8 - Hoe overleef ik mijn ouders? (en zij mij!)
deel 8 uit de succesvolle serie hoe overleef ik | Winnaar Prijs van de Nederlandse Kinderjury - 10 tot 12 jaar - 2006
Net wanneer Rosa gewend is op haar nieuwe school gebeuren er weer heel onverwachte dingen. Schokkende dingen zelfs. Hoe kan het ook anders? Nooit een...
›› meer info