Boek cover Man tegen man van Chris Ryan

Man tegen man

Geordie Sharp maakt zich op voor de ultieme confrontatie met zijn aartsvijand: IRA-terrorist Declan Farrell

7,99
4.6 op 5 sterren
uitgever Boekerij
Taal Nederlands
Bindwijze E-book
Aantal paginas 280 pagina's
Ebook formaat EPUB met digitaal watermerk
Illustraties Nee
Auteur(s) Chris Ryan | Peter Temple (Dood punt)
Uitgever Boekerij
Personage Geen personage
Lees dit ebook op Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)
Studieboek Nee

Boekbeschrijving

‘Niemand brengt actie beter dan Ryan.’ Evening Standard

Geordie Sharp, sergeant bij de Britse SAS, raakt tijdens de Golfoorlog gewond. Terug in Groot-Brittannië krijgt hij te maken met een tragische moord in zijn familie. Hij wil wraak, maar de SAS fluit hem terug, en geeft hem een urgente opdracht. In de Colombiaanse jungle staat Sharp ineens oog in oog met zijn oude vijanden van de IRA. De confrontatie leidt tot een internationale politieke rel waarbij zelfs een Amerikaanse kernonderzeeër betrokken is. Geordie Sharp moet zich opmaken voor de ultieme confrontatie met zijn aartsvijand.

De pers over de boeken van Chris Ryan

‘Adembenemend en razend spannend.’ De Telegraaf

‘Ryan schrijft razendsnelle actiethrillers waarin zijn ervaring duidelijk naar voren komt.’ The Sun

‘Ryan kiest voor superspannende plots en beschrijft ze met oog voor detail en de precisie van een ervaringsdeskundige.’ Daily Mail

Gelijkaardige boeken

4.8 op 5 sterren
Boek cover Complot van Chris Ryan
Chet Freeman, een voormalige sas-strijder, werkt als beveiligingsmedewerker bij de Grosvenor Group, een Amerikaans bedrijf dat zich met wapenhandel...
›› meer info
4.4 op 5 sterren
Boek cover De achtste man van Chris Ryan
keiharde spanning in de wereld van de SAS-commando s
De achtste man is gebaseerd op het ware verhaal van SAS-soldaat Chris Ryan Het huiveringwekkende, waargebeurde verhaal van een van de best...
›› meer info
3.4 op 5 sterren
Boek cover Schietschijf van Chris Ryan
Sneller, rauwer, grimmiger, dodelijker... Chris Ryan Extreem in een kort verhaal De noodoproep van een oude vriend brengt ex-sas-officier Joe...
›› meer info
3.8 op 5 sterren
Boek cover Moordcommando van Chris Ryan
Danny Black staat er helemaal alleen voor tijdens een onofficiële missie. In de Oost-Afrikaanse woestijn gaat hij op zoek naar zijn maat Spud, die...
›› meer info
4.6 op 5 sterren
Boek cover Dodenlijst van Chris Ryan
Dit Strike Team speelt een dodelijk spel
Er zijn al meer dan 300.000 boeken van Chris Ryan verkocht in Nederland en Vlaanderen John Porter kijkt toe hoe een groepje soldaten aan het...
›› meer info
4.1 op 5 sterren
Boek cover Vijandig gebied van Chris Ryan
In de oorlog tegen IS krijgt Danny Black met onverwachte vijanden te maken
Chris Ryan is dé autoriteit als het om militaire thrillers gaat Voor fans van Jason Bourne en Mission Impossible Een boot vol wanhopige en...
›› meer info
4.7 op 5 sterren
Boek cover Geen genade van Chris Ryan
Een verhitte drugsoorlog. Een beruchte kartelleider. Een nieuwe missie voor Danny Black.
Een actiethriller van het hoogste niveau, met Danny Black, de held uit Spervuur en Vijandig gebied, in de hoofdrol Op de grens tussen de Verenigde...
›› meer info
4 op 5 sterren
Boek cover Tom Clancy In zijn macht van Marc Cameron
Een aanval op een olieboorinstallatie in Tsjaad wordt gevolgd door een terreuraanslag op een Amerikaans oorlogsschip. Terwijl president Jack Ryan...
›› meer info
4.6 op 5 sterren
Boek cover Global Strike van Chris Ryan
John Porter en John Bald moeten een voormalig MI6-agent vinden. Vóór de Russen dat doen.
‘Als het op harde, snelle actie aankomt, is Ryan onze man.’ VN Detective en Thriller Gids Ooit was Charles Street een zeer gerespecteerde...
›› meer info
5 op 5 sterren
Boek cover Klopjacht van Chris Ryan
Een klopjacht op gevaarlijk terrein, met een vijand die dichterbij zit dan Danny Black kan vermoeden
Een klopjacht op gevaarlijk terrein. Kan Danny Black zijn naam zuiveren? De provincie Helmand, Afghanistan. De Taliban zijn in opkomst. Een...
›› meer info