Boek cover Ik volg je van Lisa Jewell (Paperback)

Ik volg je

Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789400511255
Paperback 15
4.2 op 5 sterren
uitgever Bruna Uitgevers B.V., A.W.
Taal Nederlands
Bindwijze Paperback
Afmetingen 21,6 x 14,1 x 3 cm
Aantal paginas 352 pagina's
Illustraties Nee
Auteur(s) Lisa Jewell
Uitgever Bruna Uitgevers B.V., A.W.
Extra groot lettertype Nee
Gewicht 480 g
Studieboek Nee
Verpakking breedte 141 mm
Verpakking hoogte 30 mm
Verpakking lengte 216 mm

Boekbeschrijving

'Dit is zowel een grijpt-je-bij-de-strot-thriller als een aangrijpend familiedrama. Fantastisch.’ – A.J. Finn, auteur van De vrouw in het raam

Je bent weer terug in je geboortestad na vier jaar in het buitenland. Met een nieuwe man aan je zij. Jullie zijn op zoek naar een eigen plek, maar logeren voorlopig bij je broer.
En dan ontmoet je zijn buurman. Directeur op de plaatselijke school. Twee keer zo oud als jij. Extreem aantrekkelijk. En je begint hem te volgen.
Maar je had nooit kunnen vermoeden dat een onschuldige verliefdheid zich zou ontpoppen tot een dodelijke obsessie. Of dat iemand anders jou zou gaan volgen…

‘Ik volg je brengt het idee van een obsessie naar griezelige nieuwe hoogten.’ – PopSugar

Gelijkaardige boeken

Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026339936
4.2 op 5 sterren
Boek cover Achter gesloten deuren van b. a. paris (Paperback)
het perfecte huwelijk of de perfecte leugen?
Achter gesloten deuren van BA Paris houdt je van begin tot eind geboeid. Andere thrillers van deze auteur zijn Gebroken en Breng me terug. Achter...
›› meer info
3.6 op 5 sterren
Boek cover Huis vol leugens van Nicci French
Huis vol leugens van Nicci French is een ijzersterke thriller. Neve treft haar minnaar dood aan in zijn appartement. In paniek begaat ze een grote...
›› meer info
4.1 op 5 sterren
Boek cover De fluisterman van Alex North
Als de deur halfopen staat, hoor je het gefluister vroeg of laat. De Fluisterman van Alex North is de thrillersensatie van 2019! Nog kapot...
›› meer info
4.4 op 5 sterren
Boek cover Ik weet wie je bent van Alice Feeney
Ik weet wie je bent is een verslavende psychologische thriller boordevol twists voor de liefhebbers van B.A. Paris en S.J. Watson. Aimee Sinclair:...
›› meer info
4.3 op 5 sterren
Boek cover De ketting van Adrian McKinty
Slachtoffer. Overlever. Ontvoerder. Crimineel. Je wordt het allemaal.
‘Je hebt nog nooit iets zoals De Ketting gelezen en je zult het nooit vergeten. Briljant. Fantastisch geschreven. Meesterlijk spannend. Dit is...
›› meer info
3.4 op 5 sterren
Boek cover De mensen boven ons van Lisa Jewell
‘Opnieuw een duistere topper van Jewell, vol verbluffende momenten en kleurrijke personages.’ – Booklist In een groot huis in het Londense...
›› meer info
Nederlands | Druk: 6 | Paperback | 9789403197906
4.3 op 5 sterren
Boek cover De stille patiënt van Alex Michaelides (Paperback)
‘Zij is de enige die weet wat er gebeurd is. Ik ben de enige die haar kan laten praten.’ Alicia Berenson lijkt een perfect leven te leiden;...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789044361650
4.5 op 5 sterren
Boek cover Daar waar de rivierkreeften zingen van Delia Owens (Paperback)
Een onwaarschijnlijk succesverhaal. Ruim 6 miljoen exemplaren verkocht in de VS! Kya Clark is in haar eentje opgegroeid in het moeras van Barkley...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789400513655
4.6 op 5 sterren
Boek cover Toen was ze weg van Lisa Jewell (Paperback)
Toen was ze weg, de meest succelvolle en meest aangrijpende thriller van Lisa jewell tot nu toe. Ze was vijftien, haar moeders oogappel. Ze had haar...
›› meer info
Boek cover Die nacht verdween ze van Lisa Jewell
Een cold case. Een verlaten landhuis. Een familie met een afschuwelijk geheim. Bereid je voor op een verslavende leeservaring met deze nieuwe...
›› meer info