Boek cover Wilde tuinen van Katie Fforde (Onbekend)

Wilde tuinen

Als Althea haar baan verliest, gooit ze het roer volledig om. Ze wil droomtuinen gaan ontwerpen, maar zullen haar eigen dromen ook uitkomen?

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402313246
Onbekend 11,99
4.4 op 5 sterren
uitgever Boekerij
Taal Nederlands
Bindwijze E-book
Aantal paginas 315 pagina's
Ebook formaat Adobe ePub
Illustraties Nee
Auteur(s) Katie Fforde
Uitgever Boekerij
Lees dit ebook op Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Overige e-reader | Overige e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)
Studieboek Nee

Boekbeschrijving

Heerlijke feelgood in de prachtige omgeving van de Engelse Cotswolds, voor de lezers van Cathy Kelly en Marian Keyes

Althea Faraday is best tevreden met haar leven: ze woont met haar drie kinderen in een prachtig huis in de Engelse Cotswolds, met een mooie grote tuin om haar lievelingshobby, tuinieren, op uit te leven, ze heeft een goede verstandhouding met haar ex-man en ze geniet van haar baan op een lokale school.

Maar aan haar rustige leventje komt abrupt een eind als ze wegens een reorganisatie ontslagen wordt, haar ex opeens op de stoep staat omdat hij haar maar niet kan vergeten, en haar zusje aankondigt dat ze zwanger is en voor onbepaalde tijd bij haar in wil trekken. Bovendien krijgt ze elke keer hartkloppingen als ze haar buurman, een bekende tuinarchitect, ontmoet, en laat hij nou net meedoen aan een beroemde wedstrijd voor tuinontwerpers, waarvoor Althea ook haar droomtuin mag ontwerpen…

De pers over de boeken van Katie Fforde:

'Iedereen moet bijna wel van de boeken van Katie Fforde houden.' Closer

‘Warm, briljant en vol liefde. Opkrullen op de bank en lezen maar!’ Heat

Gelijkaardige boeken

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402307313
3.9 op 5 sterren
Boek cover Een zomer aan zee van Katie Fforde (Onbekend)
Kan een vakantieliefde de ware zijn?
Perfect voor een heerlijk luie zondagmiddag: de ruige kust van Schotland, een onafhankelijke vrouw, een aantrekkelijke arts… Wat wil je nog meer?...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402309522
4.2 op 5 sterren
Boek cover Een tuin vol bloemen van Katie Fforde (Onbekend)
Wanneer twee heel verschillende vrouwen samen een verwaarloosde tuin opknappen, komt hun leven in een stroomversnelling
Verlang je naar de zon? Met Een tuin vol bloemen lijkt het altijd zomer! Een verborgen tuin op een Engels landgoed zorgt voor heel wat...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789024580545
4.2 op 5 sterren
Boek cover Het eindeloze strand van Jenny Colgan (Onbekend)
Het eindeloze strand van Jenny Colgan is een echte feelgoodroman vol humor en het vervolg op Café Zon & Zee. Welkom op Mure, een klein eiland...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402310818
4.6 op 5 sterren
Boek cover Het buitenhuis van Katie Fforde (Onbekend)
Fran droomt er al haar hele leven van op een boerderij te werken en nu lijkt die droom werkelijkheid te worden!
Ook zo’n zin in de lente? Neem een voorschot met de nieuwe Katie Fforde! Heerlijke feelgood in de altijd prachtige omgeving van het Engelse...
›› meer info
4 op 5 sterren
Boek cover Café Zon & Zee - Een verre kust van Jenny Colgan
Kort verhaal
Een heerlijk kort verhaal in de Café Zon & Zee-serie van Jenny Colgan. In Een verre kust neemt Jenny Colgan (Café Zon en Zee) ons mee naar het...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789024581139
4.2 op 5 sterren
Boek cover De tweeling van Summerbourne van Emma Rous (Onbekend)
'De tweeling van Summerbourne' van Emma Rous is een prachtige roman vol onverwachte plotwendingen over een familie met geheimen. Perfect voor...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789401610520
4.6 op 5 sterren
Boek cover De orchideeëntuin van Lucinda Riley (Onbekend)
Als kind bracht Julia Forrester uren door op het landgoed van Wharton Park. Haar lievelingsplek was de kas waar haar opa exotische orchideeën...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789024585434
4.5 op 5 sterren
Boek cover De kleine bakkerij aan het strand van Jenny Colgan (Onbekend)
De kleine bakkerij aan het strand van Jenny Colgan is het eerste deel van De kleine bakkerij-serie en een heerlijke feelgood vol humor, passie en...
›› meer info
Nederlands | E-book | 9781386953869
4.2 op 5 sterren
Boek cover Zomer in Carrick Park van Kirsty Ferry (Onbekend)
Een hartverwarmende feelgood voor de fans van Marian Keyes Een zomerse trouwerij. Vijftig cupcakes. En een man die ze nooit meer zou zien, dacht...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402313987
2.8 op 5 sterren
Boek cover Een nieuw leven van Katie Fforde (Onbekend)
Het is nooit te laat om verliefd te worden
‘Het beste leesvoer voor een avondje me-time. Zalig.’ Cosmopolitan ‘Heerlijke boeken: precies de goede hoeveelheid humor en liefde.’ The...
›› meer info