Boek cover Lazarus van Lars Kepler (Onbekend)

Lazarus

Nederlands | 1e druk | E-book | 9789403134604
Onbekend 12,99
4.4 op 5 sterren
uitgever De Bezige Bij
Taal Nederlands
Bindwijze E-book
Aantal paginas 539 pagina's
Ebook formaat EPUB met digitaal watermerk
Illustraties Nee
Uitgever De Bezige Bij
Lees dit ebook op Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet) | Overige e-reader

Boekbeschrijving

Hij komt terug, altijd...

In een appartement in Oslo wordt een dode man gevonden. Bij het openen van de vrieskist in zijn keuken doet de politie een vreselijke ontdekking: het slachtoffer blijkt een tot dan toe onbekende grafschenner te zijn en hij bewaarde er zijn trofeeën.

Enkele dagen later vraagt een Duitse collega Joona Linna om hulp bij het onderzoek naar een campingmoord bij Rostock. Joona ziet een patroon opdoemen dat weliswaar krankzinnig is, maar dat hij onmogelijk kan negeren. Sommigen zouden van een wonder spreken als iemand terugkeert uit de dood - anderen van een nachtmerrie.

Gelijkaardige boeken

Nederlands | Heruitgavee druk | E-book | 9789023444947
4 op 5 sterren
Boek cover Hypnose van Lars Kepler (Onbekend)
Deel 1 met Joona Linna
Deel 1 van de Joona Linna serie van Lars Kepler Tien jaar geleden heeft hij gezworen nooit meer iemand onder hypnose te brengen. Maar als inspecteur...
›› meer info
Nederlands | Heruitgavee druk | E-book | 9789023488903
4.4 op 5 sterren
Boek cover Stalker van Lars Kepler (Onbekend)
Deel 5 van de Joona Linna serie van Lars Kepler Zweden is in de ban van een seriemoordenaar die zijn slachtoffers eerst filmt vanuit het donker,...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | E-book | 9789024565566
4.4 op 5 sterren
Boek cover Ik reis alleen van Samuel Bjørk (Onbekend)
een Holger Munch trhiller
Ik reis alleen is het razend spannende thrillerdebuut van de Noorse schrijver Samuel Bjørk, over inspecteur Holger Munch en zijn collega Mia...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | E-book | 9789023427766
4.6 op 5 sterren
Boek cover Joona Linna 6 - Jager van Lars Kepler (Onbekend)
Begin maar vast met rennen. Joona Linna is terug! Deel 5 van de Joona Linna serie van Lars Kepler Na twee jaar te hebben doorgebracht in een van de...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | E-book | 9789402309782
4.5 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 1 - Het meisje in het ijs van Robert Bryndza (Onbekend)
ook los te lezen
Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Haar ogen zijn wijd...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | E-book | 9789024565603
4.2 op 5 sterren
Boek cover De jongen in de sneeuw van Samuel Bjørk (Onbekend)
Een Holger Munch thriller
In De jongen in de sneeuw van Samuel Bjørk, het ijzingwekkende vervolg op Ik reis alleen en De doodsvogel, keert het beroemde rechercheteam Holger...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | E-book | 9789402311815
4.7 op 5 sterren
Boek cover Helen Grace 8 - In de maneschijn van M. J. Arlidge (Onbekend)
In het bos schuilt iets duisters
Het meest duistere deel van de serie tot nu toe Er waart iets dodelijks rond in het bos. Eerst moesten de wilde paarden eraan geloven. Nu zijn het...
›› meer info
Nederlands | 2e druk | E-book | 9789044975574
4.8 op 5 sterren
Boek cover Rönning & Stilton - Koudvuur van Cilla En Rolf Börjlind (Onbekend)
Op de Mekongrivier in Thailand glijdt een primitieve kano door het water. De man die erin zit is de voormalige inspecteur Tom Stilton. In zijn zak...
›› meer info
Nederlands | 2e druk | E-book | 9789044977431
4.6 op 5 sterren
Boek cover Oktober van Soren Sveistrup (Onbekend)
Op de eerste dinsdag van oktober keert Rosa Hartung terug op haar post als minister van Sociale Zaken. Na de dramatische verdwijning van haar...
›› meer info
Nederlands | 2e druk | E-book | 9789044977172
4.4 op 5 sterren
Boek cover De lange weg naar genade van David Baldacci (Onbekend)
Special agent Atlee Pine is gestationeerd in het westelijk deel van de Verenigde Staten, waar de bevolking op zichzelf is, de overheid gewantrouwd...
›› meer info