Boek cover Erika Foster 3 - Donker water van Robert Bryndza (Onbekend)

Erika Foster 3 - Donker water

In het water zakt het lichaam naar beneden. Op het land begint de nachtmerrie.

Nederlands | 1e druk | E-book | 9789402311501
Onbekend 11,99
4.5 op 5 sterren
uitgever Boekerij
Taal Nederlands
Bindwijze E-book
Feature Ook los te lezen
Aantal paginas 363 pagina's
Ebook formaat EPUB met digitaal watermerk
Illustraties Nee
Uitgever Boekerij
Subtitel In het water zakt het lichaam naar beneden. Op het land begint de nachtmerrie.

Boekbeschrijving

Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge


Het lichaam onder water zinkt snel. Het zal vele jaren stil en ongestoord blijven liggen, maar op het land begint de nachtmerrie pas net.


Wanneer inspecteur Erika Foster een tip krijgt dat er bewijsmateriaal voor een grote narcoticazaak verstopt ligt in een ongebruikte groeve in een buitenwijk van Londen, gaat ze direct tot een zoekactie over. In de dikke modder worden inderdaad drugs gevonden, maar ook het skelet van een kind. De overblijfselen worden snel geïdentificeerd als de elfjarige Jessica Collins: het vermiste meisje dat zesentwintig jaar geleden overal in het nieuws was.


Om het verband tussen de nieuwe en de oude zaak te vinden, moet Erika dieper graven en meer zien te ontdekken over de uiteengevallen familie Collins en de oude inspecteur die destijds op deze zaak was gezet: een vrouw die nog altijd wordt geplaagd door het trauma van de onopgeloste moord. Al snel realiseert Erika zich dat iemand niet wil dat deze zaak ooit wordt opgelost, en dat die persoon er alles aan doet om te voorkomen dat Erika de waarheid achterhaalt. Is de dader dichter bij dan ze denkt?


De pers over Het meisje in het ijs


"Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.' Trouw


"Goed nieuws: er is een nieuwe, sterke Britse inspecteur opgestaan: Erika Foster.' Zin



Gelijkaardige boeken

Nederlands | 1e druk | E-book
4.3 op 5 sterren
Boek cover Ik reis alleen van Samuel Bjørk (Onbekend)
een Holger Munch trhiller
Ik reis alleen is het razend spannende thrillerdebuut van de Noorse schrijver Samuel Bjørk, over inspecteur Holger Munch en zijn collega Mia...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | E-book | 9789402309782
4.5 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 1 - Het meisje in het ijs van Robert Bryndza (Onbekend)
ook los te lezen
Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Haar ogen zijn wijd...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | E-book | 9789402311112
4.5 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 2 - De stalker in de nacht van Robert Bryndza (Onbekend)
Als de moordenaar je in het vizier heeft ben je al zo goed als dood...
"Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.' Margriet Het zijn stuk voor stuk...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | E-book | 9789024565603
4.1 op 5 sterren
Boek cover De jongen in de sneeuw van Samuel Bjørk (Onbekend)
Een Holger Munch thriller
In De jongen in de sneeuw van Samuel Bjørk, het ijzingwekkende vervolg op Ik reis alleen en De doodsvogel, keert het beroemde rechercheteam Holger...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | E-book | 9789026143717
4.8 op 5 sterren
Boek cover Niets te vrezen van Karen Rose (Onbekend)
Een nieuwe thriller van bestsellerauteur Karen Rose, de koningin van Romantic Suspense. "Niets te vrezen' 'is wederom doorspekt met spanning,...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | E-book | 9789402311815
4.8 op 5 sterren
Boek cover Helen Grace 8 - In de maneschijn van M. J. Arlidge (Onbekend)
In het bos schuilt iets duisters
Het meest duistere deel van de serie tot nu toe Er waart iets dodelijks rond in het bos. Eerst moesten de wilde paarden eraan geloven. Nu zijn het...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | E-book | 9789402312270
4.8 op 5 sterren
Boek cover IJsengel van Nathalie Pagie (Onbekend)
Een ijskoude ontvoering. Een verlaten hotel. De Zweedse winter
IJskoude winterthriller van eigen bodem! Casa Familia won de Thrillzone Award voor Beste Nederlandstalige Thriller 2017 De brute ontvoering van...
›› meer info
Nederlands | 2e druk | E-book | 9789044977431
4.6 op 5 sterren
Boek cover Oktober van Soren Sveistrup (Onbekend)
Op de eerste dinsdag van oktober keert Rosa Hartung terug op haar post als minister van Sociale Zaken. Na de dramatische verdwijning van haar...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | E-book | 9789403142203
4.4 op 5 sterren
Boek cover De andere vrouw van Michael Robotham (Onbekend)
Een geheim leven. Een geheim huwelijk. Een moordenaar die je geheimen kent. William en Mary zijn al zestig jaar getrouwd. William is een...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | E-book | 9789403134604
4.5 op 5 sterren
Boek cover Lazarus van Lars Kepler (Onbekend)
Hij komt terug, altijd... In een appartement in Oslo wordt een dode man gevonden. Bij het openen van de vrieskist in zijn keuken doet de politie een...
›› meer info