Afbeelding van Erika Foster 3 - Donker water

Erika Foster 3 - Donker water

In het water zakt het lichaam naar beneden. Op het land begint de nachtmerrie.

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402311501

Robert Bryndza
7,99
4.5 op 5 sterren
uitgever Prb
Taal Nederlands
Bindwijze E-book
Feature Ook los te lezen
Aantal paginas 363 pagina's
Ebook formaat EPUB met digitaal watermerk
Illustraties Nee
Uitgever Prb
Lees dit ebook op Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet) | Overige e-reader
NUR code 330
Subtitel In het water zakt het lichaam naar beneden. Op het land begint de nachtmerrie.
Thema Qualifier Code 1DDU-GB-ESLF , 3MRBF
Thema Subject Code FH , FFS

Beschrijving product

Onderdeel van de serie Erika Foster.

Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidgebr /br /br /Het lichaam onder water zinkt snel. Het zal vele jaren stil en ongestoord blijven liggen, maar op het land begint de nachtmerrie pas net.br /br /br /Wanneer inspecteur Erika Foster een tip krijgt dat er bewijsmateriaal voor een grote narcoticazaak verstopt ligt in een ongebruikte groeve in een buitenwijk van Londen, gaat ze direct tot een zoekactie over. In de dikke modder worden inderdaad drugs gevonden, maar ook het skelet van een kind. De overblijfselen worden snel geïdentificeerd als de elfjarige Jessica Collins: het vermiste meisje dat zesentwintig jaar geleden overal in het nieuws was.br /br /br /Om het verband tussen de nieuwe en de oude zaak te vinden, moet Erika dieper graven en meer zien te ontdekken over de uiteengevallen familie Collins en de oude inspecteur die destijds op deze zaak was gezet: een vrouw die nog altijd wordt geplaagd door het trauma van de onopgeloste moord. Al snel realiseert Erika zich dat iemand niet wil dat deze zaak ooit wordt opgelost, en dat die persoon er alles aan doet om te voorkomen dat Erika de waarheid achterhaalt. Is de dader dichter bij dan ze denkt?br /br /br /De pers over Het meisje in het ijsbr /br /br /"Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.' Trouwbr /br /br /"Goed nieuws: er is een nieuwe, sterke Britse inspecteur opgestaan: Erika Foster.' Zinbr /br /br / br /

Gelijkaardige artikelen

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402309782

Robert Bryndza
4.5 op 5 sterren
Afbeelding van Erika Foster 1 - Het meisje in het ijs
Ook los te lezen
Onderdeel van de serie Erika Foster. Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402755183

Lina Bengtsdotter
3.9 op 5 sterren
Afbeelding van De vrouw die terug moest
Een Charlie Lager-thriller
Fan van Lisbeth Salander uit de Millennium-trilogie, van Saga Norén uit The Bridge en van Sarah Linden uit The Killing? Dan raak je zeker verslaafd...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402311112

Robert Bryndza
4.6 op 5 sterren
Afbeelding van Erika Foster 2 - De stalker in de nacht
Als de moordenaar je in het vizier heeft ben je al zo goed als dood...
Onderdeel van de serie Erika Foster. "Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789024565603

Samuel Björk
4.2 op 5 sterren
Afbeelding van De jongen in de sneeuw
Een Holger Munch thriller
De jongen in de sneeuw, de nieuwe Samuel Bjørk, is het ijzingwekkende vervolg op Ik reis alleen en De doodsvogel met het beroemde rechercheteam...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402311815

M.J. Arlidge
4.8 op 5 sterren
Afbeelding van Helen Grace 8 - In de maneschijn
In het bos schuilt iets duisters
Onderdeel van de serie Helen Grace. Het meest duistere deel van de serie tot nu toebr /br /br /Er waart iets dodelijks rond in het bos. Eerst...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402311846

J.D. Barker
4.3 op 5 sterren
Afbeelding van Sam Porter 1 - Horen, zien, zwijgen
IJzingwekkend boek van een groot nieuw thrillertalent, voor de fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge De film- en televisierechten zijn verkocht...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402311587

Robert Bryndza
4.6 op 5 sterren
Afbeelding van Erika Foster 4 - Laatste adem
Hij is je perfecte date. Jij bent zijn volgende slachtoffer… ook los te lezen
Onderdeel van de serie Erika Foster. "Een spectaculaire en bloedstollende thriller die je vanaf het begin niet meer loslaat.' Thrillzone.com ...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402312874

Robert Bryndza
4.7 op 5 sterren
Afbeelding van Erika Foster 5 - Koud bloed
Ze werd verliefd op een moordenaar. Nu is ze er zelf ook een.
Onderdeel van de serie Erika Foster. "Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.' Trouw over Het meisje in het ijs ...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402758368

Karin Slaughter
4.6 op 5 sterren
Afbeelding van Laatste weduwe
Onderdeel van de serie Will Trent. ★★★★ AD Een onschuldig uitje verandert in een nachtmerrie wanneer...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402312881

Robert Bryndza
4.5 op 5 sterren
Afbeelding van Erika Foster 6 - Doods geheim
Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig
Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Op een ijzig koude ochtend...
›› meer info