Boek cover Erika Foster 3 - Donker water van Robert Bryndza (Onbekend)

Erika Foster 3 - Donker water

In het water zakt het lichaam naar beneden. Op het land begint de nachtmerrie.

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402311501
Onbekend 7,99
4.5 op 5 sterren
uitgever Boekerij
Taal Nederlands
Bindwijze E-book
Feature Ook los te lezen
Aantal paginas 363 pagina's
Ebook formaat EPUB met digitaal watermerk
Illustraties Nee
Uitgever Boekerij
Lees dit ebook op Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet) | Overige e-reader
Subtitel In het water zakt het lichaam naar beneden. Op het land begint de nachtmerrie.
Thema Qualifier Code 1DDU-GB-ESLF , 3MRBF
Thema Subject Code FH , FFS

Boekbeschrijving

Onderdeel van de serie Erika Foster.

Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidgebr /br /br /Het lichaam onder water zinkt snel. Het zal vele jaren stil en ongestoord blijven liggen, maar op het land begint de nachtmerrie pas net.br /br /br /Wanneer inspecteur Erika Foster een tip krijgt dat er bewijsmateriaal voor een grote narcoticazaak verstopt ligt in een ongebruikte groeve in een buitenwijk van Londen, gaat ze direct tot een zoekactie over. In de dikke modder worden inderdaad drugs gevonden, maar ook het skelet van een kind. De overblijfselen worden snel geïdentificeerd als de elfjarige Jessica Collins: het vermiste meisje dat zesentwintig jaar geleden overal in het nieuws was.br /br /br /Om het verband tussen de nieuwe en de oude zaak te vinden, moet Erika dieper graven en meer zien te ontdekken over de uiteengevallen familie Collins en de oude inspecteur die destijds op deze zaak was gezet: een vrouw die nog altijd wordt geplaagd door het trauma van de onopgeloste moord. Al snel realiseert Erika zich dat iemand niet wil dat deze zaak ooit wordt opgelost, en dat die persoon er alles aan doet om te voorkomen dat Erika de waarheid achterhaalt. Is de dader dichter bij dan ze denkt?br /br /br /De pers over Het meisje in het ijsbr /br /br /"Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.' Trouwbr /br /br /"Goed nieuws: er is een nieuwe, sterke Britse inspecteur opgestaan: Erika Foster.' Zinbr /br /br / br /

Gelijkaardige boeken

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402309782
4.5 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 1 - Het meisje in het ijs van Robert Bryndza (Onbekend)
Ook los te lezen
Onderdeel van de serie Erika Foster. Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402311112
4.6 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 2 - De stalker in de nacht van Robert Bryndza (Onbekend)
Als de moordenaar je in het vizier heeft ben je al zo goed als dood...
Onderdeel van de serie Erika Foster. "Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789024565603
4.2 op 5 sterren
Boek cover De jongen in de sneeuw van Samuel Bjørk (Onbekend)
Een Holger Munch thriller
De jongen in de sneeuw, de nieuwe Samuel Bjørk, is het ijzingwekkende vervolg op Ik reis alleen en De doodsvogel met het beroemde rechercheteam...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402311815
4.8 op 5 sterren
Boek cover Helen Grace 8 - In de maneschijn van M.J. Arlidge (Onbekend)
In het bos schuilt iets duisters
Onderdeel van de serie Helen Grace. Het meest duistere deel van de serie tot nu toebr /br /br /Er waart iets dodelijks rond in het bos. Eerst...
›› meer info
Nederlands | Druk: 2 | E-book | 9789044977431
4.6 op 5 sterren
Boek cover Oktober van Soren Sveistrup (Onbekend)
Op de eerste dinsdag van oktober keert Rosa Hartung terug op haar post als minister van Sociale Zaken. Na de dramatische verdwijning van haar...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402311587
4.6 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 4 - Laatste adem van Robert Bryndza (Onbekend)
Hij is je perfecte date. Jij bent zijn volgende slachtoffer… ook los te lezen
Onderdeel van de serie Erika Foster. "Een spectaculaire en bloedstollende thriller die je vanaf het begin niet meer loslaat.' Thrillzone.com ...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402311167
4.2 op 5 sterren
Boek cover Kom je spelen? van M.J. Arlidge (Onbekend)
Wat als jij eerder dan de politie weet waar de moordenaar zal toeslaan?
Bestsellerauteur M.J. Arlidge schrijft zijn eerste thriller buiten de Helen Grace-serie 'De manier waarop Arlidge ogenschijnlijk moeiteloos eerst...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789044354430
3.1 op 5 sterren
Boek cover Gouden kooi van Camilla Läckberg (Onbekend)
Faye en Jack zijn het absolute droompaar. Ze hebben een succesvol bedrijf en wonen in een luxe appartement. Hun dochter Julienne is de bekroning van...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402758368
4.6 op 5 sterren
Boek cover Will Trent - Laatste weduwe van Karin Slaughter (Onbekend)
Onderdeel van de serie Will Trent. Over Laatste weduwe Een onschuldig uitje verandert in een nachtmerrie wanneer Michelle Spivey wordt ontvoerd...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026343322
3.8 op 5 sterren
Boek cover Huis vol leugens van Nicci French (Onbekend)
Huis vol leugens is de nieuwste literaire thriller van Nicci French, hun eerste boek na de veelbekroonde Frieda Klein-serie. De vijfenveertigjarige...
›› meer info