Boek cover Erika Foster 3 - Donker water van Robert Bryndza (Paperback)

Erika Foster 3 - Donker water

In het water zakt het lichaam naar beneden. Op het land begint de nachtmerrie.

Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022585115
Paperback 15,99
4.5 op 5 sterren
uitgever Boekerij
Taal Nederlands
Bindwijze Paperback
Feature Ook los te lezen
Afmetingen 21,5 x 14 x 3,4 cm
Aantal paginas 368 pagina's
Illustraties Nee
Uitgever Boekerij
Extra groot lettertype Nee
Subtitel In het water zakt het lichaam naar beneden. Op het land begint de nachtmerrie.
Thema Qualifier Code 1DDU-GB-ESLF , 3MRBF
Thema Subject Code FH , FFS

Boekbeschrijving

Onderdeel van de serie Erika Foster.

Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidgebr /br /br /br /Het lichaam onder water zinkt snel. Het zal vele jaren stil en ongestoord blijven liggen, maar op het land begint de nachtmerrie pas net.br /br /br /br /Wanneer inspecteur Erika Foster een tip krijgt dat er bewijsmateriaal voor een grote narcoticazaak verstopt ligt in een ongebruikte groeve in een buitenwijk van Londen, gaat ze direct tot een zoekactie over. In de dikke modder worden inderdaad drugs gevonden, maar ook het skelet van een kind. De overblijfselen worden snel geïdentificeerd als de elfjarige Jessica Collins: het vermiste meisje dat zesentwintig jaar geleden overal in het nieuws was.br /br /br /br /Om het verband tussen de nieuwe en de oude zaak te vinden, moet Erika dieper graven en meer zien te ontdekken over de uiteengevallen familie Collins en de oude inspecteur die destijds op deze zaak was gezet: een vrouw die nog altijd wordt geplaagd door het trauma van de onopgeloste moord. Al snel realiseert Erika zich dat iemand niet wil dat deze zaak ooit wordt opgelost, en dat die persoon er alles aan doet om te voorkomen dat Erika de waarheid achterhaalt. Is de dader dichter bij dan ze denkt?br /br /br /br /br /br /De pers over Het meisje in het ijsbr /br /br /br /"Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.' Trouwbr /br /br /"Goed nieuws: er is een nieuwe, sterke Britse inspecteur opgestaan: Erika Foster.' Zinbr /br /br / br /

Gelijkaardige boeken

Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026339936
4.2 op 5 sterren
Boek cover Achter gesloten deuren van B.A. Paris (Paperback)
het perfecte huwelijk of de perfecte leugen?
‘Achter gesloten deuren’ lees je in één ruk uit! In Engeland zijn er meer dan 500.000 exemplaren van verkocht. ‘Achter gesloten deuren’ is...
›› meer info
Nederlands | Druk: 8 | Paperback | 9789022585108
4.5 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 1 - Het meisje in het ijs van Robert Bryndza (Paperback)
Onderdeel van de serie Erika Foster. Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022583227
4.6 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 2 - De stalker in de nacht van Robert Bryndza (Paperback)
Als de moordenaar je in het vizier heeft ben je al zo goed als dood...
Onderdeel van de serie Erika Foster. "Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789024565597
4.2 op 5 sterren
Boek cover De jongen in de sneeuw van Samuel Bjørk (Paperback)
Een Holger Munch thriller
De jongen in de sneeuw, de nieuwe Samuel Bjørk, is het ijzingwekkende vervolg op Ik reis alleen en De doodsvogel met het beroemde rechercheteam...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789400510340
4.7 op 5 sterren
Boek cover Oktober van SØRen Sveistrup (Paperback)
Op de eerste dinsdag van oktober keert Rosa Hartung terug op haar post als minister van Sociale zaken. Na de dramatische verdwijning van haar...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022585566
4.8 op 5 sterren
Boek cover Helen Grace 8 - In de maneschijn van M.J. Arlidge (Paperback)
In het bos schuilt iets duisters
Het meest duistere deel van de serie tot nu toe Er waart iets dodelijks rond in het bos. Eerst moesten de wilde paarden eraan geloven. Nu zijn het...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022584163
4.3 op 5 sterren
Boek cover Kom je spelen? van M.J. Arlidge (Paperback)
Wat als jij eerder dan de politie weet waar de moordenaar zal toeslaan?
Bestsellerauteur M.J. Arlidge schrijft zijn eerste thriller buiten de Helen Grace-serie De manier waarop Arlidge ogenschijnlijk moeiteloos eerst...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022585320
4.5 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 4 - Laatste adem van Robert Bryndza (Paperback)
Hij is je perfecte date. Jij bent zijn volgende slachtoffer…
Onderdeel van de serie Erika Foster. "Een spectaculaire en bloedstollende thriller die je vanaf het begin niet meer loslaat.' Thrillzone.com ...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022586716
4.7 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 5 - Koud bloed van Robert Bryndza (Paperback)
Ze werd verliefd op een moordenaar. Nu is ze er zelf ook een.
Onderdeel van de serie Erika Foster. "Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.' Trouw over Het meisje in het ijs ...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022586723
5 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 6 - Doods geheim van Robert Bryndza (Paperback)
Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig
Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Op een ijzig koude...
›› meer info