Boek cover Erika Foster 3 -   Donker water van Robert Bryndza

Erika Foster 3 - Donker water

In het water zakt het lichaam naar beneden. Op het land begint de nachtmerrie.

14,5
Goed
4.5 op 5 sterren
uitgever Boekerij
Taal Nederlands
Bindwijze Paperback
Afmetingen Afmeting: 21,4 x 14 x 3,4 cm
Aantal paginas 368 pagina's
Illustraties Nee
Auteur(s) Robert Bryndza
Uitgever Boekerij
Extra groot lettertype Nee
Gewicht 504 g
Studieboek Nee
Verpakking breedte 140 mm
Verpakking hoogte 34 mm
Verpakking lengte 214 mm

Boekbeschrijving

Deel 3 in de Erika Foster-serie

Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge

Het lichaam onder water zinkt snel. Het zal vele jaren stil en ongestoord blijven liggen, maar op het land begint de nachtmerrie pas net.

Wanneer inspecteur Erika Foster een tip krijgt dat er bewijsmateriaal voor een grote narcoticazaak verstopt ligt in een ongebruikte groeve in een buitenwijk van Londen, gaat ze direct tot een zoekactie over. In de dikke modder worden inderdaad drugs gevonden, maar ook het skelet van een kind. De overblijfselen worden snel geïdentificeerd als de elfjarige Jessica Collins: het vermiste meisje dat zesentwintig jaar geleden overal in het nieuws was.

Om het verband tussen de nieuwe en de oude zaak te vinden, moet Erika dieper graven en meer zien te ontdekken over de uiteengevallen familie Collins en de oude inspecteur die destijds op deze zaak was gezet: een vrouw die nog altijd wordt geplaagd door het trauma van de onopgeloste moord. Al snel realiseert Erika zich dat iemand niet wil dat deze zaak ooit wordt opgelost, en dat die persoon er alles aan doet om te voorkomen dat Erika de waarheid achterhaalt. Is de dader dichter bij dan ze denkt?


De pers over Het meisje in het ijs

‘Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.’ Trouw

‘Goed nieuws: er is een nieuwe, sterke Britse inspecteur opgestaan: Erika Foster.’ Zin

Gelijkaardige boeken

4.5 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 1 -   Het meisje in het ijs van Robert Bryndza
Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Haar ogen zijn wijd...
›› meer info
4.5 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 1 -   Het meisje in het ijs van Robert Bryndza
Deel 1 in de Erika Foster-serie Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en...
›› meer info
4.7 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 2 -   De stalker in de nacht van Robert Bryndza
Als de moordenaar je in het vizier heeft ben je al zo goed als dood...
‘Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.’ Margriet Het zijn stuk voor...
›› meer info
4.2 op 5 sterren
Boek cover Munch & Kruger 3 -   De jongen in de sneeuw van Samuel Björk
Een Holger Munch thriller
De jongen in de sneeuw, de nieuwe Samuel Bjørk, is het ijzingwekkende vervolg op Ik reis alleen en De doodsvogel met het beroemde rechercheteam...
›› meer info
4.7 op 5 sterren
Boek cover Oktober van SØRen Sveistrup
Op de eerste dinsdag van oktober keert Rosa Hartung terug op haar post als minister van Sociale zaken. Na de dramatische verdwijning van haar...
›› meer info
4.7 op 5 sterren
Boek cover Helen Grace 8 -   In de maneschijn van M.J. Arlidge
In het bos schuilt iets duisters
Deel 8 in de Helen Grace-serie ‘Doet niet onder voor Karin Slaughter… De plot zit prima in elkaar, tot en met de ontknoping.’ Trouw ...
›› meer info
4.7 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 2 -   De stalker in de nacht van Robert Bryndza
Als de moordenaar je in het vizier heeft ben je al zo goed als dood…
‘Stalker in de nacht is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.’ Margriet Het zijn stuk voor stuk...
›› meer info
Boek cover Erika Foster 4 -   Laatste adem van Robert Bryndza
Hij is je perfecte date. Jij bent zijn volgende slachtoffer…
Deel 4 in de Erika Foster-serie ‘Een spectaculaire en bloedstollende thriller die je vanaf het begin niet meer loslaat.’ Thrillzone.com ...
›› meer info
4.7 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 5 -   Koud bloed van Robert Bryndza
Ze werd verliefd op een moordenaar. Nu is ze er zelf ook een.
Deel 5 in de Erika Foster-serie ‘Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.’ Trouw over Het meisje in het ijs ...
›› meer info
4.5 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 6 -   Doods geheim van Robert Bryndza
Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig
‘Met ingrediënten als veel actie, boeiende personages, slimme twists en veel verdachten heeft Bryndza met Doods geheim weer een sterke thriller...
›› meer info