Afbeelding van Verborgen levens

Verborgen levens

Als Rose het huis van haar oma erft, komt ze op het spoor van een lang verborgen familiegeheim

Judith Lennox
20,99
4.3 op 5 sterren
uitgever Boekerij
Taal Nederlands
Bindwijze Paperback
Afmetingen 21,6 x 14,1 x 3,9 cm
Aantal paginas 432 pagina's
Illustraties Nee
Uitgever Boekerij
Extra groot lettertype Nee
NUR code 302
Subtitel Als Rose het huis van haar oma erft, komt ze op het spoor van een lang verborgen familiegeheim

Beschrijving product



Een episch verhaal vol geheimen, jaloezie, passie en spanning in het Engeland van de twintigste eeuw



Voor de lezers van Kate Morton en Rachel Hore



Na de dood van haar oma erft Rose Martineau tot haar grote verbazing een huis op het platteland van Sussex. Het mysterieuze huis was ooit van haar oma's jongere zus Sadie, over wie Rose tot voor kort nog nooit iets had gehoord. Wie was Sadie, en waarom had zij geen contact meer met haar zus? Rose' zoektocht naar de antwoorden brengt haar terug naar de jaren dertig van de twintigste eeuw.



Intussen heeft Rose in haar dagelijks leven ook genoeg te verwerken: haar bestaan wordt overhoop gehaald door een schandaal dat haar huwelijk dreigt te verwoesten. Verscheurd tussen heden en verleden ontdekt Rose dat ze pas aan haar eigen toekomst kan werken als ze de geheimen van Sadies verleden heeft weten te ontrafelen.





Over de boeken van Judith Lennox



"Een prachtige, breed opgezette roman. " Libelle


"Om heerlijk bij weg te dromen.' Flair


"Ik ben helemaal verliefd geworden op Judith Lennox' schrijfstijl – ze is een fantastische verhalenverteller.' Jill Mansell



"Een prachtig uitgewerkte, warme roman.' Daily Mail

Gelijkaardige artikelen

Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022582107

Corina Bomann
4.3 op 5 sterren
Afbeelding van De rozentuin
Alexa en haar moeder hebben een moeizame relatie. Maar kennen ze elkaar wel echt?
Van de boeken van Corina Bomann werden al meer dan 70.000 exemplaren verkocht in Nederland en Vlaanderen Alexa heeft zo lang ze zich kan...
›› meer info

Sarah Lark
4.5 op 5 sterren
Afbeelding van Nieuw-Zeeland: Rata Station 2 - De zang van de hoornschelp
In dit tweede, los te lezen, boek van de Rata Station-serie reis je terug naar Nieuw-Zeeland in de 19e eeuw, waar twee jonge vrouwen moeten vechten...
›› meer info

Kate Morton
3.3 op 5 sterren
Afbeelding van De dochter van de klokkenmaker
Eindelijk weer een nieuw boek van de auteur van Aan de rand van het meer Voor de lezers van Santa Montefiore en Kristin Hannah Een groep jonge,...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789401610247

Lucinda Riley
4.7 op 5 sterren
Afbeelding van De Zeven Zussen 5 - Maan
Tiggy's verhaal
Onderdeel van de serie De Zeven Zussen. Na de dood van haar vader vertrekt Tiggy D'Aplièse naar de afgelegen bossen van Schotland om daar te...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789401610445

Lucinda Riley
4.3 op 5 sterren
Afbeelding van De olijfboom
Tijdens een zwoele zomer in Cyprus wordt de jonge Helena voor het eerst in haar leven verliefd. Nu, vierentwintig jaar later, erft ze het...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789401611039

Lucinda Riley
3.9 op 5 sterren
Afbeelding van De Zeven Zussen 6 - Zon
Electra's verhaal
Electra heeft het allemaal voor elkaar: ze is bloedmooi, schatrijk en wereldberoemd. Maar achter dit perfecte plaatje gaat een kwetsbare jonge vrouw...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022589052

Corina Bomann
4.6 op 5 sterren
Afbeelding van Vrouwen van de Leeuwenhof 1 - Agnetas erfenis
Een machtige familie. Een prachtig Zweeds landgoed. Een hartverscheurende keuze.
Meeslepende roman over een machtige familie, een prachtig Zweeds landgoed en een vrouw die een hartverscheurende keuze moet maken tussen liefde en...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789401612074

Lucinda Riley
4.3 op 5 sterren
Afbeelding van De vlinderkamer
Het leven van Posy Montague staat in het teken van de natuur: als kind ving ze vlinders met haar vader, ze was de eerste vrouwelijke student...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789048835430

Susan Smit
4.1 op 5 sterren
Afbeelding van Tropenbruid
roman
'Een prachtig verhaal over moed en verlangen, met diepe inzichten over het oude Indië' Yvonne Keuls Amsterdam, 1907. Het weesmeisje Anna droomt van...
›› meer info