Afbeelding van Niets te vrezen

Niets te vrezen

Karen Rose
12,99
4.4 op 5 sterren
uitgever Have, Ten
Taal Nederlands
Bindwijze E-book
Aantal paginas 443 pagina's
Ebook formaat EPUB met digitaal watermerk
Illustraties Nee
Uitgever Have, Ten
Lees dit ebook op Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet) | Overige e-reader
NUR code 332
Thema Qualifier Code 5JA
Thema Subject Code FH

Beschrijving product

Een nieuwe thriller van bestsellerauteur Karen Rose, de koningin van Romantic Suspense. "Niets te vrezen' 'is wederom doorspekt met spanning, erotiek, intriges, moord en bedrog.


Dana runt in Chicago een opvanghuis voor vrouwen. Wanneer ze onderdak biedt aan Sue kan ze niet vermoeden welk onheil ze binnenhaalt. Sue is net vrijgekomen en vastbesloten wraak te nemen op iedereen die verantwoordelijk is voor haar gevangenisstraf. Het ontvoeren van een 11-jarige jongen is daarin nog maar de eerste stap. Dana krijgt steeds meer achterdocht bij Sue's verhaal en zodra er in haar buurt gruwelijke moorden worden gepleegd, weet Dana dat dit nog slechts het begin is…


Karen Rose schrijft thrillers die wereldwijde bestsellers zijn. Voor haar boeken werd zij meermaals bekroond. Karen Rose woont en werkt in Florida.

Gelijkaardige artikelen

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026133985

Karen Rose
4.6 op 5 sterren
Afbeelding van De dood in haar ogen
Meeslepende, huiveringwekkende spanning van topauteur Karen Rose Tijdens een brute aanval in het verleden werd het gezicht van psychologe Eve...
›› meer info

Karen Rose
4.3 op 5 sterren
Afbeelding van Wreed weerzien
'Wreed weerzien' van Karen Rose is een thriller over wat er kan gebeuren als je elkaar na jaren weer opzoekt en er een groot geheim boven water...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026136283

Karen Rose
4.1 op 5 sterren
Afbeelding van Verbroken stilte
Na een traumatiserende ontvoering staat Daphne s baas erop dat ze even verlof neemt. Maar zodra ze hoort over de zaak `Angel , komt daar wat haar...
›› meer info

Karen Rose
3.9 op 5 sterren
Afbeelding van Niemand zeggen
Karen Rose schreef een nieuwe meesterlijke thriller: 'Niemand zeggen'. Voor de fans van Tess Gerritsen en Karin Slaughter. Recensie van...
›› meer info

Karen Rose
4.7 op 5 sterren
Afbeelding van In de val
Zodra de prille relatie tussen Steven en Jenna lijkt te kunnen gaan werken, zet een seriemoordenaar zijn val. In de hoop Jenna daarin te kunnen laten...
›› meer info

Karen Rose
4.7 op 5 sterren
Afbeelding van In het vizier
Terwijl een seriemoordenaar steeds gruwelijker te werk gaat, ontwikkelt zich een gepassioneerde relatie tussen Kristen en Abe, zelfs nu de moordenaar...
›› meer info

Karen Rose
4.5 op 5 sterren
Afbeelding van Op het spel
Een nieuwe thriller van bestsellerauteur Karen Rose, de koningin van Romantic Suspense. "Op het spel'is wederom doorspekt met spanning, erotiek,...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402311501

Robert Bryndza
4.5 op 5 sterren
Afbeelding van Erika Foster 3 - Donker water
In het water zakt het lichaam naar beneden. Op het land begint de nachtmerrie.
Onderdeel van de serie Erika Foster. Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van Karin Slaughter...
›› meer info

Karen Rose
4.1 op 5 sterren
Afbeelding van Het kwaad in jou
Volgens haar moeder is Taylors vader een monster maar nu ze hem kent blijkt het tegenovergestelde. Taylor gaat nieuwe familiebanden aan maar er...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026147777

Karen Rose
5 op 5 sterren
Afbeelding van Nergens veilig
Iemand bedreigt de patiënten van psychiater Tess Ciccotelli, dwingt hen tot zelfdoding en zorgt dat het lijkt of Tess schuld heeft. Dan richt het...
›› meer info