Boek cover De nachtroos van Lucinda Riley (Onbekend)

De nachtroos

Nederlands | 1e druk | E-book | 9789401609968
Onbekend 11,99
4.7 op 5 sterren
uitgever Xander Uitgevers B.V.
Taal Nederlands
Bindwijze E-book
Aantal paginas 473 pagina's
Ebook formaat EPUB met digitaal watermerk
Illustraties Nee
Uitgever Xander Uitgevers B.V.
Lees dit ebook op Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet) | Overige e-reader
Thema Subject Code FRH

Boekbeschrijving

Jaipur, India, 1911. Vlak voor het uitbreken van de Eerste Wereldoorlog reist de el arige Anahita met de familie van een rijke vriendin mee naar Engeland. Daar ontmoet ze de jonge Donald Astbury, erfgenaam van het prachtige, afgelegen landgoed Astbury, en zijn sluwe moeder. De reis naar Engeland verloopt door deze ontmoeting heel anders dan Anahita ooit had kunnen denken… Een eeuw later komt actrice Rebecca Bradley voor een nieuwe film naar het inmiddels vervallen landgoed. Ze hoopt daar te kunnen ontsnappen aan de paparazzi en roddels die haar in Amerika achtervolgen. Tijdens het filmen ontmoet ze de Indiase Ari Malik, die naar Astbury is gekomen op zoek naar zijn familiegeschiedenis. Samen ontrafelen ze de duistere geheimen rond Astbury Hall en komen steeds dichter bij de waarheid die decennialang verborgen bleef.

Gelijkaardige boeken

Nederlands | 1e druk | E-book | 9789401608299
4.6 op 5 sterren
Boek cover De Zeven Zussen 1 - De zeven zussen van Lucinda Riley (Onbekend)
Maia's verhaal
Onderdeel van de serie De Zeven Zussen. Na de plotselinge dood van hun vader komen Maia en haar zussen bij elkaar in hun ouderlijk huis, een...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | E-book | 9789401608305
4.6 op 5 sterren
Boek cover De Zeven Zussen 2 - Storm van Lucinda Riley (Onbekend)
Ally's verhaal
Onderdeel van de serie De Zeven Zussen. Ally D'Aplièses zeilvakantie is bijna ten einde als ze bericht krijgt over de plotselinge dood van haar...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | E-book | 9789401609524
4.8 op 5 sterren
Boek cover De Zeven Zussen 4 - Parel van Lucinda Riley (Onbekend)
Cece's verhaal
Onderdeel van de serie De Zeven Zussen. CeCe heeft altijd het gevoel gehad dat ze nergens echt bij hoorde. De dood van haar vader is een keerpunt...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | E-book | 9789401609906
4.7 op 5 sterren
Boek cover De lavendeltuin van Lucinda Riley (Onbekend)
Na de dood van haar moeder erft Emilie de la Martinières het familiekasteel aan de zonnige Côte d'Azur. Maar aan het huis kleven ook hoge schulden...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | E-book | 9789402311662
3.3 op 5 sterren
Boek cover De dochter van de klokkenmaker van Kate Morton (Onbekend)
Eindelijk weer een nieuw boek van de auteur van Aan de rand van het meer Voor de lezers van Santa Montefiore en Kristin Hannah Een groep jonge,...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | E-book | 9789401610254
4.7 op 5 sterren
Boek cover Het meisje op de rots van Lucinda Riley (Onbekend)
Met een gebroken hart verlaat Grania Ryan New York om terug te keren naar haar ouderlijk huis aan de Ierse kust. Daar ontmoet ze op een stormachtige...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | E-book | 9789401610452
4.2 op 5 sterren
Boek cover De olijfboom van Lucinda Riley (Onbekend)
Tijdens een zwoele zomer in Cyprus wordt de jonge Helena voor het eerst in haar leven verliefd. Nu, vierentwintig jaar later, erft ze het...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | E-book | 9789401610490
4.7 op 5 sterren
Boek cover De Zeven Zussen 5 - Maan van Lucinda Riley (Onbekend)
Tiggy's verhaal
Onderdeel van de serie De Zeven Zussen. Na de dood van haar vader vertrekt Tiggy D'Aplièse naar de afgelegen bossen van Schotland om daar te...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | E-book | 9789024581139
4.4 op 5 sterren
Boek cover De tweeling van Summerbourne van Emma Rous (Onbekend)
De tweeling van Summerbourne van Emma Rous is een prachtige roman vol onverwachte plotwendingen over een familie met geheimen. Perfect voor lezers...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | E-book | 9789401610520
4.5 op 5 sterren
Boek cover De orchideeëntuin van Lucinda Riley (Onbekend)
Als kind bracht Julia Forrester uren door op het landgoed van Wharton Park. Haar lievelingsplek was de kas waar haar opa exotische orchideeën...
›› meer info