Boek cover De nachtroos van Lucinda Riley (Paperback)

De nachtroos

Nederlands | 1e druk | Paperback | 9789401609937
Paperback 20,99
4.7 op 5 sterren
uitgever Xander Uitgevers B.V.
Taal Nederlands
Bindwijze Paperback
Afmetingen 21,5 x 14,1 x 4,9 cm
Aantal paginas 592 pagina's
Illustraties Nee
Uitgever Xander Uitgevers B.V.
Extra groot lettertype Nee

Boekbeschrijving

Jaipur, India, 1911. Vlak voor het uitbreken van de Eerste Wereldoorlog reist de elf jarige Anahita met de familie van een rijke vriendin mee naar Engeland. Daar ontmoet ze de jonge Donald Astbury, erfgenaam van het prachtige, afgelegen landgoed Astbury, en zijn sluwe moeder. De reis naar Engeland verloopt door deze ontmoeting heel anders dan Anahita ooit had kunnen denken…
Een eeuw later komt actrice Rebecca Bradley voor een nieuwe film naar het inmiddels vervallen landgoed. Ze hoopt daar te kunnen ontsnappen aan de paparazzi en roddels die haar in Amerika achtervolgen. Tijdens het filmen ontmoet ze de Indiase Ari Malik, die naar Astbury is gekomen op zoek naar zijn familiegeschiedenis. Samen ontrafelen ze de duistere geheimen rond Astbury Hall en komen steeds dichter bij de waarheid die decennialang verborgen bleef.

Gelijkaardige boeken

Nederlands | 1e druk | Paperback
4.7 op 5 sterren
Boek cover De lavendeltuin van Lucinda Riley (Paperback)
Een notitieboek onthult een oud familiegeheim en verbindt twee vrouwen die elkaar nooit zullen kennen. Frankrijk, 1998. Emilie staat er na het...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | Paperback | 9789401607988
4.6 op 5 sterren
Boek cover De zeven zussen 2 - Storm van Lucinda Riley (Paperback)
Ally D'Aplièses zeilvakantie is bijna ten einde als ze bericht krijgt over de plotselinge dood van haar vader. Zo snel ze kan vliegt ze naar huis om...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | Paperback | 9789401608718
4.7 op 5 sterren
Boek cover De zeven zussen 3- Schaduw van Lucinda Riley (Paperback)
Star D'Aplièse staat op een keerpunt in haar leven. Na de dood van haar vader, heeft ook zij net als haar zussen, de opdracht gekregen op zoek te...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | Paperback | 9789401609326
4.7 op 5 sterren
Boek cover De zeven zussen 4 - Parel van Lucinda Riley (Paperback)
CeCe heeft altijd het gevoel gehad dat ze nergens echt bij hoorde. De dood van haar vader is een keerpunt in haar leven. Nu haar zusje Star, met wie...
›› meer info
Nederlands | 15e druk | Paperback | 9789401609371
4.5 op 5 sterren
Boek cover De zeven zussen 1 - De zeven zussen van Lucinda Riley (Paperback)
Maia's verhaal
Na de plotselinge dood van hun vader komen Maia en haar zussen bij elkaar in hun ouderlijk huis, een prachtig landhuis aan het Meer van Genève. De...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | Hardcover | 9789026145094
Boek cover Nieuw-Zeeland: Rata Station - De zang van de hoornschelp van Sarah Lark (Hardcover)
De boeken van Sarah Lark slepen je mee naar het Nieuw-Zeeland van de 19e en 20e eeuw. "De zang van de hoornschelp' is het tweede boek dat zich...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | Paperback | 9789022572573
3.5 op 5 sterren
Boek cover De dochter van de klokkenmaker van Kate Morton (Paperback)
Eindelijk weer een nieuw boek van de auteur van Aan de rand van het meer Voor de lezers van Santa Montefiore en Kristin Hannah Een groep jonge,...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | Paperback | 9789401610247
4.7 op 5 sterren
Boek cover De zeven zussen - Maan van Lucinda Riley (Paperback)
Na de dood van haar vader vertrekt Tiggy D'Aplièse naar de afgelegen bossen van Schotland om daar te doen wat ze het liefste doet: werken met...
›› meer info
Nederlands | Paperback | 9789401610056
5 op 5 sterren
Boek cover Het meisje op de rots van Lucinda Riley (Paperback)
Twee families voor altijd verbonden door een noodlottig besluit Grania Ryan is na tien jaar New York terug in haar geboortedorp in Ierland. Tijdens...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | Paperback | 9789401610445
Boek cover De olijfboom van Lucinda Riley (Paperback)
Tijdens een zwoele zomer in Cyprus is de jonge Helena voor het eerst in haar leven verliefd. Nu, vierentwintig jaar later, erft ze het vakantiehuis...
›› meer info