Afbeelding van Scherven van hoop

Scherven van hoop

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789029728119

Gemma Liviero
12,99
4.8 op 5 sterren
uitgever Kokboekencentrum Fictie
Taal Nederlands
Bindwijze E-book
Aantal paginas 404 pagina's
Ebook formaat EPUB met digitaal watermerk
Illustraties Nee
Uitgever Kokboekencentrum Fictie
Lees dit ebook op Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet) | Overige e-reader
Gemiddelde leestijd 11 h
NUR code 342

Beschrijving product

"Scherven van hoop' van Gemma Liviero: een aangrijpend oorlogsverhaal over een Nazi-arts, een Joodse vrouw en een klein meisje, wier wegen op een bijzondere manier samenkomen. Drie verschillende mensen proberen op hun eigen manier om te gaan met de verschrikkingen van de oorlog. Willem, een Nazi-arts met gewetenswroeging; Elsi, een jonge Joodse vrouw die probeert te overleven in een getto dat door de Duitse bezetter in Polen is gesticht; en Matilda, een meisje dat vastgehouden wordt in een Lebensborn kliniek waar het Arische ras wordt verbeterd. Wanneer hun wegen zich kruisen, vechten ze samen voor een nieuw bestaan. Maar de oorlog laat diepe sporen na.

Gelijkaardige artikelen


Pauline Kok-Schurgers
4.4 op 5 sterren
Afbeelding van Het vergeten kamp
Het waargebeurde verhaal van een Nederlands meisje in een Jappenkamp
In 1942 geeft het Nederlandse leger in Nederlands-Indië zich over aan het Japanse leger. Alle Nederlanders worden opgesloten in kampen, en Paulines...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789044344974

Sue Monk Kidd
4.5 op 5 sterren
Afbeelding van Witte vleugels zwarte vleugels
Witte vleugels - zwarte vleugels
Een juweel van een boek!' Oprah Winfrey Charleston, South Carolina, begin 19e eeuw Voor haar elfde verjaardag krijgt Sarah het tienjarige...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402303766

Kristin Hannah
4.6 op 5 sterren
Afbeelding van De nachtegaal
het uitbreken van de oorlog drijft twee zussen uit elkaar. Moet je je familie in gevaar brengen om levens te redden?
De zussen Viann en Isabelle hebben altijd een goede band gehad, ondanks hun verschillen. Isabelle, de jongste en brutaalste van de twee, woont in...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789044346046

Maria Boonzaaijer
4.6 op 5 sterren
Afbeelding van Joodse buren
Amsterdam 1943. Op een zondagmorgen snelt Josefien Langeveldt, moeder van acht kinderen, met haar doodzieke baby Lise naar de huisarts. Onderweg...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789029726986

Jodi Daynard
4 op 5 sterren
Afbeelding van De vroedvrouw van Braintree
"De vroedvrouw van Braintree' van Jodi Daynard is het schitterende verhaal over een moedige jonge vrouw en haar zoektocht naar onafhankelijkheid en...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026146305

Diney Costeloe
4.7 op 5 sterren
Afbeelding van Het meisje zonder naam
Gebaseerd op historische feiten: tijdens de Blitz raakt Lisa bewusteloos wanneer een bom vlakbij ontploft. Wanneer ze bijkomt in het ziekenhuis weet...
›› meer info

Judith Lennox
4.3 op 5 sterren
Afbeelding van Verborgen levens
Als Rose het huis van haar oma erft, komt ze op het spoor van een lang verborgen familiegeheim
Een episch verhaal vol geheimen, jaloezie, passie en spanning in het Engeland van de twintigste eeuw Voor de lezers van Kate Morton en Rachel Hore ...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789043530484

Lynn Austin
4.6 op 5 sterren
Afbeelding van Anker in de storm
roman
"Anker in de storm' van Lynn Austin: in dit vervolg op bestseller "Dochters van de kust' huurt de jonge Anna een privédetective in om meer te weten...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789043531399

Mario Escobar
4.7 op 5 sterren
Afbeelding van Het schooltje van Auschwitz
Het waargebeurde verhaal van de vrouw die vrijwillig op de trein stapte en hoop bracht naar een van de donkerste plekken
"Het schooltje van Auschwitz' van Mario Escobar is het waargebeurde verhaal van een vrouw die vrijwillig op de trein stapte en hoop bracht naar een...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789048835447

Susan Smit
4.1 op 5 sterren
Afbeelding van Tropenbruid
Amsterdam, 1907. Het weesmeisje Anna droomt van een ander, grootser leven. Op een dag reageert ze op een advertentie waarin een ambtenaar in...
›› meer info