Boek cover Breng me terug van B.A. Paris (Onbekend)

Breng me terug

Nederlands | 1e druk | 9789026342943
Onbekend 20
3.6 op 5 sterren
uitgever Ambo|Anthos
Taal Nederlands
Afmetingen 21,5 x 13,6 x 2,8 cm
Aantal paginas 326 pagina's
Illustraties Nee
Uitgever Ambo|Anthos
Bindwijze Paperback
Extra groot lettertype Nee

Boekbeschrijving

Breng me terug is de nieuwe thriller van bestsellerauteur B.A. Paris, bekend van Achter gesloten deuren en Gebroken. Een jong stel rijdt door Frankrijk en stopt onderweg bij een benzinestation. Finn stapt uit om te tanken en te betalen, maar wanneer hij terugkomt bij de auto is Layla spoorloos verdwenen. Ze wordt nooit teruggevonden. Twaalf jaar later is Finn verloofd en gelukkig – zijn verleden heeft hij achter zich gelaten. Tot hij op een middag thuiskomt van zijn werk en zijn verloofde op de bank ziet zitten. Ze houdt iets in haar handen, houdt het tegen het licht. Een object zonder enige waarde, behalve voor Finn en Layla. Is zijn eerste liefde teruggekeerd? Of speelt iemand een spel met hen? Breng me terug van B.A. Paris gaat over de impact van een verdwijning. En over het feit dat iedereen wel iets te verbergen heeft…

Lees hier het interview met B.A. Paris over Breng me terug.

Gelijkaardige boeken

Nederlands | 3e druk | 9789022576229
4.5 op 5 sterren
Boek cover Helen Grace 1 - Iene Miene Mutte van M. J. Arlidge (Onbekend)
De een leeft. De ander sterft. Kies maar...
Deel 1 in de bestsellerserie over Helen Grace Het meisje was amper nog in leven toen ze het bos uit kwam lopen. Het verhaal van haar ontvoering...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | 9789026339936
4.2 op 5 sterren
Boek cover Achter gesloten deuren van B.A. Paris (Onbekend)
het perfecte huwelijk of de perfecte leugen?
‘Achter gesloten deuren’ lees je in één ruk uit! In Engeland zijn er meer dan 500.000 exemplaren van verkocht. ‘Achter gesloten deuren’ is...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | 9789026342493
4.3 op 5 sterren
Boek cover Gebroken van B.A. Paris (Onbekend)
BA Paris schreef met Gebroken een waardige opvolger van Achter gesloten deuren. Paris is een auteur van wereldformaat en met Gebroken bevestigt ze...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | 9789022582855
4.5 op 5 sterren
Boek cover Helen Grace 7 - Klein klein kleutertje van M. J. Arlidge (Onbekend)
De wraak van een gekwetste vrouw zal genadeloos zijn...
Niet eerder steeg een thrillerserie zo snel in waardering als deze van M.J. Arlidge Het zevende deel in de bestsellerserie over Helen Grace Vroeg...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | 9789402701562
4.3 op 5 sterren
Boek cover Gespleten van Karin Slaughter (Onbekend)
"Karin Slaughter is wederom in bloedvorm.' ★★★★ Telegraaf Andrea Cooper kent haar moeder door en door. Maar wanneer het restaurant waar...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | 9789022583227
4.6 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 2 - De stalker in de nacht van Robert Bryndza (Onbekend)
Als de moordenaar je in het vizier heeft ben je al zo goed als dood...
"Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.' Margriet Het zijn stuk voor stuk...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | 9789400510067
4.5 op 5 sterren
Boek cover IJskoud van Suzanne Vermeer (Onbekend)
In 1993 verdwijnt tijdens nieuwjaarsnacht de zestienjarige Johanna van Vliet op mysterieuze wijze. De politie staat voor een raadsel, het lijkt alsof...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | 9789022585566
4.8 op 5 sterren
Boek cover Helen Grace 8 - In de maneschijn van M. J. Arlidge (Onbekend)
In het bos schuilt iets duisters
Het meest duistere deel van de serie tot nu toe Er waart iets dodelijks rond in het bos. Eerst moesten de wilde paarden eraan geloven. Nu zijn het...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | 9789022585115
4.5 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 3 - Donker water van Robert Bryndza (Onbekend)
In het water zakt het lichaam naar beneden. Op het land begint de nachtmerrie.
Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Het lichaam onder...
›› meer info