Afbeelding van Het meisje zonder naam

Het meisje zonder naam

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026146305

Diney Costeloe
11,99
4.7 op 5 sterren
uitgever de Fontein Romans & Spanning
Taal Nederlands
Bindwijze E-book
Aantal paginas 442 pagina's
Ebook formaat EPUB met digitaal watermerk
Illustraties Nee
Uitgever de Fontein Romans & Spanning
Lees dit ebook op Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet) | Overige e-reader
Gemiddelde leestijd 12 h
NUR code 302

Beschrijving product

Gebaseerd op historische feiten: tijdens de Blitz raakt Lisa bewusteloos wanneer een bom vlakbij ontploft. Wanneer ze bijkomt in het ziekenhuis weet niemand wie ze is – zijzelf ook niet… Diney Costeloe verovert lezersharten over de hele wereld. Haar nieuwe roman "Het meisje zonder naam' ("The Girl With No Name') is net als de wereldhit "De verloren kinderen' ("The Throwaway Children') een aangrijpend relaas, gebaseerd op historische feiten.
  • Lisa Becker is 13 als haar moeder een van de laatste felbegeerde plekken op een Kindertransport weet te bemachtigen. In Londen, alleen, de taal niet machtig, moet ze zich in een voor haar vreemde wereld redden. Dat lukt haar wonderwel, met de hulp van haar pleegouders en vrienden. Maar dan begint de Blitz. Lisa raakt bewusteloos als een bom vlakbij ontploft, en wanneer ze bijkomt in het ziekenhuis weet niemand wie ze is – zijzelf ook niet…



  • "Een aangrijpend opgetekend portret. De schrijver weet je met haar oog voor detail moeiteloos het verhaal in te trekken.' - TheBookBag.co.uk

    Gelijkaardige artikelen

    Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026140631

    Diney Costeloe
    4.2 op 5 sterren
    Afbeelding van De verloren kinderen
    Het ontroerende en aangrijpende verhaal van kinderen die na de Tweede Wereldoorlog naar Australië werden vervoerd. "De verloren kinderen' van Diney...
    ›› meer info
    Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402753905

    Heather Morris
    4.7 op 5 sterren
    Afbeelding van De tatoeëerder van Auschwitz
    het waargebeurde verhaal van de uitzonderlijke liefde tussen gevangene 32407 en 4562
    Een indrukwekkend levens- en liefdesverhaal voor de lezers van De man die naar Auschwitz wilde en De jongen in de gestreepte pyjama In april 1942...
    ›› meer info
    Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789029726986

    Jodi Daynard
    4 op 5 sterren
    Afbeelding van De vroedvrouw van Braintree
    "De vroedvrouw van Braintree' van Jodi Daynard is het schitterende verhaal over een moedige jonge vrouw en haar zoektocht naar onafhankelijkheid en...
    ›› meer info
    Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789029728119

    Gemma Liviero
    4.8 op 5 sterren
    Afbeelding van Scherven van hoop
    "Scherven van hoop' van Gemma Liviero: een aangrijpend oorlogsverhaal over een Nazi-arts, een Joodse vrouw en een klein meisje, wier wegen op een...
    ›› meer info

    Judith Lennox
    4.3 op 5 sterren
    Afbeelding van Verborgen levens
    Als Rose het huis van haar oma erft, komt ze op het spoor van een lang verborgen familiegeheim
    Een episch verhaal vol geheimen, jaloezie, passie en spanning in het Engeland van de twintigste eeuw Voor de lezers van Kate Morton en Rachel Hore ...
    ›› meer info
    Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402311495

    Kristin Hannah
    4.6 op 5 sterren
    Afbeelding van Aan het einde van de wereld
    een hartverscheurende roman over verlies, familiebanden en de kracht van liefde
    Een prachtig en spannend verhaal over liefde, verlies en het gevecht om het bestaan te midden van de oerkrachten van de natuur Voor een gezin in...
    ›› meer info
    Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789048841790

    Roxane van Iperen
    4.6 op 5 sterren
    Afbeelding van t Hooge Nest
    'Wanneer er gevochten moet worden, moet er maar gevochten worden. Je kunt jezelf niet ontrouw worden. Je kunt jezelf ook niets wijsmaken. We stonden...
    ›› meer info
    Nederlands | E-book | 9789024581139

    Emma Rous
    4.2 op 5 sterren
    Afbeelding van De tweeling van Summerbourne
    De tweeling van Summerbourne van Emma Rous is een prachtige roman vol onverwachte plotwendingen over een familie met geheimen. Perfect voor lezers...
    ›› meer info
    Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026148088

    Diney Costeloe
    4.5 op 5 sterren
    Afbeelding van Familie op de vlucht
    Duitsland 1937. Een joods gezin is slachtoffer van steeds verdergaande discriminatie en bedreiging. Als Kurt wordt opgepakt ziet Ruth geen andere...
    ›› meer info
    Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026149665

    Diney Costeloe
    4.4 op 5 sterren
    Afbeelding van De verloren vader
    In 1921 plant iemand in het geheim een boom voor "een onbekende soldaat', maar wie deed dat en waarom? Tachtig jaar later gaat Rachel op onderzoek...
    ›› meer info