Afbeelding van Op het spel

Op het spel

Karen Rose
6,49
4.5 op 5 sterren
uitgever de Fontein Romans & Spanning
Taal Nederlands
Bindwijze E-book
Ebook formaat EPUB met digitaal watermerk
Illustraties Nee
Uitgever de Fontein Romans & Spanning
Lees dit ebook op Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet) | Overige e-reader
Gemiddelde leestijd 16 h
NUR code 332
Thema Qualifier Code 5JA
Thema Subject Code FFP , FRM , FRX , FYT , FFP

Beschrijving product

Een nieuwe thriller van bestsellerauteur Karen Rose, de koningin van Romantic Suspense. "Op het spel'is wederom doorspekt met spanning, erotiek, intriges, moord en bedrog.


Wanneer een netwerk van mensenhandel wordt opgerold, realiseert "special agent' Kate Coppola zich dat dit slechts het topje van de ijsberg is. Haar collega Decker Davenport ontdekt dat er ook tieners worden misbruikt voor webcamseks en de twee slaan de handen ineen om de zaak op te lossen. Hun onderzoek naar het grimmige netwerk wordt met het uur moeilijker en gevaarlijker. Terwijl Kate en Decker dichter naar elkaar toegroeien, is de dader systematisch bezig alle sporen te wissen. Hij is nietsontziend, zelfs als dat betekent dat er mensen voor uit de weg geruimd moeten worden. Elke minuut telt…


Eerdere titels van Karen Rose "Sterf voor mij', "Schreeuw voor mij', "Moord voor mij', "De dood in haar ogen', "De mond gesnoerd', "Van mij alleen', "In vertrouwen', "Heb je me gemist', "Over de schreef', "Op de hielen',' Niemand zeggen', "In de val', "In het donker', "In het vizier', werden met mooie recensies overladen.


"Karen Rose schrijft zulke goed uitgewerkte thrillers dat je hartslag ervan omhoogschiet en je de pagina's steeds sneller wilt omslaan.' Book Page


"Karen Rose bezorgt je koude rillingen.' Tess Gerritsen

Gelijkaardige artikelen

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026133985

Karen Rose
4.6 op 5 sterren
Afbeelding van De dood in haar ogen
Meeslepende, huiveringwekkende spanning van topauteur Karen Rose Tijdens een brute aanval in het verleden werd het gezicht van psychologe Eve...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026136283

Karen Rose
4.1 op 5 sterren
Afbeelding van Verbroken stilte
Na een traumatiserende ontvoering staat Daphne s baas erop dat ze even verlof neemt. Maar zodra ze hoort over de zaak `Angel , komt daar wat haar...
›› meer info

Karen Rose
4.6 op 5 sterren
Afbeelding van Op de hielen
Karen Rose, de koningin van de romantische spanning. De spanning van Karin Slaughter vermengd met de romantiek van Nora Roberts. 'Op de hielen' is...
›› meer info

Karen Rose
3.9 op 5 sterren
Afbeelding van Niemand zeggen
Karen Rose schreef een nieuwe meesterlijke thriller: 'Niemand zeggen'. Voor de fans van Tess Gerritsen en Karin Slaughter. Recensie van...
›› meer info

Karen Rose
4.7 op 5 sterren
Afbeelding van In de val
Zodra de prille relatie tussen Steven en Jenna lijkt te kunnen gaan werken, zet een seriemoordenaar zijn val. In de hoop Jenna daarin te kunnen laten...
›› meer info

Karen Rose
4.4 op 5 sterren
Afbeelding van In het donker
Een nieuwe thriller van bestsellerauteur Karen Rose, de koningin van Romantic Suspense. "In het donker' is wederom doorspekt met spanning, erotiek,...
›› meer info

Karen Rose
4.7 op 5 sterren
Afbeelding van In het vizier
Terwijl een seriemoordenaar steeds gruwelijker te werk gaat, ontwikkelt zich een gepassioneerde relatie tussen Kristen en Abe, zelfs nu de moordenaar...
›› meer info

Karen Rose
4.4 op 5 sterren
Afbeelding van Niets te vrezen
Een nieuwe thriller van bestsellerauteur Karen Rose, de koningin van Romantic Suspense. "Niets te vrezen' 'is wederom doorspekt met spanning,...
›› meer info

Karen Rose
4.1 op 5 sterren
Afbeelding van Het kwaad in jou
Volgens haar moeder is Taylors vader een monster maar nu ze hem kent blijkt het tegenovergestelde. Taylor gaat nieuwe familiebanden aan maar er...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026147777

Karen Rose
5 op 5 sterren
Afbeelding van Nergens veilig
Iemand bedreigt de patiënten van psychiater Tess Ciccotelli, dwingt hen tot zelfdoding en zorgt dat het lijkt of Tess schuld heeft. Dan richt het...
›› meer info