Afbeelding van De belevenissen van een muurbloem

De belevenissen van een muurbloem

Stephen Chbosky
5
4.5 op 5 sterren
uitgever Prometheus
Taal Nederlands
Bindwijze Hardcover
Afmetingen 15 x 9,8 x 3,2 cm
Aantal paginas 254 pagina's
Aanbevolen leeftijd 14 - 17 jaar
Illustraties Nee
Uitgever Prometheus
Extra groot lettertype Nee
Gemiddelde leestijd 6 h
NUR code 285

Beschrijving product

Charlie gaat naar de bovenbouw. Hij is zeker geen sukkel, maar populair is hij ook niet. Zijn verlegen, hyperintelligente en sociaal onaangepaste karakter zorgt ervoor dat hij een muurbloem blijft.
Charlie probeert op zijn eigen manier vat te krijgen op de wereld van dates, familiedrama's, seks en drugs. Gelukkig heeft hij vrienden die hem hier af en toe bij helpen. Op zijn eigen unieke, aandoenlijke en aangrijpende manier vertelt Charlie zijn verhaal aan de enige persoon die hij vertrouwt.
Aan jou.

Deze bestseller werd in 2012 verfilmd onder de titel The Perks of Being a Wallflower met in de hoofdrollen Logan Lerman en Emma Watson, die wereldwijd bekend werd als Hermione Granger in Harry Potter.

Gelijkaardige artikelen


Stephen Chbosky
4.6 op 5 sterren
Afbeelding van Perks of Being a Wallflower
The Perks of Being a Wallflower is a deeply affecting coming-of-age story that will spirit you back to those wild and poignant roller-coaster days...
›› meer info

Nicola Yoon
4.2 op 5 sterren
Afbeelding van Alles wat je lief is
Je kunt misschien niet alles voorspellen, maar sommige dingen wel. Dat ik verliefd ga worden op Olly, bijvoorbeeld. En dat het op een ramp zal...
›› meer info

Lloyd Jones
4.5 op 5 sterren
Afbeelding van Meneer Pip
De Engelse uitgave van dit boek vind je hier. De dertienjarige Matilda woont op het eiland Bougainville in de Grote Oceaan. Op deze idyllische plek...
›› meer info

André Aciman
4.6 op 5 sterren
Afbeelding van Noem me bij jouw naam - filmeditie
Noem me bij jouw naam is het verhaal van een gepassioneerde vriendschap tussen Elio, een muzikale en erudiete jongen, en de Amerikaanse intellectueel...
›› meer info

Jonathan Tropper
4.5 op 5 sterren
Afbeelding van Het boek van Joe
Eigenlijk had Joe zich voorgenomen om nooit meer in zijn geboorteplaats Bush Falls te komen. Maar als zijn vader in coma raakt, besluit hij toch af...
›› meer info

Stephen Chbosky
3.3 op 5 sterren
Afbeelding van De denkbeeldige vriend
Een huiveringwekkende, beklemmende thriller voor de liefhebbers van Stephen King en Kazuo Ishiguro. Een boek dat je in je dromen zal achtervolgen. ...
›› meer info

Jennifer Niven
4.6 op 5 sterren
Afbeelding van Waar het licht is
Winaar Publieksprijs 2016
Nu een NETFLIX-film! Theodore Finch is gefascineerd door de dood en wil een einde aan zijn leven maken, maar elke keer gebeurt er iets waardoor...
›› meer info