Boek cover Frieda Klein 8 - De dag van de doden van Nicci French (Paperback)

Frieda Klein 8 - De dag van de doden

Het vervolg op de Frieda Klein thriller Zondagochtend breekt aan - Nederlandstalige editie

Nederlands | 1e druk | Paperback
Paperback 20
4.6 op 5 sterren
uitgever Ambo|Anthos
Taal Nederlands
Bindwijze Paperback
Afmetingen 21,5 x 13,6 x 3 cm
Aantal paginas 365 pagina's
Illustraties Nee
ISBN13 9789026339592
Uitgever Ambo|Anthos
Extra groot lettertype Nee
Gemiddelde leestijd 9 h

Boekbeschrijving

'De dag van de doden' is het achtste en laatste deel in de spannende Frieda Klein-serie van Nicci French.

De bladeren vallen van de bomen en in Londen waart een seriemoordenaar rond. In een winkelstraat in het noorden van de stad crasht een op hol geslagen auto, de man achter het stuur blijkt al een week eerder te zijn vermoord. Op Hampstead Heath brandt een vuurstapel, in de vlammen ligt het volgende slachtoffer.

Het aantal doden neemt snel toe, maar het politieonderzoek loopt vast: het is duidelijk dat de dader een spel speelt. Voor deze onconventionele moordenaar dient elk lijk slechts als boodschap aan één vrouw. Psychoanalytica Frieda Klein is namelijk ondergedoken, en iemand is naar haar op zoek. Wanneer het duel tussen Frieda en haar aartsvijand Dean Reeve uiteindelijk zijn climax bereikt, kan slechts één van hen het overleven…

Al acht jaar lang wordt Frieda Klein achtervolgd door Dean Reeve. In de literaire thriller "De dag van de doden' gaat ze voor het laatst de confrontatie met hem aan. De Frieda Klein-reeks van Nicci French is een van de bestverkochte thrillerseries van Nederland.

Over Nicci French en Frieda Klein:

4 sterren, "Meeslepend, en toch is dit deel 7 slechts het voorspel van de allerlaatste aflevering (die verschijnt in 2018) met de ontknoping van zeven jaar spanningsopbouw.' – AD Magazine

4 sterren, "Nicci French is een meester in het opbouwen van psychologische spanning.' – De Morgen

Gelijkaardige boeken

Nederlands | 10e druk | Paperback
3.8 op 5 sterren
Boek cover Frieda Klein 1 - Blauwe maandag van Nicci French (Paperback)
Een Frieda Klein thriller / Bekroond met 4 sterren in de Vrij Nederland thrillergids 2011
De eerste Nicci French met Frieda Klein in de hoofdrol. Kan zij de recherche helpen bij het opsporen van een verdwenen kind? Frieda Klein is...
›› meer info
Nederlands | 3e druk | Paperback
4.5 op 5 sterren
Boek cover Helen Grace 1 - Iene Miene Mutte van M. J. Arlidge (Paperback)
De een leeft. De ander sterft. Kies maar...
Deel 1 in de bestsellerserie over Helen Grace Het meisje was amper nog in leven toen ze het bos uit kwam lopen. Het verhaal van haar ontvoering...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | Paperback
4.3 op 5 sterren
Boek cover Denken aan vrijdag van Nicci French (Paperback)
In de thriller 'Denken aan vrijdag' van Nicci French wordt uit de Thames het lijk van een man met doorgesneden keel gevist. Hij is onherkenbaar, want...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | Paperback
4.5 op 5 sterren
Boek cover Frieda Klein 6 - Als het zaterdag wordt van Nicci French (Paperback)
De spannende opvolger van Denken aan vrijdag in de Frieda Klein-serie! Frieda Klein deel 6 (ook los te lezen) ‘Als het zaterdag wordt’ is het...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | Paperback
4.2 op 5 sterren
Boek cover Achter gesloten deuren van B.A. Paris (Paperback)
het perfecte huwelijk of de perfecte leugen?
‘Achter gesloten deuren’ lees je in één ruk uit! In Engeland zijn er meer dan 500.000 exemplaren van verkocht. ‘Achter gesloten deuren’ is...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | Paperback
4.5 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 1 - Het meisje in het ijs van Robert Bryndza (Paperback)
Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen. Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Haar ogen zijn wijd...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | Paperback
4.3 op 5 sterren
Boek cover Donderdagskinderen van Nicci French (Paperback)
Spannende psychologische literaire thriller, deel 4 in Frieda Klein-serie. Als een oud schoolvriendin bij Frieda aanklopt omdat problemen met haar...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | Paperback
4.1 op 5 sterren
Boek cover Super de luxe van Suzanne Vermeer (Paperback)
De Nederlandse vlogster Emma van Zomeren is aan de Franse Rivièra op vakantie als ze bevriend raakt met de Italiaanse tweeling Alessandro en Sofia...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | Paperback
4.6 op 5 sterren
Boek cover Zondagochtend breekt aan van Nicci French (Paperback)
"Zondagochtend breekt aan' van Nicci French is het spannende zevende deel van de achtdelige serie over psychotherapeute Frieda Klein. Het begint met...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | Paperback
4.3 op 5 sterren
Boek cover Gespleten van Karin Slaughter (Paperback)
"Karin Slaughter is wederom in bloedvorm.' ★★★★ Telegraaf Andrea Cooper kent haar moeder door en door. Maar wanneer het restaurant waar...
›› meer info