Afbeelding van Erika Foster 1 - Het meisje in het ijs

Erika Foster 1 - Het meisje in het ijs

Ook los te lezen

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402309782

Robert Bryndza
7,99
4.5 op 5 sterren
uitgever Boekerij
Taal Nederlands
Bindwijze E-book
Feature Ook los te lezen
Aantal paginas 368 pagina's
Ebook formaat EPUB met digitaal watermerk
Illustraties Nee
Uitgever Boekerij
Lees dit ebook op Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet) | Overige e-reader
Gemiddelde leestijd 10 h
NUR code 330
Subtitel Ook los te lezen
Thema Subject Code FH , FFP , FHX

Beschrijving product

Onderdeel van de serie Erika Foster.

Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidgebr /br /br /Haar ogen zijn wijd open. Haar lippen iets uiteen, alsof ze nog iets wil zeggen. Haar lichaam bevroren in het ijs. En ze is niet de enige…br /br /br /Als het lichaam van een jonge vrouw wordt gevonden in een park in Zuid-Londen, wordt inspecteur Erika Foster ingeschakeld om het moordonderzoek te leiden. Het slachtoffer, de mooie, jonge en rijke Andrea Douglas-Brown, leek het perfecte leven te leiden. Haar vader is een belangrijk en invloedrijk man, haar verloofde een gerespecteerd zakenman. Toch lijken er duistere geheimen te zijn. Werden die het meisje fataal?br /br /br /Als Erika dichter bij de waarheid komt, verschuift de aandacht van de moordenaar naar Erika zelf, wier laatste zaak verkeerd afliep. Zo verkeerd zelfs dat haar eigen man om het leven kwam. Terwijl haar politiecarrière aan een zijden draadje hangt, moet Erika haar eigen angsten overwinnen om een wrede moordenaar te slim af te zijn – voordat het te laat is.br /br /br /De pers over Het meisje in het ijsbr /br /br /"Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.' Margrietbr /br /br /"Bryndza weet van Erika een boeiende vrouw te maken.' De Telegraafbr /br /br /"Foster is een markant personage dat met haar rechtdoorzee mentaliteit de serie zeker kan dragen.' HDCbr /br /br /"IJzingwekkend.' Libellebr /br /br /"Een grandioze thriller.' Thrillzone.nlbr /br /br /"Een thriller zoals een thriller hoort te zijn… scherp, strak en fascinerend.' Vrouwenthrillers.nlbr /

Gelijkaardige artikelen

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402755183

Lina Bengtsdotter
3.9 op 5 sterren
Afbeelding van De vrouw die terug moest
Een Charlie Lager-thriller
Fan van Lisbeth Salander uit de Millennium-trilogie, van Saga Norén uit The Bridge en van Sarah Linden uit The Killing? Dan raak je zeker verslaafd...
›› meer info

Karin Slaughter
4.3 op 5 sterren
Afbeelding van Gespleten
"Karin Slaughter is wederom in bloedvorm.' ★★★★ Telegraaf Sterke personages, bloedstollende spanning, met verve en vakmanschap geschreven....
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402311112

Robert Bryndza
4.6 op 5 sterren
Afbeelding van Erika Foster 2 - De stalker in de nacht
Als de moordenaar je in het vizier heeft ben je al zo goed als dood...
Onderdeel van de serie Erika Foster. "Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402311846

J.D. Barker
4.3 op 5 sterren
Afbeelding van Sam Porter 1 - Horen, zien, zwijgen
IJzingwekkend boek van een groot nieuw thrillertalent, voor de fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge De film- en televisierechten zijn verkocht...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402311501

Robert Bryndza
4.5 op 5 sterren
Afbeelding van Erika Foster 3 - Donker water
In het water zakt het lichaam naar beneden. Op het land begint de nachtmerrie.
Onderdeel van de serie Erika Foster. Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van Karin Slaughter...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402311587

Robert Bryndza
4.6 op 5 sterren
Afbeelding van Erika Foster 4 - Laatste adem
Hij is je perfecte date. Jij bent zijn volgende slachtoffer… ook los te lezen
Onderdeel van de serie Erika Foster. "Een spectaculaire en bloedstollende thriller die je vanaf het begin niet meer loslaat.' Thrillzone.com ...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789044354430

Camilla Läckberg
3.4 op 5 sterren
Afbeelding van Gouden kooi
Faye en Jack zijn het absolute droompaar. Ze hebben een succesvol bedrijf en wonen in een luxe appartement. Hun dochter Julienne is de bekroning van...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402312874

Robert Bryndza
4.7 op 5 sterren
Afbeelding van Erika Foster 5 - Koud bloed
Ze werd verliefd op een moordenaar. Nu is ze er zelf ook een.
Onderdeel van de serie Erika Foster. "Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.' Trouw over Het meisje in het ijs ...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402758368

Karin Slaughter
4.6 op 5 sterren
Afbeelding van Laatste weduwe
Onderdeel van de serie Will Trent. ★★★★ AD Een onschuldig uitje verandert in een nachtmerrie wanneer...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402312881

Robert Bryndza
4.5 op 5 sterren
Afbeelding van Erika Foster 6 - Doods geheim
Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig
Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Op een ijzig koude ochtend...
›› meer info