Boek cover Erika Foster 1 - Het meisje in het ijs van Robert Bryndza (Onbekend)

Erika Foster 1 - Het meisje in het ijs

ook los te lezen

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402309782
Onbekend 7,99
4.5 op 5 sterren
uitgever Boekerij
Taal Nederlands
Bindwijze E-book
Aantal paginas 368 pagina's
Ebook formaat Adobe ePub
Illustraties Nee
Auteur(s) Robert Bryndza
Uitgever Boekerij
Lees dit ebook op Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Overige e-reader | Overige e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)
Studieboek Nee
Taal handleiding Nederlands

Boekbeschrijving

Deel 1 in de Erika Foster-serie

Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge

Haar ogen zijn wijd open. Haar lippen iets uiteen, alsof ze nog iets wil zeggen. Haar lichaam bevroren in het ijs. En ze is niet de enige…

Als het lichaam van een jonge vrouw wordt gevonden in een park in Zuid-Londen, wordt inspecteur Erika Foster ingeschakeld om het moordonderzoek te leiden. Het slachtoffer, de mooie, jonge en rijke Andrea Douglas-Brown, leek het perfecte leven te leiden. Haar vader is een belangrijk en invloedrijk man, haar verloofde een gerespecteerd zakenman. Toch lijken er duistere geheimen te zijn. Werden die het meisje fataal?

Als Erika dichter bij de waarheid komt, verschuift de aandacht van de moordenaar naar Erika zelf, wier laatste zaak verkeerd afliep. Zo verkeerd zelfs dat haar eigen man om het leven kwam. Terwijl haar politiecarrière aan een zijden draadje hangt, moet Erika haar eigen angsten overwinnen om een wrede moordenaar te slim af te zijn – voordat het te laat is.

De pers over Het meisje in het ijs

‘Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.’ Margriet

‘Bryndza weet van Erika een boeiende vrouw te maken.’ De Telegraaf

‘Foster is een markant personage dat met haar rechtdoorzee mentaliteit de serie zeker kan dragen.’ HDC

‘IJzingwekkend.’ Libelle

‘Een grandioze thriller.’ Thrillzone.nl

‘Een thriller zoals een thriller hoort te zijn… scherp, strak en fascinerend.’ Vrouwenthrillers.nl

Gelijkaardige boeken

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402302301 | 340 pagina's
4.5 op 5 sterren
Boek cover Helen Grace 1 - Iene Miene Mutte van M.J. Arlidge (Onbekend)
De een leeft. De ander sterft. Kies maar...
Het meisje was amper nog in leven toen ze het bos uit kwam lopen. Het verhaal van haar ontvoering was donkerder dan de meest verschrikkelijke...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789024565566
4.4 op 5 sterren
Boek cover Ik reis alleen van Samuel Björk (Onbekend)
Ik reis alleen is het razend spannende thrillerdebuut van de Noorse schrijver Samuel Bjørk, over inspecteur Holger Munch en zijn collega Mia...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026336904
4.2 op 5 sterren
Boek cover Achter gesloten deuren van B.A. Paris (Onbekend)
"Achter gesloten deuren' lees je in één ruk uit! In Engeland zijn er meer dan 500.000 exemplaren van verkocht. "Achter gesloten deuren' is de...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402753530 | Geen personage
4.2 op 5 sterren
Boek cover Laatste adem van Karin Slaughter (Onbekend)
Charlie Quinn is dertien wanneer twee gewapende mannen hun huis binnendringen om wraak te nemen op haar vader, een omstreden advocaat. Haar...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402755862 | Geen personage | 389 pagina's
4.3 op 5 sterren
Boek cover Gespleten van Karin Slaughter (Onbekend)
‘Karin Slaughter is wederom in bloedvorm.’ ★★★★ Telegraaf Sterke personages, bloedstollende spanning, met verve en vakmanschap...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402311112
4.6 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 2 - De stalker in de nacht van Robert Bryndza (Onbekend)
Als de moordenaar je in het vizier heeft ben je al zo goed als dood…
‘Stalker in de nacht is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.’ Margriet Het zijn stuk voor stuk...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402311501
4.5 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 3 - Donker water van Robert Bryndza (Onbekend)
In het water zakt het lichaam naar beneden. Op het land begint de nachtmerrie.
‘De spanning wordt steeds verder opgevoerd en de lezer verslindt bladzij na bladzij, om in de climax te worden verrast met een onverwachte...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402311587 | 357 pagina's
4.6 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 4 - Laatste adem van Robert Bryndza (Onbekend)
Hij is je perfecte date. Jij bent zijn volgende slachtoffer…
Deel 4 in de Erika Foster-serie ‘Een spectaculaire en bloedstollende thriller die je vanaf het begin niet meer loslaat.’ Thrillzone Voor de...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402312874
4.7 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 5 - Koud bloed van Robert Bryndza (Onbekend)
Ze werd verliefd op een moordenaar. Nu is ze er zelf ook een.
Deel 5 in de Erika Foster-serie ‘Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.’ Trouw over Het meisje in het ijs ...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402312881
4.5 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 6 - Doods geheim van Robert Bryndza (Onbekend)
Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig
‘Met ingrediënten als veel actie, boeiende personages, slimme twists en veel verdachten heeft Bryndza met Doods geheim weer een sterke thriller...
›› meer info