Boek cover Erika Foster 1 - Het meisje in het ijs van Robert Bryndza (Onbekend)

Erika Foster 1 - Het meisje in het ijs

ook los te lezen

Nederlands | 1e druk | E-book | 9789402309782
Onbekend 7,99
4.5 op 5 sterren
uitgever Boekerij
Taal Nederlands
Bindwijze E-book
Feature Ook los te lezen
Aantal paginas 368 pagina's
Ebook formaat EPUB met digitaal watermerk
Illustraties Nee
Uitgever Boekerij
Lees dit ebook op Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet) | Overige e-reader
Gemiddelde leestijd 10 h
Subtitel ook los te lezen

Boekbeschrijving

Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge


Haar ogen zijn wijd open. Haar lippen iets uiteen, alsof ze nog iets wil zeggen. Haar lichaam bevroren in het ijs. En ze is niet de enige…


Als het lichaam van een jonge vrouw wordt gevonden in een park in Zuid-Londen, wordt inspecteur Erika Foster ingeschakeld om het moordonderzoek te leiden. Het slachtoffer, de mooie, jonge en rijke Andrea Douglas-Brown, leek het perfecte leven te leiden. Haar vader is een belangrijk en invloedrijk man, haar verloofde een gerespecteerd zakenman. Toch lijken er duistere geheimen te zijn. Werden die het meisje fataal?


Als Erika dichter bij de waarheid komt, verschuift de aandacht van de moordenaar naar Erika zelf, wier laatste zaak verkeerd afliep. Zo verkeerd zelfs dat haar eigen man om het leven kwam. Terwijl haar politiecarrière aan een zijden draadje hangt, moet Erika haar eigen angsten overwinnen om een wrede moordenaar te slim af te zijn – voordat het te laat is.


De pers over Het meisje in het ijs


"Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.' Margriet


"Bryndza weet van Erika een boeiende vrouw te maken.' De Telegraaf


"Foster is een markant personage dat met haar rechtdoorzee mentaliteit de serie zeker kan dragen.' HDC


"IJzingwekkend.' Libelle


"Een grandioze thriller.' Thrillzone.nl


"Een thriller zoals een thriller hoort te zijn… scherp, strak en fascinerend.' Vrouwenthrillers.nl

Gelijkaardige boeken

Nederlands | 1e druk | E-book | 9789024565566
4.4 op 5 sterren
Boek cover Ik reis alleen van Samuel Bjørk (Onbekend)
een Holger Munch trhiller
Ik reis alleen is het razend spannende thrillerdebuut van de Noorse schrijver Samuel Bjørk, over inspecteur Holger Munch en zijn collega Mia...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | E-book | 9789024565580
4.4 op 5 sterren
Boek cover De doodsvogel van Samuel Bjørk (Onbekend)
een holger munch thriller
In De doodsvogel van de Scandinavische schrijver Samuel Bjørk (van de bestsellerIk reis alleen) keert het politieduo Holger Munch en Mia Krüger ...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | E-book | 9789026336904
4.2 op 5 sterren
Boek cover Achter gesloten deuren van B.A. Paris (Onbekend)
"Achter gesloten deuren" lees je in één ruk uit! In Engeland zijn er meer dan 500.000 exemplaren van verkocht. "Achter gesloten deuren" is de...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | E-book | 9789023455172
4.6 op 5 sterren
Boek cover Vind haar van Lisa Gardner (Onbekend)
Vijf jaar nadat Flora Dane bevrijd is uit handen van de man die haar maandenlang in een kist gevangen hield, wordt ze beschuldigd van moord. D.D....
›› meer info
Nederlands | 1e druk | E-book | 9789402752663
4.5 op 5 sterren
Boek cover Goede dochter van Karin Slaughter (Onbekend)
"***Genomineerd voor de Hebban Awards 2017 in de categorie Beste Thriller.*** 'Gruwelijk knap opgeschreven.' 4 ★★★★ in de Volkskrant ...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | E-book | 9789402753530
4.2 op 5 sterren
Boek cover Laatste adem van Karin Slaughter (Onbekend)
Charlie Quinn is dertien wanneer twee gewapende mannen hun huis binnendringen om wraak te nemen op haar vader, een omstreden advocaat. Haar...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | E-book | 9789402755862
4.3 op 5 sterren
Boek cover Gespleten van Karin Slaughter (Onbekend)
"Karin Slaughter is wederom in bloedvorm.' ★★★★ Telegraaf Sterke personages, bloedstollende spanning, met verve en vakmanschap geschreven....
›› meer info
Nederlands | 1e druk | E-book | 9789402311112
4.6 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 2 - De stalker in de nacht van Robert Bryndza (Onbekend)
Als de moordenaar je in het vizier heeft ben je al zo goed als dood...
"Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.' Margriet Het zijn stuk voor stuk...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | E-book | 9789402311501
4.5 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 3 - Donker water van Robert Bryndza (Onbekend)
In het water zakt het lichaam naar beneden. Op het land begint de nachtmerrie.
Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Het lichaam onder water...
›› meer info
Nederlands | 1e druk | E-book | 9789403134604
4.4 op 5 sterren
Boek cover Lazarus van Lars Kepler (Onbekend)
Hij komt terug, altijd... In een appartement in Oslo wordt een dode man gevonden. Bij het openen van de vrieskist in zijn keuken doet de politie een...
›› meer info