Boek cover Achter gesloten deuren van Paris (Paperback)

Achter gesloten deuren

het perfecte huwelijk of de perfecte leugen?

Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026339936
Paperback 11
4.2 op 5 sterren
uitgever Ambo|Anthos
Taal Nederlands
Bindwijze Paperback
Afmetingen 20,1 x 13,2 x 3,2 cm
Aantal paginas 360 pagina's
Illustraties Met illustraties
Uitgever Ambo|Anthos
Gewicht 387 g
Verpakking breedte 132 mm
Verpakking hoogte 32 mm
Verpakking lengte 201 mm

Boekbeschrijving

‘Achter gesloten deuren’ lees je in één ruk uit! In Engeland zijn er meer dan 500.000 exemplaren van verkocht. ‘Achter gesloten deuren’ is de spannende thriller die iedereen leest!

Iedereen kent wel een echtpaar als Jack en Grace: hij is knap en rijk, zij is charmant en elegant. Mensen om jaloers op te zijn, als je ze niet aardig zou vinden. Je zou Grace beter willen leren kennen. Maar dat is moeilijk, want Grace en Jack zijn altijd samen. Sommigen zouden dit ware liefde noemen. Anderen zouden zich misschien afvragen waarom Grace nooit de telefoon opneemt. En waarom ze nooit op visite komt, ook al werkt ze niet. En waarom een slaapkamer van hun huis tralies voor het raam heeft.

‘Achter gesloten deuren’ houdt je van begin tot eind geboeid en B.A. Paris is de sensatie uit Engeland! Deze thriller heeft al honderdduizenden fans in Groot-Brittannië! ‘Een van de topthrillers van 2016!’

Lees ook de nieuwe thriller Gebroken van B.A. Paris

Gelijkaardige boeken

Nederlands | Druk: 35 | Paperback | 9789022560099
4.4 op 5 sterren
Boek cover Mijn leven in de hel van Sarah Forsyth (Paperback)
De negentienjarige Engelse Sarah Forsyth werkt op een crèche in een provinciestadje. Op een dag ziet ze een advertentie: leidsters gezocht voor...
›› meer info
Nederlands | Druk: 15 | Paperback | 9789022561676
4.3 op 5 sterren
Boek cover En plotseling ben je van hem van Merel van Groningen (Paperback)
Misleid: Ik Was Gevangen In Het Web Van Een Loverboy
Merel is vijftien jaar als ze via een vriendinnetje de zesentwintigjarige Mike ontmoet. Vanaf het eerste moment is er een bepaalde...
›› meer info
Nederlands | Druk: 7 | Paperback | 9789491549519
4.6 op 5 sterren
Boek cover Mam ik bel je zo terug van Wanda Beemsterboer-Avenarius (Paperback)
de dag dat het leven tot stilstand kwam de dag waarop mijn dochter werd vermoord
Mam ik bel je zo terug
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789089758408
4.5 op 5 sterren
Boek cover Het duivelskind van Maria Genova (Paperback)
foute ouders en falende jeugdzorg
In Het Duivelskind vertelt bestsellerauteur Maria Genova het waargebeurde levensverhaal van Angel van der Vecht. Angel groeit op in een benauwend...
›› meer info
Nederlands | Druk: 3 | Paperback | 9789022576229
4.5 op 5 sterren
Boek cover Helen Grace 1 -   Iene Miene Mutte van M.J. Arlidge (Paperback)
De een leeft. De ander sterft. Kies maar...
Helen Grace is de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge. Ze is een geharde rechercheur die motor rijdt en zich het liefst alleen...
›› meer info
4.2 op 5 sterren
Boek cover Gebroken van Paris
B.A. Paris schreef met Gebroken een waardige opvolger van Achter gesloten deuren. Paris is een auteur van wereldformaat en heeft haar status als de...
›› meer info
4.5 op 5 sterren
Boek cover Goede dochter van Karin Slaughter
3de plaats CPNB Top 100 Bestverkochte boeken van 2017! 'Gruwelijk knap opgeschreven.' - 4 ★★★★ in de Volkskrant Achtentwintig jaar geleden:...
›› meer info
4.5 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 1 -   Het meisje in het ijs van Robert Bryndza
Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Haar ogen zijn wijd...
›› meer info
4.2 op 5 sterren
Boek cover Gebroken van Paris
B.A. Paris schreef met Gebroken een waardige opvolger van Achter gesloten deuren. Paris is een auteur van wereldformaat en heeft haar status als de...
›› meer info
Nederlands | Druk: 15 | Paperback | 9789401609371
4.5 op 5 sterren
Boek cover De Zeven Zussen 1 - De zeven zussen van Lucinda Riley (Paperback)
Maia's verhaal
Het eerste deel van de serie De Zeven Zussen. Na de plotselinge dood van hun vader komen Maia en haar zussen bij elkaar in hun ouderlijk huis, een...
›› meer info