Boek cover Stalins jeugdjaren van Simon Montefiore

Stalins jeugdjaren

van rebel tot rode tsaar

10
4.7 op 5 sterren
uitgever Nieuw Amsterdam
Taal Nederlands
Bindwijze Paperback
Afmetingen 20 x 12,5 x 3,2 cm
Aantal paginas 496 pagina's
Illustraties Met illustraties
Co-auteur Simon Sebag Montefiore
Redacteur Kees Noorda
Uitgever Nieuw Amsterdam
Extra groot lettertype Nee
Gewicht 386 g
Verpakking breedte 125 mm
Verpakking hoogte 32 mm
Verpakking lengte 200 mm

Boekbeschrijving

Op bijzonder levendige wijze beschrijft Montefiore Stalins jeugd en diens carrière als revolutionair, gangster, dichter, priester in opleiding, echtgenoot en charmeur. Het is het verhaal van een jongen met een jeugd zonder veel vooruitzichten die de voormalige Sovjetunie hielp vormen en opbouwen, die Churchill en Roosevelt buitenspel zette, die Hitler versloeg en die misschien wel 's werelds grootste massamoordenaar werd.

Gelijkaardige boeken

Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789071206054
4.4 op 5 sterren
Boek cover Stalin van Simon Sebag Montefiore (Hardcover)
aan het hof van de rode tsaar
Na het succes van zijn Prince of princes (het verhaal van de Russische veldheer Potemkin) komt Simon Sebag Montefiore met een meesterwerk over de...
›› meer info
Nederlands | Druk: 2 | Paperback | 9789027478337
4.2 op 5 sterren
Boek cover Stalin van S.S. Montefiore (Paperback)
het hof van de rode tsaar
Wat weten we eigenlijk over Stalin als dictator en massamoordenaar? Hoe was hij als mens? Wat speelde zich af binnen de muren van het Kremlin tijdens...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789041709752
4.2 op 5 sterren
Boek cover Jeruzalem van Simon Montefiore (Paperback)
de biografie
Jeruzalem is het centrum van de wereld, de hoofdstad van drie religies, de prijs van vele veroveraars en het strijdtoneel van botsende beschavingen....
›› meer info
4.4 op 5 sterren
Boek cover Stalin van Simon Sebag Montefiore
het hof van de rode tsaar
Wie was Stalin, de dictator, de massamoordenaar? Wie was de mens Stalin? Wat speelde zich af binnen de muren van het Kremlin tijdens zijn regime? Wie...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789046820421
4.4 op 5 sterren
Boek cover De romanovs van Simon Montefiore (Hardcover)
1613-1918
De bejubelde auteur van Stalins jeugdjaren en andere meeslepende biografieën heeft met De Romanovs een toegankelijke, levendige en zeer onthullende...
›› meer info
Nederlands | Druk: 4 | Paperback | 9789022581902
4.8 op 5 sterren
Boek cover Een koude winternacht van Simon Sebag Montefiore (Paperback)
Een epische roman van de hand van een groot historicus Moskou, 1945. In de straten vieren de Russen hun overwinning op de nazi’s. In het rumoer...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022577059
4.1 op 5 sterren
Boek cover De rode dageraad van Simon Sebag Montefiore (Paperback)
Een meeslepend verhaal over passie, moed en overlevingsdrang
Meesterlijk geschreven roman van de hand van een gelauwerd historicus, voor de lezers van Sebastian Faulks en Hilary Mantel De geschiedenis komt...
›› meer info
Nederlands | Druk: 8 | Paperback | 9789022581896
4.3 op 5 sterren
Boek cover Sashenka van Simon Sebag Montefiore (Paperback)
Een verboden liefdesaffaire heeft verwoestende consequenties
Een meesterlijk romandebuut met een onvergetelijke heldin Sint Petersburg, winter 1916. Rusland staat aan de vooravond van een revolutie. De...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789041713001
4.5 op 5 sterren
Boek cover 1493 van Charles Mann (Paperback)
hoe de wereld zich ontwikkelde na de ontdekking van Amerika
Van een volstrekt geïsoleerd werelddeel werd Amerika, na de ontdekking door Columbus, een continent dat in een mum van tijd verbindingen had met...
›› meer info
4 op 5 sterren
Boek cover De Romanovs van Simon Sebag Montefiore
1613-1918
Magistrale biografie van de tsarenfamilie. Een overweldigend boek over lust, intriges, wreedheden en ongelimiteerde macht. Een onthullende...
›› meer info