Afbeelding van Smokey goodness 2

Smokey goodness 2

het next level barbecueboek

Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789021564746

Jord Althuizen
27,5
4.7 op 5 sterren
uitgever Kosmos Uitgevers
Taal Nederlands
Bindwijze Hardcover
Afmetingen 28,8 x 22,8 x 3,1 cm
Aantal paginas 224 pagina's
Aanbevolen leeftijd 3 - 12 jaar
Illustraties Nee
Uitgever Kosmos Uitgevers
Extra groot lettertype Nee
Geslacht Jongens en meisjes
NUR code 440
Subtitel het next level barbecueboek

Beschrijving product

De tweede Smokey Goodness BBQ-bestseller van BBQ-koning Jord Althuizen. Ga mee op zoek naar de BBQ-cultuur van Zuid-Amerika en ga next level in je eigen achtertuin. Maak werk van je BBQ-hobby!



Burning hot, dat is barbecueën Smokey Goodness-style. Het echte werk: stoer, slow en dit keer ook vol fuego. Want Jord Althuizen reist af naar Zuid-Amerika, op zoek naar de BBQ-cultuur van onder andere de Argentijnse pampa's. Van vurige salsa's tot complete asado's, porkbelly pita's én latino spareribs. Natuurlijk gaan we ook next level! Gril boven open vuur, graaf je eigen fire pit of – voor de echte vuurvreters – bouw je eigen infiernillo. Met 'Smokey Goodness 2' maak je werk van je carnivoresque hobby.

'Smokey Goodness 2' won de Gouden Garde Publieksprijs voor Kookboek van het Jaar. De vakjury schreef: "Knap dat Jord Althuizen ook in zijn tweede boek het hoge niveau van zijn eerste heeft weten vast te houden en nog weet te verrassen ook. 'Smokey Goodness 2' is lekker stoer en ruig, tot aan de cocktails toe!"

Gelijkaardige artikelen

Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789021562292

Jord Althuizen
4.7 op 5 sterren
Afbeelding van Smokey goodness
het ultieme BBQ boek
Smokey Goodness is door de vakjury uitgeroepen tot Kookboek van het Jaar 2016! Het boek won ook in de categorie beste vormgeving en fotografie (Erik...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789048832507

Julius Jaspers
4.6 op 5 sterren
Afbeelding van Kookbijbels - BBQBijbel
van asperges tot zwezerik
BBQbijbel is hét naslagwerk voor de barbecueliefhebber Barbecueën is populairder dan ooit tevoren. Waar vroeger een barbecue uit spareribs en...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789045209371

Steven Raichlen
4.7 op 5 sterren
Afbeelding van Rook!
culinair roken op de BBQ en andere rookkasten
Van de barbecue-boeken van Steven Raichlen zijn in Nederland en Vlaanderen al meer dan 100.000 exemplaren verkocht! In zijn langverwachte nieuwe...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789045213644 | Geen personage

Steven Raichlen
4.5 op 5 sterren
Afbeelding van Fantastische vleesrecepten voor een culinaire BBQ
Fantastische vleesrecepten voor een culinaire BBQ Voor de liefhebbers van barbecueën die graag een flink stuk vlees zien is dit boek inspirerende...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789021565255

Jord Althuizen
4.7 op 5 sterren
Afbeelding van Smokey Goodness 3
Het Bigger, Better BBQ Boek
In 'Smokey Goodness 3' trakteert Jord Althuizen je op het betere BBQ-werk. Ontdek de Zuid-Afrikaanse braai en ga zelf aan de slag met de Big Five op...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789059568266

Yotam Ottolenghi
4.7 op 5 sterren
Afbeelding van Simpel
Dit is de NEDERLANDSTALIGE editie
Eenvoud? Het lijkt onwaarschijnlijk bij een kookboek van Yotam Ottolenghi, maar zijn nieuwe kookboek SIMPEL staat vol met eenvoudig te bereiden...
›› meer info

Jord Althuizen
4.5 op 5 sterren
Afbeelding van Black Smoke
BBQ, Booze & Attitude
Écht indruk maken met de BBQ? Dan is special edition BBQ boek Black Smoke van Jord Althuizen en Kasper Stuart hét boek voor jou. Naast...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789021568881

Jord Althuizen
4.5 op 5 sterren
Afbeelding van Smokey Goodness Winter BBQ
'Smokey Goodness Winter BBQ' helpt je de koude dagen door. Jord Althuizen vulde dit BBQ-boek met echt winterse recepten en een BBQ-kerstmenu. Want...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789021568898

Jord Althuizen
4.8 op 5 sterren
Afbeelding van Smokey Goodness No Worries BBQ
No Worries Barbecue
In "Smokey Goodness No Worries BBQ' van Jord Althuizen ontdek je de laid-back Aussie approach tot barbecueën. Voor wie op zoek is naar een easy...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789021575957

Jord Althuizen
4.8 op 5 sterren
Afbeelding van Burgers & BBQ Bites
Smokey Goodness
Jord Althuizen's nieuwste BBQ-boek Smokey Goodness – Burgers & BBQ Bites, met barbecuerecepten voor iedereen, voor fans van BBQ USA-style en Smokey...
›› meer info