Boek cover Smokey goodness van Jord Althuizen (Hardcover)

Smokey goodness

het ultieme BBQ boek

Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789021562292
Hardcover 27,5
4.7 op 5 sterren
uitgever Kosmos Uitgevers
Taal Nederlands
Bindwijze Hardcover
Afmetingen 28,8 x 22,7 x 3,1 cm
Aantal paginas 192 pagina's
Aanbevolen leeftijd 3 - 12 jaar
Illustraties Met illustraties
Redacteur Martine Steenstra
Co-redacteur Martine Steenstra
Uitgever Kosmos Uitgevers
Extra groot lettertype Nee
Geslacht Unisex
Gewicht 1533 g
Verpakking breedte 228 mm
Verpakking hoogte 30 mm
Verpakking lengte 284 mm

Boekbeschrijving

Smokey Goodness is door de vakjury uitgeroepen tot Kookboek van het Jaar 2016! Het boek won ook in de categorie beste vormgeving en fotografie (Erik Rikkelman en Remko Kraaijeveld).
De jury over Smokey Goodness: 'Het BBQ thema is in dit boek van voor tot achter, op alle vlakken, doorgevoerd. Je ruikt de BBQ bijna. Het is een persoonlijk verhaal en een lekker vet boek met ruige recepten. Althuizen heeft zich werkelijk verdiept in de Amerikaanse barbecuecultuur en belicht die van alle kanten.'

Smokey Goodness is het BBQ-kookboek van wereldkampioen Barbecue, Jord Althuizen. Met Smokey Goodness haal je het beste uit je BBQ. Met alles over (voor)bereidingen en temperatuurbeheersing, gouden tips en inspirerende recepten: van whole hog tot pulled pork en van sushi roll tot kip op een bierblikje. Voor je het weet ben je net zo verslingerd aan de grill, het vuur en de rook als Jord. Get your grill on!

Gelijkaardige boeken

Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789048817313
4.6 op 5 sterren
Boek cover Smart BBQ van Julius Jaspers (Hardcover)
Met Alles op de BBQ laat topchef Julius Jaspers zien hoe gevarieerd en lekker barbecueën kan zijn. Jaspers tovert een compleet diner van de...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789048832507
4.6 op 5 sterren
Boek cover Kookbijbels - BBQBijbel van Julius Jaspers (Hardcover)
van asperges tot zwezerik
BBQbijbel is hét naslagwerk voor de barbecueliefhebber Barbecueën is populairder dan ooit tevoren. Waar vroeger een barbecue uit spareribs en...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789045209371
4.7 op 5 sterren
Boek cover Rook! van Steven Raichlen (Hardcover)
culinair roken op de BBQ en andere rookkasten
Van de barbecue-boeken van Steven Raichlen zijn in Nederland en Vlaanderen al meer dan 100.000 exemplaren verkocht! In zijn langverwachte nieuwe...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789021564746
4.7 op 5 sterren
Boek cover Smokey goodness 2 van Jord Althuizen (Hardcover)
het next level barbecueboek
De tweede Smokey Goodness BBQ-bestseller van BBQ-koning Jord Althuizen. Ga mee op zoek naar de BBQ-cultuur van Zuid-Amerika en ga next level in je...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789045215235
4 op 5 sterren
Boek cover De beste BBQ-recepten ter wereld van Steven Raichlen (Hardcover)
Een culinaire wereldreis langs 's werelds meest bijzondere barbecuehotspots met de meest uiteenlopende recepten en smaken om van te genieten! De...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789045213644 | Geen personage
4.5 op 5 sterren
Boek cover Fantastische vleesrecepten voor een culinaire BBQ van Steven Raichlen (Hardcover)
Fantastische vleesrecepten voor een culinaire BBQ Voor de liefhebbers van barbecueën die graag een flink stuk vlees zien is dit boek inspirerende...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789021565255
4.7 op 5 sterren
Boek cover Smokey Goodness 3 van Jord Althuizen (Hardcover)
Het Bigger, Better BBQ Boek
In 'Smokey Goodness 3' trakteert Jord Althuizen je op het betere BBQ-werk. Ontdek de Zuid-Afrikaanse braai en ga zelf aan de slag met de Big Five op...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789021568881
4.5 op 5 sterren
Boek cover Smokey Goodness Winter BBQ van Jord Althuizen (Hardcover)
'Smokey Goodness Winter BBQ' helpt je de koude dagen door. Jord Althuizen vulde dit BBQ-boek met echt winterse recepten en een BBQ-kerstmenu. Want...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789021568898
4.8 op 5 sterren
Boek cover Smokey Goodness No Worries BBQ van Jord Althuizen (Hardcover)
No Worries Barbecue
In "Smokey Goodness No Worries BBQ' van Jord Althuizen ontdek je de laid-back Aussie approach tot barbecueën. Voor wie op zoek is naar een easy...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789021575957
4.8 op 5 sterren
Boek cover Burgers & BBQ Bites van Jord Althuizen (Hardcover)
Smokey Goodness
Jord Althuizen's nieuwste BBQ-boek Smokey Goodness – Burgers & BBQ Bites, met barbecuerecepten voor iedereen, voor fans van BBQ USA-style en Smokey...
›› meer info