Boek cover Het geheim van mijn man van Liane Moriarty

Het geheim van mijn man

7,79
Goed
4.1 op 5 sterren
uitgever A.W. Bruna Uitgevers
Taal Nederlands
Bindwijze Paperback
Afmetingen Afmeting: 21,6 x 14 x 3,3 cm
Aantal paginas 400 pagina's
Illustraties Nee
Illustrator Monique Eggermont
Co-illustrator Monique Eggermont
Uitgever A.W. Bruna Uitgevers
Extra groot lettertype Nee
Gewicht 544 g
Verpakking breedte 140 mm
Verpakking hoogte 33 mm
Verpakking lengte 216 mm

Boekbeschrijving

Mijn lieve Cecilia, als je dit leest, ben ik dood...



Stel je voor dat je man een brief aan je heeft geschreven, om te openen na zijn dood. Stel je voor dat die brief zijn diepste, meest donkere geheim bevat, die niet alleen het leven van jullie samen kan kapotmaken, maar ook dat van anderen. En stel je dan eens voor dat je deze brief toevallig vindt terwijl je man nog springlevend is.



Cecilia Fitzpatrick is een succesvolle zakenvrouw, staat voor iedereen klaar en is een toegewijde echtgenote en moeder. Maar die brief gaat alles veranderen, en niet alleen voor haarzelf. Liane Moriarty heeft een pageturner geschreven die je aan het denken zet: over hoe goed je degenen van wie je houdt eigenlijk kent - en hoe goed je jezelf uiteindelijk kent...



'Een ontroerend verhaal over de betekenis van liefde en over hoe het leven kan afhangen van een misverstand of een te haastig genomen besluit. "Het geheim van mijn man" is zo goed, dit kun je niet voor jezelf houden.' - USA Today

Gelijkaardige boeken

Nederlands | Druk: 18 | Paperback | 9789044627695
4.3 op 5 sterren
Boek cover Vele hemels boven de zevende van Griet Op de Beeck (Paperback)
Lou is twaalf, Eva zesendertig, Elsie tweeënveertig, Casper zesenveertig, en Jos eenenzeventig. Vijf mensen, met elkaar verbonden, vertellen hun...
›› meer info
3.8 op 5 sterren
Boek cover Het meisje in de trein van Paula Hawkins
je kent haar niet, maar ze weet precies wie je bent
VN Thriller van het jaar 2015 Rachel neemt elke ochtend dezelfde trein. Elke dag hobbelt ze over het spoor, langs een rij charmante huizen in een...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789046820315
4.3 op 5 sterren
Boek cover Een klein leven van Hanya Yanagihara (Paperback)
DWDD boek van de maand - april 2016
WINNAAR KIRKUS REVIEWS BOOK PRIZE SHORTLIST MAN BOOKER PRIZE: 'Een exceptioneel verhaal over wreedheid en de kracht van vriendschap.' SHORTLIST...
›› meer info
Nederlands | Druk: 3 | Paperback | 9789026139826
4.1 op 5 sterren
Boek cover Nog één keer feest van Liane Moriarty (Paperback)
'Nog één keer feest' van de Australische schrijfster Liane Moriarty is een roman voor de fans van Nora Roberts, Tamara McKinley en Tatiana de...
›› meer info
4.3 op 5 sterren
Boek cover Grote kleine leugens van Liane Moriarty
Op de pittoreske basisschool Pirriwee Public eindigt het jaarlijkse ouderfeest in een chaos. Met gillende sirenes. Schreeuwende mensen. Een...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026331398
3.8 op 5 sterren
Boek cover Huidpijn van Saskia Noort (Paperback)
'Huidpijn' is het meest rauwe, pijnlijke en schurende boek van Saskia Noort tot nu toe, een boek dat je niet zomaar weglegt en dat nog dagen...
›› meer info
4.2 op 5 sterren
Boek cover Achter gesloten deuren van Paris
"Achter gesloten deuren' lees je in één ruk uit! In Engeland zijn er meer dan 500.000 exemplaren van verkocht. "Achter gesloten deuren' is de...
›› meer info
4 op 5 sterren
Boek cover Bijna echt gebeurd van Liane Moriarty
Sam en Clementine hebben een mooi, maar druk leven: twee jonge dochters, een verantwoordelijke baan voor Sam en de hectiek van een belangrijke...
›› meer info
4.3 op 5 sterren
Boek cover Grote kleine leugens van Liane Moriarty
'Moriarty schreef een messcherp en duister komisch boek.' - Elle 'Heerlijk, caleidoscopisch zomerboek met vileine beschrijvingen van een kleine,...
›› meer info
4.3 op 5 sterren
Boek cover Drie wensen van Liane Moriarty
Ze zeggen dat ongeluk altijd in drieën komt, voor de zussen Lyn, Cat en Gemma Kettle, is dit in het jaar dat ze 33 worden niet anders. Lyn heeft...
›› meer info