Boek cover Koude winternacht van Simon Sebag Montefiore

Koude winternacht

Liefde en verraad, huwelijk en overspel tegen de achtergrond van Ruslands turbulente verleden

7,99
4.8 op 5 sterren
uitgever Boekerij
Taal Nederlands
Bindwijze E-book
Ebook formaat EPUB met digitaal watermerk
Illustraties Nee
Co-auteur Simon Sebag Montefiore
Uitgever Boekerij
Lees dit ebook op Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Overige e-reader | Overige e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)
Studieboek Nee

Boekbeschrijving

Moskou, 1945. In de straten vieren de Russen hun overwinning op de nazi’s. In het rumoer klinken plotseling schoten. Twee tieners, beiden in een negentiende-eeuws kostuum, worden geraakt en sterven te midden van de feestvierende menigte. Het blijken kinderen van hooggeplaatste Sovjetleiders te zijn. Is het moord? Zelfmoord? Een driehoeksverhouding? Een samenzwering tegen Stalin zelf, of een van zijn meedogenloze intriges? Dan komen er twee geheime liefdesaffaires aan het licht die het leven van alle betrokkenen in gevaar brengen.

Een koude winternacht, dat eerder verscheen onder de titel Serafima, is een hartverscheurend en onvergetelijk verhaal over liefde, huwelijk, overspel en familie tegen de achtergrond van de turbulente Russische geschiedenis.

Gelijkaardige boeken

5 op 5 sterren
Boek cover Serafima van Simon Sebag Montefiore
Moskou, 1945. In de straten vieren de Russen hun overwinning op de nazi’s. Uit het rumoer klinken plotseling pistoolschoten. Twee tieners, beide in...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789460238635
4.3 op 5 sterren
Boek cover Sashenka van Simon Sebag Montefiore (Onbekend)
Een verboden liefdesaffaire heeft verwoestende consequenties
Sint Petersburg, winter 1916. Rusland staat aan de vooravond van een revolutie. De mooie en koppige Sashenka Zeitlin is net zestien geworden. Terwijl...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402302677
4.7 op 5 sterren
Boek cover De winterroos van Jennifer Donnelly (Onbekend)
In het Londen van het fin de siècle zoekt de jonge India Selwyn Jones op geheel eigen wijze haar weg
In het jaar 1900 zijn de straten van het Londense East End allesbehalve geschikt voor een vrouw van goede komaf. Maar als een van de eerste...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402303049
4.2 op 5 sterren
Boek cover De witte duif van Santa Montefiore (Onbekend)
Het is bijna Kerstmis en Daisy en haar zesjarige zoontje vertrekken voor een week naar Daisy s ouderlijk huis op het platteland van Dorset. Ze zou...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789000344888
4.5 op 5 sterren
Boek cover De gezusters Romanov van Helen Rappaport (Onbekend)
De verloren levens van de dochters van tsaar Nikolaas II
Indringend portret van de vier Romanov prinsessen "Beeldend en schitterend verteld, dit is verhalende geschiedenis op zijn best." – The...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789046820704
4.4 op 5 sterren
Boek cover De Romanovs van Simon Montefiore (Onbekend)
1613-1918
De bejubelde auteur van Stalins jeugdjaren en andere meeslepende biografieën heeft met De Romanovs een toegankelijke, levendige en zeer...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402305920
4.6 op 5 sterren
Boek cover Als de rododendron bloeit van Santa Montefiore (Onbekend)
de dochters van Deverill blijven voor altijd met hun geboorteplaats verbonden
De vrouwen van kasteel Deverill proberen zich staande te houden in de roerige jaren voor de Tweede Wereldoorlog. Kitty wordt verscheurd door haar...
›› meer info
Nederlands | E-book | 9789401608305
4.7 op 5 sterren
Boek cover De zeven zussen 2 - Storm van Lucinda Riley (Onbekend)
Ally D'Aplièses zeilvakantie is bijna ten einde als ze bericht krijgt over de plotselinge dood van haar vader. Zo snel ze kan vliegt ze naar huis om...
›› meer info
4.1 op 5 sterren
Boek cover De rode dageraad van Simon Sebag Montefiore
Een meeslepend verhaal over passie, moed en overlevingsdrang
Meesterlijk geschreven roman van de hand van een gelauwerd historicus, voor de lezers van Sebastian Faulks en Hilary Mantel De geschiedenis komt...
›› meer info
Nederlands | E-book | 9789401608725
4.7 op 5 sterren
Boek cover De zeven zussen 3 - Schaduw van Lucinda Riley (Onbekend)
Star D'Aplièse staat op een keerpunt in haar leven. Na de dood van haar vader, heeft ook zij net als haar zussen, de opdracht gekregen op zoek te...
›› meer info