Bestsellers en best verkochte boeken van 2020

Op deze pagina geven we een overzicht van enkele van de best verkochte boeken van dit moment. Het gaat daarbij om de best verkochte boeken algemeen, de best verkochte thrillers en best verkochte fantasy boeken van het moment.

Maar op Boekentips.com zijn nog veel meer andere lijsten beschikbaar, zoals:

Kookboeken: ›› Top 10 Best Verkochte Kookboeken ›› Kookboeken Gezond koken en afvallen

Spannende boeken: ›› Fantasy & Science fiction ›› Horror ›› Science fiction ›› Young Adults

Romans: ›› Literaire romans ›› Literaire thrillers ›› Reisverhalen

Best verkochte boeken algemeen

Een top tien van beste boeken doorheen alle genres en soorten voor de afgelopen maand.

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789000333486
4.7 op 5 sterren
Boek cover Dummie de Mummie 1 - Dummie de mummie en de gouden scarabee van Tosca Menten (Onbekend)
dyslexie vriendelijk
Onderdeel van de serie Dummie de Mummie. "Maashi! Maashi! Is ghrote nieuws! Film van mij en Ghoos en Klaas komt in bioscoop, dan word ik ghelemaal...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789048838998
4.4 op 5 sterren
Boek cover De sproeipoeper van Marianne Busser (Onbekend)
vrolijke versjes over vieze dieren
Wist je dat een nijlpaard met zijn staartje in de rondte draait - precies als hij hoognodig moet! Hij wordt dan ook niet voor niets de sproeipoeper...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789048845910
4.3 op 5 sterren
Boek cover DIY met Bibi van Bibi Diy (Onbekend)
Hét boek met 50 megavette ideeën van de bekendste DIY YouTuber van Nederland! Yes! Eindelijk een boek waarmee je lekker thuis aan de slag kunt...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789000366101
4.5 op 5 sterren
Boek cover De magische apotheek 1 - Er hangt een geheim in de lucht van Anna Ruhe (Onbekend)
Een magisch verhaal voor de fans van Harry Potter en Nevermoor! Het ruikt vreemd in de oude villa, naar… naar wel duizend dingen tegelijk! Dat is...
›› meer info
Nederlands | Luisterboek | 9789048848669 | Speelduur: 05:00:00
4 op 5 sterren
Boek cover De Transsylvanië Express van Tjerk Noordraven (Onbekend)
Nu vampier Dragos, mummie Prins Toet, faun Eus en de hellehond door Nera zijn bevrijd, genieten ze van hun vrijheid. Maar Dragos maakt zich zorgen om...
›› meer info
Nederlands | Luisterboek | 9789048852895 | Speelduur: 01:24:00
4.8 op 5 sterren
Boek cover Meester Paardenpoep van Carry Slee (Onbekend)
Abdoul heeft helemaal geen zin om met Pleun mee te gaan naar de manege. Hij vindt dat paardengedoe maar stom, echt iets voor meiden. Maar als blijkt...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789048850891
5 op 5 sterren
Boek cover Juf Braaksel en het meesterbrein van Carry Slee (Onbekend)
Juf Brakel is onterecht verkozen tot liefste juf van de provincie en daar is groep 6 niet blij mee! Lotte en Thijs zijn vastbesloten om een plan te...
›› meer info
Nederlands | Luisterboek | Verteller: Dafne Holtland | 9789045123264 | Speelduur: 04:09:10
4.5 op 5 sterren
Boek cover Hoe overleef ik 8 - Hoe overleef ik mijn ouders? (en zij mij!) van Francine Oomen (Onbekend)
deel 8 uit de succesvolle serie hoe overleef ik | Winnaar Prijs van de Nederlandse Kinderjury - 10 tot 12 jaar - 2006
Net wanneer Rosa gewend is op haar nieuwe school gebeuren er weer heel onverwachte dingen. Schokkende dingen zelfs. Hoe kan het ook anders? Nooit een...
›› meer info
Nederlands | Luisterboek | 9789000371440 | Speelduur: 02:54:27
3 op 5 sterren
Boek cover Superjuffie 8 - Superjuffie en het apencircus van Janneke Schotveld (Onbekend)
Een nieuw avontuur van de leukste juf van Nederland! Het is zomervakantie en er is een circus in de stad! Eentje zonder dieren natuurlijk, want wilde...
›› meer info

 

Best verkochte romans van het moment

Nederlands | Druk: Heruitgave | E-book | 9789023468271
4.4 op 5 sterren
Boek cover De pest van Albert Camus (Onbekend)
In de romans van Nobelprijswinnaar Albert Camus wordt het absurde van de twintigste-eeuwse samenleving afgezet tegen een persoonlijke moraal van...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789401607988
4.7 op 5 sterren
Boek cover De Zeven Zussen 2 - Storm van Lucinda Riley (Paperback)
Ally's verhaal
Onderdeel van de serie De Zeven Zussen. Ally D'Aplièses zeilvakantie is bijna ten einde als ze bericht krijgt over de plotselinge dood van haar...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789401608718
4.8 op 5 sterren
Boek cover De Zeven Zussen 3 - Schaduw van Lucinda Riley (Paperback)
Stars verhaal
Onderdeel van de serie De Zeven Zussen. Star D'Aplièse staat op een keerpunt in haar leven. Na de dood van haar vader, heeft ook zij net als...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789401609326
4.8 op 5 sterren
Boek cover De Zeven Zussen 4 - Parel van Lucinda Riley (Paperback)
Cece's verhaal
Onderdeel van de serie De Zeven Zussen. CeCe heeft altijd het gevoel gehad dat ze nergens echt bij hoorde. De dood van haar vader is een...
›› meer info
Nederlands | Druk: 15 | Paperback | 9789401609371
4.6 op 5 sterren
Boek cover De Zeven Zussen 1 - De zeven zussen van Lucinda Riley (Paperback)
Maia's verhaal
Onderdeel van de serie De Zeven Zussen. Na de plotselinge dood van hun vader komen Maia en haar zussen bij elkaar in hun ouderlijk huis, een...
›› meer info
Nederlands | Druk: 4 | Paperback | 9789057599187
4.3 op 5 sterren
Boek cover Max, Mischa & het Tet-offensief van Johan Harstad (Paperback)
Winnaar Europese Literatuurprijs 2018
Max, Mischa & het Tet-offensief is het verhaal van toneelregisseur Max Hansen, die als puber naar Amerika emigreert. Hij heeft moeite om zijn jeugd...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789401610247
4.7 op 5 sterren
Boek cover De Zeven Zussen 5 - Maan van Lucinda Riley (Paperback)
Tiggy's verhaal
Onderdeel van de serie De Zeven Zussen. Na de dood van haar vader vertrekt Tiggy D'Aplièse naar de afgelegen bossen van Schotland om daar te...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789401611039
4 op 5 sterren
Boek cover De Zeven Zussen 6 - Zon van Lucinda Riley (Paperback)
Electra's verhaal
Electra heeft het allemaal voor elkaar: ze is bloedmooi, schatrijk en wereldberoemd. Maar achter dit perfecte plaatje gaat een kwetsbare jonge vrouw...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789401611572
4 op 5 sterren
Boek cover De zeven zussen 6 - Zon van Lucinda Riley (Onbekend)
Electra's verhaal
Electra heeft het allemaal voor elkaar: ze is bloedmooi, schatrijk en wereldberoemd. Maar achter dit perfecte plaatje gaat een kwetsbare jonge vrouw...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789079679621
5 op 5 sterren
Boek cover De Rijkste Man van Babylon van George Samuel Clason (Hardcover)
Wat is het geheim voor een rijk leven? Het heeft niet uitsluitend te maken met afkomst, geluk en intelligentie. Er zijn veel rijke mensen die hun...
›› meer info

 

Best verkochte fantasy boeken

Best verkochte thrillers en spannende boeken

Engels | E-book | 9781472202932
5 op 5 sterren
Boek cover The Eyes of Darkness van Dean Koontz (Onbekend)
A terrifying horror novel of unrelenting suspense
A search for a missing son... and a haunting truth. The Eyes of Darkness is a gripping thriller of a mother's search for her son that unlocks...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789400511781
4.2 op 5 sterren
Boek cover Lentevuur van Suzanne Vermeer (Paperback)
De nieuwe voorjaarsthriller van Suzanne Vermeer inclusief envelop met oude documenten. Speur door de inhoud van de envelop, duik in het verhaal en...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026351082
4.3 op 5 sterren
Boek cover Labyrint- De verhalen van Esther Verhoef (Paperback)
In Labyrint – de verhalen laat Esther Verhoef de lezer met dertien spannende, verrassende en meeslepende verhalen alle hoeken van het thrillergenre...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022590034
Boek cover Wild van Harlan Coben (Paperback)
Dertig jaar geleden werd er een kind gevonden in het bos. Nu moet hij de verdwijning van een ander kind oplossen.
Een ijzingwekkend spannende standalone-thriller van de meester van de domestic suspense "Geweldig. Ik ben jaloers.' Stephen King ...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789044358919
4 op 5 sterren
Boek cover Daar waar de rivierkreeften zingen van Delia Owens (Onbekend)
In Barkley Cove, een rustig stadje aan de kust van North Carolina, gaan al jarenlang geruchten over het moerasmeisje. Kya is in haar eentje...
›› meer info