Bestsellers en best verkochte boeken van 2020

Op deze pagina geven we een overzicht van enkele van de best verkochte boeken van dit moment. Het gaat daarbij om de best verkochte boeken algemeen, de best verkochte thrillers en best verkochte fantasy boeken van het moment.

Maar op Boekentips.com zijn nog veel meer andere lijsten beschikbaar, zoals:

Kookboeken: ›› Top 10 Best Verkochte Kookboeken ›› Kookboeken Gezond koken en afvallen

Spannende boeken: ›› Fantasy & Science fiction ›› Horror ›› Science fiction ›› Young Adults

Romans: ›› Literaire romans ›› Literaire thrillers ›› Reisverhalen

Best verkochte boeken algemeen

Een top tien van beste boeken doorheen alle genres en soorten voor de afgelopen maand.

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789048831364 | 32 pagina's
4.5 op 5 sterren
Boek cover De spin die veel scheetjes laat van Filemon Wesselink (Binding Unknown)
De scheetjesspin heeft honger en eet het liefst bruine bonen. Vooral chili con carne, zijn lievelingseten. Maar wat hij niet weet, is dat je van...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789022581124
4.4 op 5 sterren
Boek cover De dingen die je alleen ziet als je er de tijd voor neemt van Haemin Sunim (Hardcover)
rust vinden in een drukke wereld
Bekijk ook Houden van dingen die niet perfect zijn, het nieuwe boek van Haemin Sunim Koreaanse megabestseller over spirituele wijsheid en het belang...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789082942187
4.4 op 5 sterren
Boek cover De meeste mensen deugen van Rutger Bregman (Paperback)
Een nieuwe geschiedenis van de mens
De mens is een beest, zeiden de koningen. Een zondaar, zeiden de priesters. Een egoïst, zeiden de boekhouders. Al eeuwen is de westerse cultuur...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789025771928 | 40 pagina's
4.8 op 5 sterren
Boek cover Coco kan het! van Loes Riphagen (Hardcover)
Prentenboek van het jaar 2021
Coco kan het! is een nieuw en heel eigen prentenboek van Loes Riphagen, een prachtverhaal over moed verzamelen en meer kunnen dan je denkt. Het is...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789048849543
Boek cover Alle kleuters! van Carry Slee (Onbekend)
De leukste kleuterverhalen van Carry Slee
Wie kent ze niet: Iris en Michiel, Mark en Eefje, Bram en Ollie, Rik en Roosje en de kleuters van de Grote Beer. Carry Slee schreef in haar carrière...
›› meer info
Nederlands | Druk: 26 | Hardcover | 9789026623844
4.7 op 5 sterren
Boek cover De jongen, de mol, de vos en het paard van Charlie Mackesy (Hardcover)
'De jongen, de mol, de vos en het paard', vertaald door Arthur Japin, is een prachtig verhaal van Charlie Mackesy over vriendschap, liefde en jezelf...
›› meer info
Nederlands | Luisterboek | 9789048858255 | Speelduur: 01:29:06
Boek cover Een kringetje van tralala van Carry Slee (Onbekend)
De kinderen van de Grote Beer 1
De Grote Beer, zo heet de school van Jasper, Daan, Quilfort, Frank en Houda. Kim is net vier en zit nog niet zo lang in de groep van juf Inge. Ze...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789493216020 | Woezel en Pip
4.8 op 5 sterren
Boek cover Woezel & Pip - De leukste voorleesavonturen van Guusje Nederhorst (Onbekend)
Heerlijke voorleesbundel met negen verhalen over de avonturen van de vrolijke hondjes. Woezel en Pip spelen met hun vriendjes, maken een spannende...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789493216105 | Woezel en Pip
Boek cover Woezel & Pip - Winterpret van Guusje Nederhorst (Onbekend)
9 winterse voorleesverhalen over Woezel en Pip en hun vriendjes, boordevol herkenbare sneeuwpret. Het is winter in de Tovertuin en Woezel en Pip zijn...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789401614283
5 op 5 sterren
Boek cover De zeven zussen 7 -   De zevende zus van Lucinda Riley (Paperback)
Na de onthulling van Georg Hoffman dat de missende zus misschien is gevonden, ontdekken Maia en Ally dat er maar twee aanwijzingen zijn: het adres...
›› meer info

 

Best verkochte romans van het moment

Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789048841783
4.6 op 5 sterren
Boek cover t Hooge Nest van Roxane van Iperen (Paperback)
Tijdens de Tweede Wereldoorlog bestieren twee joodse zussen - Janny en Lien Brilleslijper - een van de grootste onderduikadressen in Nederland: 't...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402312775
4.5 op 5 sterren
Boek cover Familie Bridgerton 1 - De ongetrouwde hertog van Julia Quinn (Onbekend)
ook los te lezen
De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger en ondeugender.’ De Telegraaf ...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402313031
4.7 op 5 sterren
Boek cover Familie Bridgerton 2 - De verliefde graaf van Julia Quinn (Onbekend)
De inspiratiebron van de populaire Netflix-serie Bridgerton Een meeslepende historische serie met een romantisch tintje, voor de fans van Lucinda...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402313048
5 op 5 sterren
Boek cover Familie Bridgerton 3 - Een vorstelijk aanbod van Julia Quinn (Onbekend)
Nu te zien als Netflix-serie met Julie Andrews - voor de fans van Jane Austen en Lucinda Riley Acht boeken – acht broers en zussen – acht...
›› meer info
Nederlands | Druk: 26 | Hardcover | 9789026623844
4.7 op 5 sterren
Boek cover De jongen, de mol, de vos en het paard van Charlie Mackesy (Hardcover)
'De jongen, de mol, de vos en het paard', vertaald door Arthur Japin, is een prachtig verhaal van Charlie Mackesy over vriendschap, liefde en jezelf...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402315363
5 op 5 sterren
Boek cover Familie Bridgerton 4 - Een nobel streven van Julia Quinn (Onbekend)
Nu te zien als Netflix-serie met Julie Andrews - voor de fans van Jane Austen en Lucinda Riley Penelope Featherington bewondert de beste vriend...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789024588565 | 240 pagina's
5 op 5 sterren
Boek cover En altijd maar verlangen van Frénk van der Linden (Hardcover)
De liefdesoorlog van mijn ouders
Frénk van der Lindens persoonlijkste verhaal ooit: En altijd maar verlangen – de liefdesoorlog van mijn ouders In En altijd maar verlangen blikt...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402315899
4.8 op 5 sterren
Boek cover De wintertuin van Kristin Hannah (Onbekend)
Pas na vele jaren ontdekken twee zussen wat hun ouders overkwam in de Tweede Wereldoorlog
Anya heeft nooit willen vertellen wat er tijdens de oorlog is gebeurd. Maar haar geheim is het enige wat haar dochters weer bij elkaar kan brengen ...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789083059808
4 op 5 sterren
Boek cover Wen er maar aan van Maike Meijer (Paperback)
SCHAAMTELOOS, RAUW EN ONTROEREND In haar nietsverhullende dagboek registreert de werkloze actrice M. het kleine en grote verval in haar leven....
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789401614283
5 op 5 sterren
Boek cover De zeven zussen 7 -   De zevende zus van Lucinda Riley (Paperback)
Na de onthulling van Georg Hoffman dat de missende zus misschien is gevonden, ontdekken Maia en Ally dat er maar twee aanwijzingen zijn: het adres...
›› meer info

 

Best verkochte fantasy boeken

Best verkochte thrillers en spannende boeken

Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789492068026 | Batman
5 op 5 sterren
Boek cover Arsène Lupin, gentleman inbreker van Maurice Leblanc (Paperback)
Bekend van de Netflix-serie! ‘Wees gewaarschuwd, goede lezer, bij de eerste ontmoeting raak je gecharmeerd, de volgende keer ben je verkocht en...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026351860
3.9 op 5 sterren
Boek cover De Kooi van Marcel van de Ven (Paperback)
Een undercoveragent over het best bewaarde geheim van de Nederlandse politie
In De kooi vertelt undercoveragent Marcel van de Ven zijn verhaal. In 2003 zette de Nederlandse politie een eenheid op die zo geheim was dat zelfs...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789400512764
4.9 op 5 sterren
Boek cover Een tijd voor genade van John Grisham (Paperback)
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789403106410
4.5 op 5 sterren
Boek cover Joona Linna  -   Spiegelman van Lars Kepler (Paperback)
Een geweldige nieuwe zaak voor Joona Linna Vijf jaar geleden verdween ze, nu wordt haar lichaam gevonden. Wie was de man die ze zag in het raam?...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789403111414
4.3 op 5 sterren
Boek cover Spiegelman van Lars Kepler (Onbekend)
Een geweldige nieuwe zaak voor Joona Linna Vijf jaar geleden verdween ze, nu wordt haar lichaam gevonden. Wie was de man die ze zag in het raam?...
›› meer info