Bestsellers en best verkochte boeken van dit jaar

Op deze pagina geven we een overzicht van enkele van de best verkochte boeken van dit moment. Het gaat daarbij om de best verkochte boeken algemeen, de best verkochte thrillers en best verkochte fantasy boeken van het moment.

Maar op Boekentips.com zijn nog veel meer andere lijsten beschikbaar, zoals:

Kookboeken: ›› Top 10 Best Verkochte Kookboeken ›› Kookboeken Gezond koken en afvallen

Spannende boeken: ›› Fantasy & Science fiction ›› Horror ›› Science fiction ›› Young Adults

Romans: ›› Literaire romans ›› Literaire thrillers ›› Reisverhalen

Best verkochte boeken algemeen

Een top tien van beste boeken doorheen alle genres en soorten voor de afgelopen maand.

Engels | Druk: UK ed. | Paperback | 9781471136726
4.8 op 5 sterren
Boek cover Ugly Love van Colleen Hoover (Paperback)
From Colleen Hoover, the #1 Sunday Times bestselling author of It Ends with Us, a heart-wrenching love story that proves attraction at first sight...
›› meer info
Engels | Druk: Paperback Original | Paperback | 9781471156267
4.6 op 5 sterren
Boek cover It Ends With Us van Colleen Hoover (Paperback)
The emotional #1 Sunday Times bestseller
SOMETIMES the ONE WHO LOVES YOU IS the ONE WHO HURTS YOU the MOST. Lily hasnt always had it easy, but thats never stopped her from working hard for...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789044358919 | 325 pagina's
4.5 op 5 sterren
Boek cover Daar waar de rivierkreeften zingen van Delia Owens (Onbekend)
In Barkley Cove, een rustig stadje aan de kust van North Carolina, gaan al jarenlang geruchten over het moerasmeisje. Kya is in haar eentje...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789401613149 | 455 pagina's
4.5 op 5 sterren
Boek cover De zilverboom van Lucinda Riley (Onbekend)
Wanneer Greta in De zilverboom van bestsellerauteur Lucinda Riley door een ongeluk haar geheugen kwijtraakt, keert ze terug naar het landgoed uit...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789044361650 | 384 pagina's
4.5 op 5 sterren
Boek cover Daar waar de rivierkreeften zingen van Delia Owens (Paperback)
Een onwaarschijnlijk succesverhaal. Ruim 6 miljoen exemplaren verkocht in de VS! Kya Clark is in haar eentje opgegroeid in het moeras van Barkley...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789024582280
4.6 op 5 sterren
Boek cover De Camino van Anya Niewierra (Onbekend)
Het nieuwe boek van Hebban Thrillerprijs-winnaar Anya Niewierra. Een jaar na de zelfmoord van haar man besluit Lotte zijn route over de Camino te...
›› meer info
Nederlands | Druk: 2 | E-book | 9789044932669 | 320 pagina's
4.7 op 5 sterren
Boek cover Toen was ze weg van Lisa Jewell (Binding Unknown)
Toen was ze weg is Lsa Jewells meest succesvolle en meest aangrijpende thriller tot nu toe. Ze was vijftien, haar moeders oogappel. Ze had haar hele...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789401617246 | 335 pagina's
4.6 op 5 sterren
Boek cover De geheimen van de kostschool van Lucinda Riley (Onbekend)
In de detective De geheimen van de kostschool van bestsellerauteur Lucinda Riley onderzoekt detective Jazz de moord op een vijftienjarige jongen. En...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402766141 | 363 pagina's
4.7 op 5 sterren
Boek cover Gewetenloos van Karin Slaughter (Binding Unknown)
De waarheid komt altijd aan het licht...
‘Een thriller die geen moment verveelt.’ VN Detective en Thrillergids **** De nieuwe standalone topthriller van #1 bestsellerauteur Karin...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789043924887 | 272 pagina's
4.5 op 5 sterren
Boek cover Overprikkeld brein van Charlotte Labee (Paperback)
Meer rust en balans in 10 weken
Het handboek 'Overprikkeld brein' van Brain Balance Expert Charlotte Labee biedt concrete handvatten voor meer rust en balans. Brain Balance Expert...
›› meer info

 

Best verkochte romans van het moment

Engels | Druk: UK ed. | Paperback | 9781471136726
4.8 op 5 sterren
Boek cover Ugly Love van Colleen Hoover (Paperback)
From Colleen Hoover, the #1 Sunday Times bestselling author of It Ends with Us, a heart-wrenching love story that proves attraction at first sight...
›› meer info
Engels | Druk: Paperback Original | Paperback | 9781471156267
4.6 op 5 sterren
Boek cover It Ends With Us van Colleen Hoover (Paperback)
The emotional #1 Sunday Times bestseller
SOMETIMES the ONE WHO LOVES YOU IS the ONE WHO HURTS YOU the MOST. Lily hasnt always had it easy, but thats never stopped her from working hard for...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789401610452 | 432 pagina's
4.4 op 5 sterren
Boek cover De olijfboom van Lucinda Riley (Onbekend)
Tijdens een zwoele zomer in Cyprus wordt de jonge Helena voor het eerst in haar leven verliefd. Nu, vierentwintig jaar later, erft ze het...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789044358919 | 325 pagina's
4.5 op 5 sterren
Boek cover Daar waar de rivierkreeften zingen van Delia Owens (Onbekend)
In Barkley Cove, een rustig stadje aan de kust van North Carolina, gaan al jarenlang geruchten over het moerasmeisje. Kya is in haar eentje...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789401613149 | 455 pagina's
4.5 op 5 sterren
Boek cover De zilverboom van Lucinda Riley (Onbekend)
Wanneer Greta in De zilverboom van bestsellerauteur Lucinda Riley door een ongeluk haar geheugen kwijtraakt, keert ze terug naar het landgoed uit...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789044361650 | 384 pagina's
4.5 op 5 sterren
Boek cover Daar waar de rivierkreeften zingen van Delia Owens (Paperback)
Een onwaarschijnlijk succesverhaal. Ruim 6 miljoen exemplaren verkocht in de VS! Kya Clark is in haar eentje opgegroeid in het moeras van Barkley...
›› meer info
Engels | Paperback | 9781542025607
Boek cover Reminders of Him van Colleen Hoover (Paperback)
A Novel
A troubled young mother yearns for a shot at redemption in this heartbreaking yet hopeful story from #1 New York Times bestselling author Colleen...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789028451940
4.6 op 5 sterren
Boek cover Violeta van Isabel Allende (Onbekend)
Na het grote succes van Bloemblad van zee opnieuw een grootse, meeslepende historische roman van Isabel Allende. Violeta del Valle komt ter wereld...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789401617246 | 335 pagina's
4.6 op 5 sterren
Boek cover De geheimen van de kostschool van Lucinda Riley (Onbekend)
In de detective De geheimen van de kostschool van bestsellerauteur Lucinda Riley onderzoekt detective Jazz de moord op een vijftienjarige jongen. En...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789046829561
5 op 5 sterren
Boek cover Het bloemeneiland van Tabea Bach (Onbekend)
Een onverwachte erfenis zet het leven van Sylvia op zijn kop
Een meeslepende roman over een erfenis, een liefde en een bloemenkwekerij in Bretagne. Sylvia heeft een druk leven en een schijnbaar perfect...
›› meer info

 

Best verkochte fantasy boeken

Engels | Druk: New edition | Paperback | 9780722532935
4.5 op 5 sterren
Boek cover Alchemist van Paulo Coelho (Paperback)
A Fable About Following Your Dream
A global phenomenon, The Alchemist has been read and loved by over 62 million readers, topping bestseller lists in 74 countries worldwide. Now this...
›› meer info
Engels | Druk: 1 | Paperback | 9781405291750
4.1 op 5 sterren
Boek cover Shatter Me van Tahereh Mafi (Paperback)
Tahere Mafi
Stranger Things meets Shadow and Bone in this first instalment of an epic and romantic YA fantasy series - perfect for fans of Leigh Bardugo, Sarah...
›› meer info
Engels | Paperback | 9781526630780
Boek cover A Court of Thorns and Roses Box Set van sarah j maas (Paperback)
The first four books of the hottest fantasy series and TikTok sensation
Passionate, violent, sexy and daring ... A true page-turner - USA TODAY on A Court of Thorns and Roses Feyre is a huntress. The skin of a wolf would...
›› meer info
Engels | Paperback | 9781398515628
4 op 5 sterren
Boek cover The Spanish Love Deception van Elena Armas (Paperback)
TikTok made me buy it! The Goodreads Choice Awards Debut of the Year
THE SUNDAY TIMES BESTSELLER WINNER OF THE GOODREADS CHOICE AWARDS DEBUT NOVEL OF THE YEAR. A BOOKTOK SENSATION. A wedding in Spain. The most...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022596609
Boek cover Fairy Tale van Stephen King (Paperback)
Een nieuw meesterwerk van Stephen King Charlie Reade ziet eruit als een doorsnee scholier. Hij is goed in honkbal en voetbal, en is een prima...
›› meer info

 

Best verkochte thrillers en spannende boeken

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789044358919 | 325 pagina's
4.5 op 5 sterren
Boek cover Daar waar de rivierkreeften zingen van Delia Owens (Onbekend)
In Barkley Cove, een rustig stadje aan de kust van North Carolina, gaan al jarenlang geruchten over het moerasmeisje. Kya is in haar eentje...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789044361650 | 384 pagina's
4.5 op 5 sterren
Boek cover Daar waar de rivierkreeften zingen van Delia Owens (Paperback)
Een onwaarschijnlijk succesverhaal. Ruim 6 miljoen exemplaren verkocht in de VS! Kya Clark is in haar eentje opgegroeid in het moeras van Barkley...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789024582280
4.6 op 5 sterren
Boek cover De Camino van Anya Niewierra (Onbekend)
Het nieuwe boek van Hebban Thrillerprijs-winnaar Anya Niewierra. Een jaar na de zelfmoord van haar man besluit Lotte zijn route over de Camino te...
›› meer info
Nederlands | Druk: 2 | E-book | 9789044932669 | 320 pagina's
4.7 op 5 sterren
Boek cover Toen was ze weg van Lisa Jewell (Binding Unknown)
Toen was ze weg is Lsa Jewells meest succesvolle en meest aangrijpende thriller tot nu toe. Ze was vijftien, haar moeders oogappel. Ze had haar hele...
›› meer info
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789401617246 | 335 pagina's
4.6 op 5 sterren
Boek cover De geheimen van de kostschool van Lucinda Riley (Onbekend)
In de detective De geheimen van de kostschool van bestsellerauteur Lucinda Riley onderzoekt detective Jazz de moord op een vijftienjarige jongen. En...
›› meer info