Beste Vrouwenthrillers boeken van 2021, van 11 tot 20

Ontdek de huidigen top 10 van bestsellers van 2021 in de categorie Vrouwenthrillers. Een uitgebreide lijst van de beste Vrouwenthrillers boeken en beste Vrouwenthrillers boeken series van 2021 van 11 tot 20. Klik hier om de eerste tien resultaten te zien: beste Vrouwenthrillers boeken

Als je in deze lijst van best verkochte Vrouwenthrillers boeken nog niet je gading vindt kan je ook eens kijken naar onze lijst van nieuw te verschijnen Vrouwenthrillers boeken van 2021

In deze lijst staan alle soorten best verkochte Vrouwenthrillers boeken samen. Klik op de volgende linken om alleen bepaalde soorten boeken te zien: Ebooks in 'Vrouwenthrillers' Gedrukte boeken in 'Vrouwenthrillers' Audioboeken in 'Vrouwenthrillers'

Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026339936
4.2 op 5 sterren
Boek cover Achter gesloten deuren van Paris (Paperback)
het perfecte huwelijk of de perfecte leugen?
‘Achter gesloten deuren’ lees je in één ruk uit! In Engeland zijn er meer dan 500.000 exemplaren van verkocht. ‘Achter gesloten deuren’ is de spannende thriller die iedereen leest! Iedereen kent wel een echtpaar als Jack en Grace: hij is knap en rijk, zij is charmant en elegant. Mensen om jaloers op te zijn, als je ze niet aardig zou vinden. Je zou Grace beter willen leren kennen. Maar dat is moeilijk, want Grace en Jack zijn altijd samen. Sommigen zouden dit ware liefde noemen. Anderen zouden zich misschien afvragen waarom Grace nooit de telefoon opneemt. En waarom ze nooit op...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 8 | Paperback | 9789022584118
4.7 op 5 sterren
Boek cover Helen Grace 5 -   Naar bed, naar bed van M.J. Arlidge (Paperback)
soms zou je liever sterven...
Deel 5 in de Helen Grace-serie 'Arlidge voert ons met gevoel voor psychologie en vaart door dit stevig geplotte verhaal dat een knetterende verrassing in petto heeft.’ Vrij Nederland ‘Goed uitgewerkt.’ de Volkskrant Helen Grace is de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge. Ze is een geharde rechercheur die motorrijdt en zich het liefst alleen door het leven slaat, maar wordt achtervolgd door persoonlijke demonen die haar af en toe zelfs in een depressie dreigen te storten. Toch is zij onmisbaar in de strijd tegen psychopaten die Southampton blijven teisteren en...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 9 | Paperback | Verteller: Hymke de Vries | 9789022587430
4.6 op 5 sterren
Boek cover Klein klein kleutertje van M.J. Arlidge (Paperback)
De wraak van een gekwetste vrouw zal genadeloos zijn…
Deel 7 in de Helen Grace-serie ‘Doet niet onder voor Karin Slaughter… De plot zit prima in elkaar, tot en met de ontknoping.’ Trouw Vroeg in de ochtend wordt het lichaam van een vrouw gevonden. Het lijkt een tragisch ongeluk, maar als Helen Grace op de plaats des onheils arriveert is het voor haar meteen duidelijk dat het om een koelbloedige moord gaat. Niet veel later wordt er in het winkelcentrum een apotheker gedood, terwijl hij nog klanten in zijn zaak had. Waarom worden er getuigen levend achtergelaten door de moordenaar? Helen moet al haar kennis van het misdadige brein in...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 4 | Paperback | 9789022588598
4.5 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 3 -   Donker water van Robert Bryndza (Paperback)
In het water zakt het lichaam naar beneden. Op het land begint de nachtmerrie.
‘De spanning wordt steeds verder opgevoerd en de lezer verslindt bladzij na bladzij, om in de climax te worden verrast met een onverwachte ontknoping. Een regelrechte nagelbijter!.’ ***** Thrillzone.nl Wanneer inspecteur Erika Foster een tip krijgt dat er bewijsmateriaal voor een grote narcoticazaak verstopt ligt in een ongebruikte groeve in een buitenwijk van Londen, gaat ze direct tot een zoekactie over. In de dikke modder worden inderdaad drugs gevonden, maar ook het skelet van een kind. De overblijfselen worden snel geïdentificeerd als de zevenjarige Jessica Collins: het...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402312881
4.5 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 6 - Doods geheim van Robert Bryndza (Onbekend)
Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig
‘Met ingrediënten als veel actie, boeiende personages, slimme twists en veel verdachten heeft Bryndza met Doods geheim weer een sterke thriller geschreven.’ **** Hebban Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Op een ijzig koude ochtend vindt een moeder het met bloed doordrenkte lichaam van haar dochter vastgevroren op de weg. Wie zou zo’n gruwelijke moord voor de deur van het slachtoffer uitvoeren? Detective Erika Foster, net bekomen van haar vorige zaak, is vastbesloten om ook deze zaak te leiden. Tijdens het onderzoek stuit ze op diverse aanvallen op jonge vrouwen in...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789400511026
4.2 op 5 sterren
Boek cover Souvenir van Suzanne Vermeer (Paperback)
Een Italiaanse zomer vol geheimen... Nienke Dijkstra en haar moeder Carolien zijn op vakantie in Umbrië, waar ze een meerdaagse kookcursus willen combineren met wandelen, wijnproeven en uitstapjes naar de mooie stadjes in de regio. Op een ochtend is Carolien echter ineens verdwenen. Ze blijkt een taxi naar Florence te hebben genomen, de stad waar ze als tiener enkele jaren heeft gewoond, maar daar loopt het spoor dood. Nienke is ten einde raad. Haar moeder lijdt sinds twee jaar aan de ziekte van Alzheimer en lijkt niet te weten wat ze doet. Met niets anders dan een medaillon als aanwijzing...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789460684517 | Geen personage
Boek cover Zomernacht van Linda van Rijn (Paperback)
literaire thriller
Net als andere jaren besteedt Laurien van Poelgeest de eerste week van de zomervakantie als leiding op een zomerkamp voor kinderen. Ook al kan ze na haar eerste jaar als lerares Nederlands op een middelbare school wel vakantie gebruiken, ze heeft veel zin in het kamp. Sinds ze zelf als kind meeging, heeft ze nog geen jaar overgeslagen. Haar tweelingzus Tessa is er ook, net als een aantal goede vrienden met wie ze inmiddels een vaste groep leiding vormt. Ook heeft Laurien haar collega Pieter gevraagd om mee te gaan, omdat ze één persoon te kort kwamen. Dat zij en Pieter al een tijd aan het...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789024590711
4 op 5 sterren
Boek cover Emma Sköld 2 -   Jaloezie van Sofie Sarenbrant (Paperback)
Emma Sköld, de rechercheur uit Berouw, is terug. Maar dit keer ligt ze in het ziekenhuis, zonder haar geheugen en haar pasgeboren kindje. Wanneer rechercheur moordzaken Emma Sköld wakker wordt in het ziekenhuis, heeft ze geen idee wat er gebeurd is. Het laatste wat ze zich herinnert is dat ze haar vier weken oude dochter achterliet bij haar vriend Kristoffer om naar de stal te gaan. Emma komt erachter dat ze vijf maanden in een coma heeft gelegen na een ongeluk bij het paardrijden. Terwijl Emma bewusteloos was, heeft Kristoffers ex-vriendin Hillevi de rol van invalmoeder op zich genomen,...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789402706826
4.6 op 5 sterren
Boek cover Laatste weduwe van Karin Slaughter (Paperback)
een Will Trent thriller
De Will Trent-reeks van Karin Slaughter: ingenieuze plots en razend spannend Op een rustige zondagmiddag worden Will Trent en Sara Linton plotseling opgeschrikt door het geluid van explosies. Ze gaan er natuurlijk direct op af, maar binnen no time loopt alles volledig uit de hand: Sara wordt gekidnapt en Will moet noodgedwongen undercover om haar te kunnen redden. De situatie voert hen beiden naar een afgelegen plek in de bergen, waar zich een radicale groepering met moordzuchtige plannen ophoudt…
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 2 | E-book | 9789044978810
3.3 op 5 sterren
Boek cover De jacht van Will Dean (Onbekend)
De jacht is het eerste deel in de ijzersterke nieuwe thrillerserie rondom de dove heldin Tuva Moodyson. HOREN Tuva Moodyson, een dove verslaggever van een lokaal Zweeds krantje, is op zoek naar het verhaal dat haar carrière kan lanceren, in de hoop eindelijk het piepkleine dorp Gavrik te verlaten. ZIEN Twee lichamen liggen diep in de bossen bij een afgelegen Zweeds dorpje. Hun ogen ontbreken. ZWIJGEN Een web van leugens. Een onopgeloste moord van twintig jaar geleden. Kan Tuva de moordenaar te slim af zijn voor ze diens laatste slachtoffer wordt? Ze wil het graag geloven. Maar...
›› meer info en gelijkaardige boeken

 

Bovenliggende lijsten: ›› Thrillers & Spanning