Beste Vrouwenthrillers boeken van 2021, van 1 tot 10

Ontdek de huidigen top 10 van bestsellers van 2021 in de categorie Vrouwenthrillers. Een uitgebreide lijst van de beste Vrouwenthrillers boeken en beste Vrouwenthrillers boeken series van 2021 van 1 tot 10

Als je in deze lijst van best verkochte Vrouwenthrillers boeken nog niet je gading vindt kan je ook eens kijken naar onze lijst van nieuw te verschijnen Vrouwenthrillers boeken van 2021

In deze lijst staan alle soorten best verkochte Vrouwenthrillers boeken samen. Klik op de volgende linken om alleen bepaalde soorten boeken te zien: Ebooks in 'Vrouwenthrillers' Gedrukte boeken in 'Vrouwenthrillers' Audioboeken in 'Vrouwenthrillers'

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026347009
4.3 op 5 sterren
Boek cover Perfecte resten van Helen Fields (Onbekend)
In Perfecte resten van Helen Fields, deel 1 van de D.I. Callanach-serie weet een gruwelijke seriemoordenaar zijn sporen goed uit te wissen. Voor de fans van M.J. Arlidge, Mo Hayder en Samuel Bjørk. Perfecte resten van Helen Fields is het eerste deel van de veelbesproken Schotse thrillerserie D.I. Callanach. Over inspecteurs Ava Turner en Luc Callanach. Voor de fans van M.J. Arlidge, Mo Hayder en Samuel Bjørk. Op een afgelegen plek in de Schotse Hooglanden staat een lichaam in lichterlaaie. Al wat achterblijft om het slachtoffer te kunnen identificeren zijn tanden en een reepje stof....
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402313468
4.4 op 5 sterren
Boek cover Kate Marshall 2 - Schaduwland van Robert Bryndza (Onbekend)
Een Kate Marshall-thriller
Je kunt hem niet zien. Maar hij jou wel… Criminologe Kate Marshall is met haar zoon aan het duiken als ze een huiveringwekkende ontdekking doen. Ze vinden het lichaam van een tiener, verstrikt onder water. De politie bestempelt het al snel als een tragisch ongeluk, maar Kate is daar niet zo zeker van. Er klopt heel veel niet: wat deed het slachtoffer daar midden in de nacht? En als hij zo’n sterke zwemmer was, hoe verdronk hij dan? De verdronken tiener is het meest recente slachtoffer in een reeks mysterieuze sterfgevallen en verdwijningen rond Shadow Sands. Over deze plek doen veel...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026355769
Boek cover Perfecte stilte van Helen Fields (Onbekend)
In Perfecte stilte van Helen Fields, deel 4 van de D.I. Callanach-serie, maakt een nieuwe seriemoordenaar poppen uit de huid van zijn jonge slachtoffers. Voor de fans van M.J. Arlidge en Mo Hayder. Perfecte stilte van Helen Fields is het vierde deel van de veelbesproken Schotse thrillerserie D.I. Callanach. Over inspecteurs Ava Turner en Luc Callanach. Voor de fans van M.J. Arlidge, Mo Hayder en Samuel Bjørk. Het lichaam van een jonge vrouw wordt gevonden aan de rand van Edinburgh. Wanneer de patholoog-anatoom het lijk onderzoekt, doet deze een schokkende ontdekking: uit de huid is een...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402316506
4.4 op 5 sterren
Boek cover De beller op lijn vier van J.D. Barker (Onbekend)
J.D. Barker brak internationaal door met Horen, zien, zwijgen – het eerste deel in de bestsellertrilogie over rechercheur Sam Porter Jordan Briggs is de koningin van de New Yorkse radio. Ze neemt geen blad voor de mond en deelt dagelijks haar ongezouten mening met meer dan vijf miljoen luisteraars. Op een dag spreekt ze de inbellende Bernie, die live een spelletje wil spelen. Jordan moet kiezen tussen Ubers of taxi’s. Ze kiest taxi’s en vergeet het gesprek al snel. Tot er vlak voor haar kantoor zeven taxi’s ontploffen. Terwijl de brandweer en ambulances uitrukken en het aantal...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402317121
4.2 op 5 sterren
Boek cover Zon mooi meisje van Carla Kovach (Onbekend)
Hij is een genadeloze killer. Jij bent precies zijn type.
Carla Kovach veroverde met detective Gina Harte binnen een paar maanden een trouw publiek Een jonge vrouw valt uit een busje dat met hoge snelheid over een afgelegen weg raast. Haar lichaam is gekneusd en beurs en met haar laatste kracht wendt ze zich tot de persoon die haar te hulp schiet. ‘Help haar,’ fluistert ze voordat ze haar ogen voorgoed sluit. Een paar dagen later wordt in een ondiep graf, slechts enkele kilometers verderop, het lichaam van een ander meisje gevonden. De gelijkenissen tussen de twee meisjes zijn verontrustend – dezelfde leeftijd, hetzelfde fragiele lichaam...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789024597093
Boek cover Munch & Kruger 4 -   Sneeuwwit van Samuel Björk (Paperback)
Holger Munch en Mia Krüger, de inspecteurs uit Samuel Bjørks wereldberoemde thrillerreeks, zijn terug. En deze keer gaan we terug in de tijd. In Sneeuwwit, de ijzingwekkende prequel op de Munch & Krüger-bestsellerserie van Samuel Bjørk, vraagt Holger Munch de jonge Mia Krüger om voor hem te komen werken om een wel heel mysterieuze moordzaak op te lossen. 2001. In een buitenwijk van Oslo zijn twee elfjarige jongens vermoord. Naast de twee lichamen wordt een dode rode vos gevonden. De zaak lijkt op een andere onopgeloste zaak uit Zweden. Holger Munch is hoofd van een nieuwe...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022594568
Boek cover Twee kleine visjes van M.J. Arlidge (Paperback)
De huiveringwekkende voorgeschiedenis van Helen Grace
Een unieke inkijk in het leven van inspecteur Helen Grace Alles in de wind en Schuitje varen geven fans van M.J. Arlidge een unieke inkijk in de jeugd van inspecteur Helen Grace. Indrukwekkend, gruwelijk en aangrijpend – deze verhalen laten zien hoe Helen Grace is geworden tot de persoon die we nu kennen. Alles in de wind De vijftienjarige Jodie arriveert bij haar derde weeshuis. Misschien is dit keer alles anders. Misschien blijft ze dit keer ongedeerd en wordt er goed voor haar gezorgd. Maar de waarheid is dat Jodie niemand meer heeft om haar te beschermen. Ze zal zichzelf moeten...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022590126
Boek cover Kate Marshall 3 -   Vallend duister van Robert Bryndza (Paperback)
Een Kate Marshall-thriller
Deel 3 van de Kate Marshall-serie Het detectivebureau van Kate Marshall gaat eindelijk echt van start als zij en haar partner, Tristan Harper, worden ingehuurd voor hun eerste grote zaak. Het is een cold case. Twaalf jaar geleden legde journaliste Joanna Duncan een politiek schandaal bloot, waarna ze spoorloos verdween. De meeste mensen zijn inmiddels verdergegaan met hun leven – behalve Joanna’s moeder. Wanneer Kate en Tristan toegang krijgen tot de oorspronkelijke dossiers, ondervragen ze dezelfde verdachten en volgen ze dezelfde sporen als toen – maar die lopen ditmaal niet dood....
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789401615853
4.1 op 5 sterren
Boek cover De liefdesbrief van Lucinda Riley (Onbekend)
In de spannende roman De liefdesbrief van bestsellerauteur Lucinda Riley stuit journaliste Joanna op een brief van een pas overleden legendarische acteur. Welke geheimen nam hij mee in zijn graf? In de spannende roman De liefdesbrief laat Lucinda Riley, bekend van de internationale hitserie De zeven zussen, wederom haar vermogen om lezers te betoveren zien. Een adembenemend verhaal van dé bestsellerauteur van de eeuw. In De liefdesbrief krijgt de jonge journaliste Joanna de opdracht verslag te doen van de uitvaart van Sir James Harrison, een wereldberoemde acteur. Na de begrafenis...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789401615631
4.1 op 5 sterren
Boek cover De liefdesbrief van Lucinda Riley (Paperback)
Een adembenemend verhaal van dé bestsellerauteur van de eeuw
In de spannende roman De liefdesbrief van bestsellerauteur Lucinda Riley stuit journaliste Joanna op een brief van een pas overleden legendarische acteur. Welke geheimen nam hij mee in zijn graf? In de spannende roman De liefdesbrief laat Lucinda Riley, bekend van de internationale hitserie De zeven zussen, wederom haar vermogen om lezers te betoveren zien. Een adembenemend verhaal van dé bestsellerauteur van de eeuw. In De liefdesbrief krijgt de jonge journaliste Joanna de opdracht verslag te doen van de uitvaart van Sir James Harrison, een wereldberoemde acteur. Na de begrafenis...
›› meer info en gelijkaardige boeken

 

Bovenliggende lijsten: ›› Thrillers & Spanning