Beste Vrouwenthrillers boeken van 2021, van 1 tot 10

Ontdek de huidigen top 10 van bestsellers van 2021 in de categorie Vrouwenthrillers. Een uitgebreide lijst van de beste Vrouwenthrillers boeken en beste Vrouwenthrillers boeken series van 2021 van 1 tot 10

Als je in deze lijst van best verkochte Vrouwenthrillers boeken nog niet je gading vindt kan je ook eens kijken naar onze lijst van nieuw te verschijnen Vrouwenthrillers boeken van 2021

In deze lijst staan alle soorten best verkochte Vrouwenthrillers boeken samen. Klik op de volgende linken om alleen bepaalde soorten boeken te zien: Ebooks in 'Vrouwenthrillers' Gedrukte boeken in 'Vrouwenthrillers' Audioboeken in 'Vrouwenthrillers'

Nederlands | Druk: 3 | Paperback | 9789022576229
4.5 op 5 sterren
Boek cover Helen Grace 1 - Iene Miene Mutte van M.J. Arlidge (Paperback)
De een leeft. De ander sterft. Kies maar...
Helen Grace is de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge. Ze is een geharde rechercheur die motor rijdt en zich het liefst alleen door het leven slaat, maar wordt achtervolgd door persoonlijke demonen die haar af en toe zelfs in een depressie dreigen te storten. Toch is zij onmisbaar in de strijd tegen psychopaten die Southampton blijven teisteren en onschuldige slachtoffers maken, op gruwelijke wijze…
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026343322
3.5 op 5 sterren
Boek cover Huis vol leugens van Nicci French (Onbekend)
Huis vol leugens van Nicci French is een ijzersterke thriller. Neve treft haar minnaar dood aan in zijn appartement. In paniek begaat ze een grote fout: ze maakt de plaats delict schoon. In Huis vol leugens van Nicci French leidt de vijfenveertigjarige Neve een ogenschijnlijk gelukkig leven, met haar echtgenoot en drie kinderen. Schijn bedriegt, want ze heeft een affaire met een getrouwde man. Ze spreken regelmatig af in zijn pied-à-terre in Londen. Op een dag krijgt Neve een berichtje dat ze naar het appartement moet komen en ze treft daar haar minnaar dood aan; zijn schedel is...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026343346 | Geen personage
3.5 op 5 sterren
Boek cover In hechtenis van Nicci French (Onbekend)
In hechtenis van schrijversduo Nicci French, bekend van de Frieda Klein-reeks, gaat over een vrouw die vanuit de gevangenis haar onschuld probeert te bewijzen. Een thriller vol onverwachte wendingen. In hechtenis is de spannende literaire thriller van het wereldberoemde schrijversduo Nicci French, bekend van onder andere de Frieda Klein-serie. Tabitha zit vast in een huis van bewaring, beschuldigd van moord op buurman Stuart Rees. Van de bewuste dag kan ze zich echter haast niets herinneren, ze leed aan een depressie. Toch denkt ze dat ze onschuldig is. Wanneer ze merkt dat haar beoogde...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402314175
4.1 op 5 sterren
Boek cover Zonder gezicht van Robert Bryndza (Onbekend)
Nu in midprice, het geweldige begin van de serie met Kate Marshall van bestsellerauteur Robert Bryndza Zestien jaar geleden was Kate Marshall een veelbelovende jonge politiedetective bij de Londense politie. Tot ze de opdracht kreeg een seriemoordenaar op te sporen, en hij haar eerst vond. Kate’s carrière eindigde in een schandaal en ze bleef getraumatiseerd, verraden en publiekelijk vernederd achter. Jaren later worstelt Kate nog steeds met de gevolgen als ze de kans krijgt haar verleden recht te zetten. Er lijkt een copycat-moordenaar actief die het afgrijselijke werk van zijn idool...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789401613996
3.5 op 5 sterren
Boek cover Vlieland van Kiki van Dijk (Paperback)
In de spannende thriller Vlieland van Kiki van Dijk gaat reisblogger Charlie op onderzoek uit nadat er twee meisjes verdwijnen. Voor de lezers van Suzanne Vermeer, Linda van Rijn en Noortje Brink. Vlieland, de nieuwe vakantiethriller van Kiki van Dijk, gaat over Charlie. Charlie is reisblogger, maar zoekt het dit jaar noodgedwongen dichter bij huis. Als ze wordt uitgenodigd voor een paar nachten op een glamping op Vlieland, grijpt ze haar kans. Het eiland trekt de laatste jaren veel hippe toeristen, dankzij de luxe restaurants, exclusieve winkeltjes en prachtige natuur. Op het eiland...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789401614009
3.5 op 5 sterren
Boek cover Vlieland van Kiki van Dijk (Onbekend)
In de spannende thriller Vlieland van Kiki van Dijk gaat reisblogger Charlie op onderzoek uit nadat er twee meisjes verdwijnen. Voor de lezers van Suzanne Vermeer, Linda van Rijn en Noortje Brink. Vlieland, de nieuwe vakantiethriller van Kiki van Dijk, gaat over Charlie. Charlie is reisblogger, maar zoekt het dit jaar noodgedwongen dichter bij huis. Als ze wordt uitgenodigd voor een paar nachten op een glamping op Vlieland, grijpt ze haar kans. Het eiland trekt de laatste jaren veel hippe toeristen, dankzij de luxe restaurants, exclusieve winkeltjes en prachtige natuur. Op het eiland...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026352126
3.1 op 5 sterren
Boek cover Wie niet horen wil van Nicci French (Paperback)
In de psychologische thriller Wie niet horen wil van Nicci French gaat Tess op onderzoek uit als haar dochtertje Poppy vreemde taal begint uit te slaan en een lugubere tekening maakt. Wie niet horen wil van Nicci French gaat over Tess, die net haar leven weer op orde heeft. Jason en zij zijn een jaar geleden vriendschappelijk uit elkaar gegaan en delen de voogdij over hun dochtertje Poppy. Ze moet nog wennen aan haar nieuwe situatie, maar is blij met de hulp die ze krijgt van haar vrienden. Dat Jason inmiddels is getrouwd, daar probeert ze te zich overheen te zetten. Zelf is ze ook...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026352133
3.1 op 5 sterren
Boek cover Wie niet horen wil van Nicci French (Onbekend)
In de psychologische thriller Wie niet horen wil van Nicci French gaat Tess op onderzoek uit als haar dochtertje Poppy vreemde taal begint uit te slaan en een lugubere tekening maakt. Wie niet horen wil van Nicci French gaat over Tess, die net haar leven weer op orde heeft. Jason en zij zijn een jaar geleden vriendschappelijk uit elkaar gegaan en delen de voogdij over hun dochtertje Poppy. Ze moet nog wennen aan haar nieuwe situatie, maar is blij met de hulp die ze krijgt van haar vrienden. Dat Jason inmiddels is getrouwd, daar probeert ze te zich overheen te zetten. Zelf is ze ook weer...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022592816
4.3 op 5 sterren
Boek cover De beller op lijn vier van J.D. Barker (Paperback)
J.D. Barker brak internationaal door met Horen, zien, zwijgen – het eerste deel in de bestsellertrilogie over rechercheur Sam Porter Jordan Briggs is de koningin van de New Yorkse radio. Ze neemt geen blad voor de mond en deelt dagelijks haar ongezouten mening met meer dan vijf miljoen luisteraars. Op een dag spreekt ze de inbellende Bernie, die live een spelletje wil spelen. Jordan moet kiezen tussen Ubers of taxi’s. Ze kiest taxi’s en vergeet het gesprek al snel. Tot er vlak voor haar kantoor zeven taxi’s ontploffen. Terwijl de brandweer en ambulances uitrukken en het aantal...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402316506
4.3 op 5 sterren
Boek cover De beller op lijn vier van J.D. Barker (Onbekend)
J.D. Barker brak internationaal door met Horen, zien, zwijgen – het eerste deel in de bestsellertrilogie over rechercheur Sam Porter Jordan Briggs is de koningin van de New Yorkse radio. Ze neemt geen blad voor de mond en deelt dagelijks haar ongezouten mening met meer dan vijf miljoen luisteraars. Op een dag spreekt ze de inbellende Bernie, die live een spelletje wil spelen. Jordan moet kiezen tussen Ubers of taxi’s. Ze kiest taxi’s en vergeet het gesprek al snel. Tot er vlak voor haar kantoor zeven taxi’s ontploffen. Terwijl de brandweer en ambulances uitrukken en het aantal...
›› meer info en gelijkaardige boeken

 

Bovenliggende lijsten: ›› Thrillers & Spanning