Beste Vrouwenthrillers boeken van 2022, van 1 tot 10

Ontdek de huidigen top 10 van bestsellers van 2022 in de categorie Vrouwenthrillers. Een uitgebreide lijst van de beste Vrouwenthrillers boeken en beste Vrouwenthrillers boeken series van 2022 van 1 tot 10

Als je in deze lijst van best verkochte Vrouwenthrillers boeken nog niet je gading vindt kan je ook eens kijken naar onze lijst van nieuw te verschijnen Vrouwenthrillers boeken van 2022

In deze lijst staan alle soorten best verkochte Vrouwenthrillers boeken samen. Klik op de volgende linken om alleen bepaalde soorten boeken te zien: Ebooks in 'Vrouwenthrillers' Gedrukte boeken in 'Vrouwenthrillers' Audioboeken in 'Vrouwenthrillers'

Nederlands | Druk: 8 | Paperback | 9789026357503
4.3 op 5 sterren
Boek cover D.I. Callanach 1 -   Perfecte resten van Helen Fields (Paperback)
In Perfecte resten van Helen Fields, deel 1 van de D.I. Callanach-serie weet een gruwelijke seriemoordenaar zijn sporen goed uit te wissen. Voor de fans van M.J. Arlidge, Mo Hayder en Samuel Bjørk. Perfecte resten van Helen Fields is het eerste deel van de veelbesproken Schotse thrillerserie D.I. Callanach. Over inspecteurs Ava Turner en Luc Callanach. Voor de fans van M.J. Arlidge, Mo Hayder en Samuel Bjørk. Op een afgelegen plek in de Schotse Hooglanden staat een lichaam in lichterlaaie. Al wat achterblijft om het slachtoffer te kunnen identificeren zijn tanden en een reepje stof....
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789400512832
5 op 5 sterren
Boek cover Atlee Pine 4 -   Spiegelbeeld van David Baldacci (Paperback)
Dertig jaar lang is ze voorgelogen over haar tweelingzus. Het is tijd voor de waarheid… Al van jongs af aan leeft FBI-agent Atlee Pine in onzekerheid over wat er precies is gebeurd met haar tweelingzus Mercy. Het meisje werd op zesjarige leeftijd ontvoerd en is nooit meer teruggezien. De politie stond destijds voor een raadsel en ook Atlees eigen onderzoek levert lange tijd niets op. Nu heeft ze eindelijk het bewijs gevonden dat haar zus nog leeft. Maar om haar te vinden moet Atlee ver in het verleden duiken. Alles leidt terug naar een moedige daad die haar moeder ooit verrichtte. En niet...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789024597109
3.7 op 5 sterren
Boek cover Sneeuwwit van Samuel Björk (Onbekend)
Holger Munch en Mia Krüger, de inspecteurs uit Samuel Bjørks wereldberoemde thrillerreeks, zijn terug. En deze keer gaan we terug in de tijd. In Sneeuwwit, de ijzingwekkende prequel op de Munch & Krüger-bestsellerserie van Samuel Bjørk, vraagt Holger Munch de jonge Mia Krüger om voor hem te komen werken om een wel heel mysterieuze moordzaak op te lossen. In een buitenwijk van Oslo zijn twee elfjarige jongens vermoord. Naast de twee lichamen wordt een dode rode vos gevonden. De zaak lijkt op een andere onopgeloste zaak uit Zweden. Holger Munch is hoofd van een nieuwe...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789024597093
3.7 op 5 sterren
Boek cover Munch & Kruger 4 -   Sneeuwwit van Samuel Björk (Paperback)
Holger Munch en Mia Krüger, de inspecteurs uit Samuel Bjørks wereldberoemde thrillerreeks, zijn terug. En deze keer gaan we terug in de tijd. In Sneeuwwit, de ijzingwekkende prequel op de Munch & Krüger-bestsellerserie van Samuel Bjørk, vraagt Holger Munch de jonge Mia Krüger om voor hem te komen werken om een wel heel mysterieuze moordzaak op te lossen. 2001. In een buitenwijk van Oslo zijn twee elfjarige jongens vermoord. Naast de twee lichamen wordt een dode rode vos gevonden. De zaak lijkt op een andere onopgeloste zaak uit Zweden. Holger Munch is hoofd van een nieuwe...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 2 | E-book | 9789044979671
4 op 5 sterren
Boek cover Spiegelbeeld van David Baldacci (Onbekend)
Dertig jaar lang is ze voorgelogen over haar tweelingzus. Het is tijd voor de waarheid… Al van jongs af aan leeft FBI-agent Atlee Pine in onzekerheid over wat er precies is gebeurd met haar tweelingzus Mercy. Het meisje werd op zesjarige leeftijd ontvoerd en is nooit meer teruggezien. De politie stond destijds voor een raadsel en ook Atlees eigen onderzoek levert lange tijd niets op. Nu heeft ze eindelijk het bewijs gevonden dat haar zus nog leeft. Maar om haar te vinden moet Atlee ver in het verleden duiken. Alles leidt terug naar een moedige daad die haar moeder ooit verrichtte. En niet...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402314342
4.2 op 5 sterren
Boek cover Kate Marshall 3 - Vallend duister van Robert Bryndza (Onbekend)
Een Kate Marshall-thriller
Deel 3 van de Kate Marshall-serie Het detectivebureau van Kate Marshall gaat eindelijk echt van start als zij en haar partner, Tristan Harper, worden ingehuurd voor hun eerste grote zaak. Het is een cold case. Twaalf jaar geleden legde journaliste Joanna Duncan een politiek schandaal bloot, waarna ze spoorloos verdween. De meeste mensen zijn inmiddels verdergegaan met hun leven — behalve Joanna’s moeder. Wanneer Kate en Tristan toegang krijgen tot de oorspronkelijke dossiers, ondervragen ze dezelfde verdachten en volgen ze dezelfde sporen als toen – maar die lopen ditmaal niet...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022594568
4.1 op 5 sterren
Boek cover Twee kleine visjes van M.J. Arlidge (Paperback)
De huiveringwekkende voorgeschiedenis van Helen Grace
Een unieke inkijk in het leven van inspecteur Helen Grace Indrukwekkend, gruwelijk en aangrijpend – Alles in de wind en Schuitje varen laten zien hoe Helen Grace is geworden tot de persoon die we nu kennen. Alles in de wind De vijftienjarige Jodie arriveert bij haar derde weeshuis. Misschien is dit keer alles anders. Misschien blijft ze dit keer ongedeerd en wordt er goed voor haar gezorgd. Maar de waarheid is dat Jodie niemand meer heeft om haar te beschermen. Ze zal zichzelf moeten verdedigen. Ze zal moeten veranderen. Maar wat voor persoon zal ze moeten worden om eindelijk veilig te...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789401615853
4.5 op 5 sterren
Boek cover De liefdesbrief van Lucinda Riley (Onbekend)
In de spannende roman De liefdesbrief van bestsellerauteur Lucinda Riley stuit journaliste Joanna op een brief van een pas overleden legendarische acteur. Welke geheimen nam hij mee in zijn graf? In de spannende roman De liefdesbrief laat Lucinda Riley, bekend van de internationale hitserie De zeven zussen, wederom haar vermogen om lezers te betoveren zien. Een adembenemend verhaal van dé bestsellerauteur van de eeuw. In De liefdesbrief krijgt de jonge journaliste Joanna de opdracht verslag te doen van de uitvaart van Sir James Harrison, een wereldberoemde acteur. Na de begrafenis...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789401615631
4.5 op 5 sterren
Boek cover De liefdesbrief van Lucinda Riley (Paperback)
Een adembenemend verhaal van dé bestsellerauteur van de eeuw
In de spannende roman De liefdesbrief van bestsellerauteur Lucinda Riley stuit journaliste Joanna op een brief van een pas overleden legendarische acteur. Welke geheimen nam hij mee in zijn graf? In de spannende roman De liefdesbrief laat Lucinda Riley, bekend van de internationale hitserie De zeven zussen, wederom haar vermogen om lezers te betoveren zien. Een adembenemend verhaal van dé bestsellerauteur van de eeuw. In De liefdesbrief krijgt de jonge journaliste Joanna de opdracht verslag te doen van de uitvaart van Sir James Harrison, een wereldberoemde acteur. Na de begrafenis...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789401616072
4.6 op 5 sterren
Boek cover Parijs van Kiki van Dijk (Onbekend)
In Parijs combineert bestsellerauteur Kiki van Dijk bloedstollende spanning met levensechte personages, tegen de achtergrond van een winterse stad waar niets is wat het lijkt. De nieuwe winterthriller van Kiki van Dijk zich af in het betoverende Parijs, de meest romantische stad ter wereld. Maar achter de lichtjes en knusse straatjes gaat een gruwelijke werkelijkheid schuil. Mika werkt als sportjournalist in Rotterdam en besluit op kerstavond naar Parijs te vertrekken. Ze maakt zich zorgen om haar tweelingzus Abby, die daar sinds een jaar woont, maar die ze al een paar dagen niet kan...
›› meer info en gelijkaardige boeken

 

Bovenliggende lijsten: ›› Thrillers & Spanning